Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    na stranu igracki kadar,mi smo u struci nazadovali i to opasno! osim pika i duple blokade za Berona nemamo izradjenu akciju!
    nemamo akcije kod izvodjenja auta,pa lopte pod kosem! mi nemamo pojma sta ćemo kad imamo zadnji napad ,kod koga je lopta. . . kriminal!
    Djenka pogodi kos iz auta u poslednjoj sekundi 3/4.

    Dva direktno kosa posle TO u Milanu, da ne navodim jos koliko akcija koja se nisu mogli videti kod Tomica i Gavrilovica, mnogo ste optereceni gledanja samo negativnih stvari.

    Pre 6 dana bili u Moskvi, pre tri dana odrali guzice da dobiju Olimpijakos u onoj odvratnoj atmosferi, znaju da igraju protiv amatera, i sada trebaju da slome kicmu i oderu kolena da bi zvizdaci i mamojebaci sa foruma i twitera bili zadovoljni. Ma zabole ih kuraz i za ovo sto su pruzili.

    Laza i Deda splash brothers ali zato nemamo akcije a Deda u u 4 od 5 slucajeva gde je pogodio trojku ostao sam posle pick and popa.


    Do play offa ako udjemo imamo minimalno jos 25 utkamica i 20.000 km da predjemo , Cedevita i Futura maximum 10 groblje 16 ako ne prodju dalje, ali ne uvek zahtevni navijaci zvezde zele da u svaku utakmicu udjemo do kidanja prednjih ukrstenih ligamenata.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Djenka pogodi kos iz auta u poslednjoj sekundi 3/4.

      Dva direktno kosa posle TO u Milanu, da ne navodim jos koliko akcija koja se nisu mogli videti kod Tomica i Gavrilovica, mnogo ste optereceni gledanja samo negativnih stvari.

      Pre 6 dana bili u Moskvi, pre tri dana odrali guzice da dobiju Olimpijakos u onoj odvratnoj atmosferi, znaju da igraju protiv amatera, i sada trebaju da slome kicmu i oderu kolena da bi zvizdaci i mamojebaci sa foruma i twitera bili zadovoljni. Ma zabole ih kuraz i za ovo sto su pruzili.

      Laza i Deda splash brothers ali zato nemamo akcije a Deda u u 4 od 5 slucajeva gde je pogodio trojku ostao sam posle pick and popa.


      Do play offa ako udjemo imamo minimalno jos 25 utkamica i 20.000 km da predjemo , Cedevita i Futura maximum 10 groblje 16 ako ne prodju dalje, ali ne uvek zahtevni navijaci zvezde zele da u svaku utakmicu udjemo do kidanja prednjih ukrstenih ligamenata.
      nego sta nego više! da vidimo već sledeće kolo koliko možemo. . . kukati na broj utakmica je smesno jer se to znalo i na početku,zbog toga i imamo igrača kao fudbalski tim. . . neka skupe muda i dobiju u Pg . . pa da vidimo sta i kako dalje

      Comment


      • Originally posted by darko pancev View Post
        nego sta nego više! da vidimo već sledeće kolo koliko možemo. . . kukati na broj utakmica je smesno jer se to znalo i na početku,zbog toga i imamo igrača kao fudbalski tim. . . neka skupe muda i dobiju u Pg . . pa da vidimo sta i kako dalje

        Tako je , futura ladi jajca od juce, imaju 7 dana da svaki dan gledaju snimke, svaki dan samo da se uigravaju za nas, a mi imamo samo mali izlet od 2.500 kkm, treba se za njih spremiti taktiku, odigrati tamo utakmicu, i ostaje nam sa putem nazad. 1 dan da se posvetimo Futuri. 1 DAN. Bas smo u istom polozaju.

        Comment


        • Meni Chrome prijavio da su pasvordi na sajtu bili kompromitovani....jos nekome??

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Djenka pogodi kos iz auta u poslednjoj sekundi 3/4.

            Dva direktno kosa posle TO u Milanu, da ne navodim jos koliko akcija koja se nisu mogli videti kod Tomica i Gavrilovica, mnogo ste optereceni gledanja samo negativnih stvari.

            Pre 6 dana bili u Moskvi, pre tri dana odrali guzice da dobiju Olimpijakos u onoj odvratnoj atmosferi, znaju da igraju protiv amatera, i sada trebaju da slome kicmu i oderu kolena da bi zvizdaci i mamojebaci sa foruma i twitera bili zadovoljni. Ma zabole ih kuraz i za ovo sto su pruzili.

            Laza i Deda splash brothers ali zato nemamo akcije a Deda u u 4 od 5 slucajeva gde je pogodio trojku ostao sam posle pick and popa.


