Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Atmosfera bez ikakve euforije ali se ipak osetila pozitivnosti zbog NG i nastupajućih praznika. Nešto preko 2000 ljudi je moglo da uživa u sasvim dovoljnom broju lepih poteza i atraktivnoj i požrtvovanoj igri zbog koje se moglo reći da je vredelo doći i ispratiti ovu utakmicu.
    Ujedno je to bila prilika da se upoznam sa dvojicom pravih navijača Zvezde, prvi iz okoline Futoga, drugi iz Sremske Kamenice.
    Nažalost, s obzirom da je Badnji dan ograničeni smo bili što se tiče nekih đakonija nakon utakmice, ali smo razmenili utiske uz kuvano vino u Upravi.
    Bitno je da je led odlomljen, i možemo ponoviti sve to u još brojnijem društvu i sa bogatijim menijem.
    zovite sl.put da se pridružim. . .

    Comment


    • Šteta je za Radonju ali ovo sto pokazuje ekipa je ispod svake mere,mada ruku na srce ni igrači mu nisu nista posebno. . .jebem te tugo da oni imaju A licencu!

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        Šteta je za Radonju ali ovo sto pokazuje ekipa je ispod svake mere,mada ruku na srce ni igrači mu nisu nista posebno. . .jebem te tugo da oni imaju A licencu!
        Sada loženje na Deju i priče kako mu igrači nisu nešto. Ako je tako, šta reći za Jasikevičijusa i Žalgiris, jer on ima bruka igrače, pa je Crnogorca rastavio na sitne komade.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Sada loženje na Deju i priče kako mu igrači nisu nešto. Ako je tako, šta reći za Jasikevičijusa i Žalgiris, jer on ima bruka igrače, pa je Crnogorca rastavio na sitne komade.
          Zalgiris je slabiji nego prosle godine,a i mi smo rastavili Fener pa sta. . .te klinačke prozivke mozes na drugom mestu. . . Radonja je majstor u rastavljanju pre svega groblja. . .pa onda sve ostalo
          što se mene tiče neka dodje na kraju sez opet kod nas. . .širom otvorena vrata za Dr!
          Last edited by darko pancev; 06-01-20, 19:53.

          Comment


          • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1638881
            pritiska Ćoki. . .

            Comment


            • O Radonjiću možete na temi Bajerna ili o našim bivšim igračima i trenerima.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Sada loženje na Deju i priče kako mu igrači nisu nešto. Ako je tako, šta reći za Jasikevičijusa i Žalgiris, jer on ima bruka igrače, pa je Crnogorca rastavio na sitne komade.
                Badnji dan je. Jesi Partizan, ali postuj nas Cetnike koji verujemo u Boga.
                Last edited by Storm; 06-01-20, 19:56.

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  Zalgiris je slabiji nego prosle godine,a i mi smo rastavili Fener pa sta. . .te klinačke prozivke mozes na drugom mestu. . . Radonja je majstor u rastavljanju pre svega groblja. . .pa onda sve ostalo
                  Nauči prvo da koristiš vokabular. Biraj prikladnije reči. Jer u upisu nigde nisam omalovažio trenerske kvalitete vašeg Deje. Ali treba gledati dalje od svoga nosa i iskreno postaviti stvari kako stoje. To što takvi kao ti žive u bajkama, prošlom vremenu to je tvoj/vaš problem.

                  I mi smo rastavili vas pa šta? Noigde nisam rekao, niti ćeš čuti, da smo bolji od vas.

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Badnji dan je. Jesi Partizan, ali postuj nas Cetnike koji verujemo u Boga.
                    Posebno na današnji dan ne bi širio netrpeljivost niti podbadao. Ako napišem nešto što se dotičnom ne sviđa to je već njegov problem. Ne mislimo svi ko on. Jednostavno je.

                    A ko je koga pokušao spustiti vidi se u upisu. Al opet, nema ljutnje. Popilo se, slavi se, i treba, tako da razumem

                    Comment


                    • Zvezdo zgazi ih SVE!

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Posebno na današnji dan ne bi širio netrpeljivost niti podbadao. Ako napišem nešto što se dotičnom ne sviđa to je već njegov problem. Ne mislimo svi ko on. Jednostavno je.

                        A ko je koga pokušao spustiti vidi se u upisu. Al opet, nema ljutnje. Popilo se, slavi se, i treba, tako da razumem
                        Aj ziv ti nama bio i titulu ne video jos dugo.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Aj ziv ti nama bio i titulu ne video jos dugo.
                          +100000000

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Aj ziv ti nama bio i titulu ne video jos dugo.
                            Hvala ti

                            Nada umire poslednja

                            Comment


                            • Srećno Badnje veče i Hristos se rodi.
                              Neka Bog podari svim ljudima dobre volje zdravlja i blagostanja,sloge , ljubavi i napretka.

                              Comment


                              • Lep mec u Pioniru i ako nemam nikakve veze sa Futogom, upoznao sam coveka iz Borce u Pioniru. Neki dobar seljanin, odveo me je i ns kuvano vino posle meca. Nije los momak, ali ceka ga dug put do Borce.

                                Sarca sam zvao, ali kad gazda ulazi nije bilo nikog da otvori kapiju. al je javio za otkaz prvi o hvala mu.

                                Srecom ovaj iz Borce je bio tu, nije bilo cevapa al jeste kokica.

                                Stojance hvala sto si me izvadio iz banovine, nisi morao danas i onako mi istice u 2pm sutra.

                                Dejo je ostavio stabilnog evroligasa, brdo trofeja i teraj dalje. Sledeci klub bi trebao biti mnogo stabilniji i sa znacajno vecim budzetom, bar da je ko Zvezdin.

                                Srecan badnji dan
                                Last edited by LosmiSK; 06-01-20, 21:06.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X