Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neverovatno kako smo dobili ovu utakmicu.

    Ni Đenka nije igrao. Sa maltene osam igrača odigrali i utefterislai pobedu.

    Đenka kad se vrati, još kad se priključi Perper odosmo mi na F4.

    Baš ću da pogledam kasnije u pasulj da vidim šta će mi reći.

    Comment


    • Prvo poluvreme - horor, niko da zagradi koš, skidaju nam lopte s glave...čovek realno pomisli ovo je gotovo (jbg 20 razlike za poluvreme).
      A onda u drugom poluvremenu uđoše neki, rekao bih drugi ljudi- krenuše da grade koš, da skaču i igraju odbranu i da tope prednost a na forumu jedini vreovao u pobedu Grobar. Ovočak ni Tarabić ne bi predvideo. Slomili smo ih i onda za malo da sebe pobedimo Punter jedno nebulozno dodavanje i nakon toga ona tri poena koji su bili tačka. Odbrana 1,9'' je bila odlična, senilni im je rekao da mogu da daju koš za dva poena ali nikako tri i tako je odbrana postavljena - prema perimetru.
      Nisam očekivao ovakvu transformaciju igrača Dr Džekil - Mr Hajd .
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • U 1 posle ponoći ide repriza na SK2.

        Comment


        • Jednom i ja da se složim sa mmajstorom i ispravim se. Ovo stvarno može da bude prelomna utakmica ove sezone.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Comment


            • Možemo da odigramo jako dobru odbranu ali u suštini su nam visoki igrači (Gist je izgleda ili još pod povredom ili omatorio)vrlo neatletični a imamo prvu opciju u napadu koja u odbrani ne postoji. Kada ga je senilni izveo mi smo se konsolidovali jer Punter ipak za njega igra odbranu neverovatno kvalitetno (kažem za Berona).
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Али оно играње кош за кош, звезда поведе ови врате помислим само кад би ови наши један фаул направили и ето га Јовановић и онај колико су пукли за прост фаул улази у конфликт и рекох то је то ломимо их. И сломисмо их некако.

                Comment


                • Cetvrtine:
                  30:13, 19:17, 16:34, 15:19

                  Comment


                  • Bi'e ovo krajnje zanimljiva sezona ...treba je preživeti , ali bukvalno

                    Comment


                    • Mene Panter iznenadio odbranom. Ne samo u ovoj utakmici.

                      Nije to nešto vauu ali sasvim zadovoljavajuće.

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Ne videh ovo na kraju... ne svidja mi se ovo neucestvovanje na radovanje Lorenca, nije se udostojio cak ni da ga pogleda. Egomanijak.

                        Comment


                        • Ovo Šakota majstor rešio. Pre smo igrali proti. Strazbura vodili 20 razlike, Radonja klasika prokockao i izgubili. Sad kada se ima pravi trener koliko to deluje bolje.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Možemo da odigramo jako dobru odbranu ali u suštini su nam visoki igrači (Gist je izgleda ili još pod povredom ili omatorio)vrlo neatletični a imamo prvu opciju u napadu koja u odbrani ne postoji. Kada ga je senilni izveo mi smo se konsolidovali jer Punter ipak za njega igra odbranu neverovatno kvalitetno (kažem za Berona).
                            Mnogi bi da su senilni ko on. Što bi rekao onaj tvoj što se sad zabio u mišju rupu " on je zaboravio više košarke nego što je znojavi&masni ikada znao".
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ne videh ovo na kraju... ne svidja mi se ovo neucestvovanje na radovanje Lorenca, nije se udostojio cak ni da ga pogleda. Egomanijak.
                              Ne preteruj. Čovek je verovatno bio i pod utiskom one lopte koju je dao u ruke protivniku.

                              Comment


                              • Moguce da je adrenilan jos uvek radio... al mi je i dalje na proveri. Uglavnom, lepo je bilo gledati jos jednu bez Filipa.

                                Comment

                                Working...
                                X