            Do play offa ako udjemo imamo minimalno jos 25 utkamica i 20.000 km da predjemo , Cedevita i Futura maximum 10 groblje 16 ako ne prodju dalje, ali ne uvek zahtevni navijaci zvezde zele da u svaku utakmicu udjemo do kidanja prednjih ukrstenih ligamenata.
            Definitivno je Šakota doneo te neke minijature koje nam donose kakav takav benefit nakon TO ili zadnjeg napada što je bila misaona imenica za Tomića i Gavrilovića a boga mi (ako se dobro sećam) i za vreme Radonje se nismo proslavili tim minijaturama.
            Čini mi se da je Primorska u pripremi utakmice odlučila da nam pusti šut za tri poena osim Biliju i da su na tu štetu računali kako bi reket zatvorili, nama se otvorilo šutersko veče ali DeDa je očajno odigrao (po meni) i u odbrani a i u napadu je iimao te brainfartove kao i Dobrić...cela ekipa je odigrala preko one stvari (bez obzira na razliku na kraju) nekih 20-25 minuta i zato se pribojavam Podgorice. Naravno u to treba dodati i 2500 km u jednom pravcu ali ipak il' si nindža il' si mindža.
            Last edited by nebitan; 24-12-19, 06:28.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Tako je , futura ladi jajca od juce, imaju 7 dana da svaki dan gledaju snimke, svaki dan samo da se uigravaju za nas, a mi imamo samo mali izlet od 2.500 kkm, treba se za njih spremiti taktiku, odigrati tamo utakmicu, i ostaje nam sa putem nazad. 1 dan da se posvetimo Futuri. 1 DAN. Bas smo u istom polozaju.
              ajmo onda da ne igramo El pa ćemo imati vremena za sve,šta da kaže Real ,Barsa,Valensija,Laboral. . . dzaba kukanje druze moj,ili stisni jaja i odigraj ili prepusti tron nekom drugom. . . kriva nam Krka i Zadar sto su odmorni? mani me toga. . .sreća naša sto će Fmp sada da gubi utakmice da bi se mi nekako dovukli medju 4!

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Definitivno je Šakota doneo te neke minijature koje nam donose kakav takav benefit nakon TO ili zadnjeg napada što je bila misaona imenica za Tomića i Gavrilovića a boga mi (ako se dobro sećam) i za vreme Radonje se nismo proslavili tim minijaturama.
                Čini mi se da je Primorska u pripremi utakmice odlučila da nam pusti šut za tri poena osim Biliju i da su na tu štetu računali kako bi reket zatvorili, nama se otvorilo šutersko veče ali DeDa je očajno odigrao (po meni) i u odbrani a i u napadu je iimao te brainfartove kao i Dobrić...cela ekipa je odigrala preko one stvari (bez obzira na razliku na kraju) nekih 20-25 minuta i zato se pribojavam Podgorice. Naravno u to treba dodati i 2500 km u jednom pravcu ali ipak il' si nindža il' si mindža.
                upravo to . . .ili jesi ili nisi Lav!

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Definitivno je Šakota doneo te neke minijature koje nam donose kakav takav benefit nakon TO ili zadnjeg napada što je bila misaona imenica za Tomića i Gavrilovića a boga mi (ako se dobro sećam) i za vreme Radonje se nismo proslavili tim minijaturama.
                  Čini mi se da je Primorska u pripremi utakmice odlučila da nam pusti šut za tri poena osim Biliju i da su na tu štetu računali kako bi reket zatvorili, nama se otvorilo šutersko veče ali DeDa je očajno odigrao (po meni) i u odbrani a i u napadu je iimao te brainfartove kao i Dobrić...cela ekipa je odigrala preko one stvari (bez obzira na razliku na kraju) nekih 20-25 minuta i zato se pribojavam Podgorice. Naravno u to treba dodati i 2500 km u jednom pravcu ali ipak il' si nindža il' si mindža.

                  Не знам да ли памтиш, али за Радоњино време, имали смо ону минијатуру која је пролазила ако не сваку онда сваку другу утакмицу кад испод противничког коша Лазић остане сам испод и положи лагано а наравно томе претходе блокови. Једна од мојих омиљених минијатура.

                  Comment


                  • Originally posted by Triple View Post
                    Не знам да ли памтиш, али за Радоњино време, имали смо ону минијатуру која је пролазила ако не сваку онда сваку другу утакмицу кад испод противничког коша Лазић остане сам испод и положи лагано а наравно томе претходе блокови. Једна од мојих омиљених минијатура.
                    To je jedina minijatura koja nam je prolazila nekad Laza a nekad 4 koja je na terenu ali su brzo svi provalili. Ovo što sada gledamo od senilnog je nivo iznad.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      ajmo onda da ne igramo El pa ćemo imati vremena za sve,šta da kaže Real ,Barsa,Valensija,Laboral. . . dzaba kukanje druze moj,ili stisni jaja i odigraj ili prepusti tron nekom drugom. . . kriva nam Krka i Zadar sto su odmorni? mani me toga. . .sreća naša sto će Fmp sada da gubi utakmice da bi se mi nekako dovukli medju 4!
                      Pa jesu li i oni na 100 % ? sta da kazemo za Fener, jel i njihovi navijaci pale sezonske, teraju pola ekipe. Samo izgleda mi moramo biti 100 % u svim takmicenjima. Nadam se da i u vasim privatnim zivotima svaki dan radite kao da sutra nece postojati.

                      Mali off

                      kao sto sam najavio pre neki dan dobili smo novog Pantera, ali ne znam sto ga nisu poslali u FMP kao sto su htel SISKa

                      Comment


                      • Muka mi je vise bilo sta pisati u vezi KKCZ, ali jos par reci o ovom defektu iz ove sezone. Prvo da dodam ovo u vezi Radonje i zadnjih napada...ajde i to da progutam, ali kao Sakota zna i to je poboljsao..Sakotu sad da nadjes na ulici ne bi znao cetiri akcije da kaze...

                        Dalje, ozbiljni klubovi izvade Ivanovica iz ugovora i dovedu, neozbiljni vade iz penzije..

                        Punter je bek, znaci sad imate Dzenkins, Lazic, Dobric, Beron i PAnter 5BEKOVA hehehe..Jos niko nije otisao sem Nenadica,..Trenutno imamo mislim 10 stranaca...jezivo...

                        Iskreno se nadam da ce Zenit, Buducnost i Bayern dobiti mec, tj najvise bi voleo da izgubimo svaki...toliko je ovaj klub otisao u qrac da je to jezivo.....

                        Filip izdominirao kao na prvoj utakmici PO protiv partizana i domah naslovi, racuna se +- protiv Primorske..Iskreno se nadam da cemo izduvati qrac ove godine ako ostane kepec...

                        Na sve to dovedu stimaru koji je visoka verzija covica..dace on koseve, lupace se o grudi ali odbraniti nece nista kao i Punter...od najbolje odbrane EL doci cemo vrlo brzo do najgore..

                        Dva poraza pre NG i onda Dejov samar na ovaj Frankestajn od tima..nisam hteo da pisem, ali ko ga jbe..idem danas da ''gledam'' Zvezdu u Rusiju...i to je to...ko ima stomak za ova sranja svaka cast...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Mislim da će Šakota surovo i na suvo da se poigra sa Radonjom kad dođe vreme.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Pa jesu li i oni na 100 % ? sta da kazemo za Fener, jel i njihovi navijaci pale sezonske, teraju pola ekipe. Samo izgleda mi moramo biti 100 % u svim takmicenjima. Nadam se da i u vasim privatnim zivotima svaki dan radite kao da sutra nece postojati.

                            Mali off

                            kao sto sam najavio pre neki dan dobili smo novog Pantera, ali ne znam sto ga nisu poslali u FMP kao sto su htel SISKa
                            pa da,odmah je reper Fener sa 40 mil budzetom,nisam ja rekao da moraju sa 100% da igraju svaku! nekada smo mi sa 50% šetali kroz Aba a sada ako ne damo 100% gubimo u Aba!
                            ja u svom životu dajem 120% svaki dan! dokle ću videćemo!

                            Comment


                            • pogledati pod Alba?

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                pa da,odmah je reper Fener sa 40 mil budzetom,nisam ja rekao da moraju sa 100% da igraju svaku! nekada smo mi sa 50% šetali kroz Aba a sada ako ne damo 100% gubimo u Aba!
                                ja u svom životu dajem 120% svaki dan! dokle ću videćemo!
                                Jucerasnja utakmica tesko da smo i na 50 % bili sa energijom. Sem mucenog Kuridze koji nije znao gde da trci i gde bije.

                                @losmisk

                                3 stranca odlaze ali ajde vazno je da ti brojis koliko ce biti stranaca,

                                Stimara kod Radonje, to je srce zna Radonja koga potpisuje

                                Stimara kod Sakote nema pojma, vreca sala. A kod Radonje je bio vise nego smesan osim protiv Cedevite u finalu. Od kako je otisao iz KKCZ te sezone, covek zaradio para kao nikada u zivotu i gde god igrao imao dobre brojke.
                                Kakva je vezara Obradovic sto ga uzeo za 3 meseca, kakva je vezara Blat sto je uzeo Pantera za prvu opciju na beka.


                                Ako mislis na trenera IVanovica HAHAHAH pa covek dobio otkaz u nikad mocnijem Besiktasu. Bas je izasao iz ugovora.
                                Last edited by Šarac; 24-12-19, 13:04.

                                Comment

                                Working...
                                X