Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da ćemo pobediti sutra, Futura će bar još jednu da izgubi, a Partizan je dovoljno da pobedimo sa više od 3 razlike na domaćem terenu. Protiv Cedevite će biti nešto teže s obzirom da moramo da ih dobijemo više od 11 razlike, ali je ta utakmica tek za dva meseca.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Zapravo, najteže će biti protiv FMP-a, oni su jedini od direktnih konkurenata protiv kojeg igramo u gostima, ali to je slučaj i sa Partizanom.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Zapravo, najteže će biti protiv FMP-a, oni su jedini od direktnih konkurenata protiv kojeg igramo u gostima, ali to je slučaj i sa Partizanom.
        Klasicno trolovanje..GLUPO je i pisati o njima..neki se ponose, idu da ih gledaju, navijaju za njih...neko bi rekao da vise vole covica nego Zvezdu...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Apsolutno nema sanse. Prvenstvo je vec neregularno sa FMP-om koji se muci sa Zvezdom a dobija ostale To valjda nema nigde...Zvezda nece biti prva nema trika, posle regularnog dela...

          Naravno si Hobbit da ponovi ''MVP'' partije iz Morace prosle sezone...to tako ide..meni ga je vec zao za sledece dve utakmice..mrcvarice ga kao igracku...

          Gde si prijatelju, dobro dosao iz bratske nam Rusije. Jesi li imao malo prodao pricu kako bi trebali da uloze u kosarku? Si video ljubav Zenitovih navijaca koji su 2000 km isli u daleki Kazanj da isprate svoj klub? Kazes ne prate basket.

          Nego ovo oko FMPa mi cudno znaci oni su sve dobili samo su morali da puste KKCZ, porazi od KKP< CEDEVITE I Primorke na njihovom terenu je normalno, ali kada izgubi od EL ligasa isto na strani onda je pustanje.

          Da vidimo samo koliko nam je Radonja dobio para da pusti Sarasa, sramota bi bilo da Zalgiris ima 10 poraza zaredom, morala je lova da radi jel tako inace tesko da bi Radonja sa hard difensom uspeo da primi samo 98 pts kuci.

          Samo da prezivi sutra gostovanje Bamberg, steta bi bilo da ne dodje u Bg, ipak su na pobedu od TOP8 zar ne, a svakako nas cevapi cekaju. A ima i dobar raspored posle nas, ceka Cska i gostuje vezano u Atini, ima bas dobar raspored pa cemo videti koliko je uspeo da uspostavi sistem tamo.

          Nego sam ja dobro procitao da se ova tenzija izmedju KKCZ I FUTURE pravi da se ne bi pricalo o Krusiku? Jel ti hoces da kazes da narod dole ostaje bez svojih crkava zbog kosarke, dobijaju pendreke i suzavce, Ostrog prelazi u vlasnistvo Milovih krimosa da je sve ovo zbog kosarke???? Fasciniras svojim zakljuccima.

          Eto mnogo tema, da se raspises, ako napravim intermeco kratki, ne bezim, moram cerku da ispratim na put u Budimpestu za NG< vracam se brzo ne brini

          Comment


          • Svako ko voli košarku, uživa gledajući ovosezonski FMP, to je jedina istina. Biće vraški teško protiv njih, videli smo i u prvoj utakmici.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Svako ko voli košarku, uživa gledajući ovosezonski FMP, to je jedina istina. Biće vraški teško protiv njih, videli smo i u prvoj utakmici.
              svaka čast Fmp,ali naloženo je da moraju da izbube 3 utakmice do kraja,jedna je od nas

              Comment


              • Videćemo. A i što baš tri? Jedna pobeda je razlike između njih i nas, pritom se sastajemo međusobno.
                Last edited by dekkard; 29-12-19, 18:03.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  svaka čast Fmp,ali naloženo je da moraju da izbube 3 utakmice do kraja,jedna je od nas
                  Za nas neupucene, mozes li nam javiti koje su to utakmice da znam da stavim ozbiljnu lovu na kladionicu, jebiga para nikada dosta

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Možemo i prvi biti ako sutra dobijemo.

                    Ako izgubimo onda od prvog mesta nema ništa.
                    Cak i da pobedimo sutra (za sta su jako male sanse znajuci kolika je razlika u pristupu na EL i ABA utakmicama ove sezone) tesko bi bilo doci do mesta br. 1 pred plej-of posto bi i dalje bili na -2 u odnosu na Cedevitu i Partizan (koji ima i najlaksi raspored u nastavku ABA od pretendenata za plej-of).
                    Ako se izgubi sutra onda je mesto br. 4 krajnji domet pred plej-of, ostaje 9 utakmica do kraja i -3 u odnosu na glavne konkurente.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Gde si prijatelju, dobro dosao iz bratske nam Rusije. Jesi li imao malo prodao pricu kako bi trebali da uloze u kosarku? Si video ljubav Zenitovih navijaca koji su 2000 km isli u daleki Kazanj da isprate svoj klub? Kazes ne prate basket.

                      Nego ovo oko FMPa mi cudno znaci oni su sve dobili samo su morali da puste KKCZ, porazi od KKP< CEDEVITE I Primorke na njihovom terenu je normalno, ali kada izgubi od EL ligasa isto na strani onda je pustanje.

                      Da vidimo samo koliko nam je Radonja dobio para da pusti Sarasa, sramota bi bilo da Zalgiris ima 10 poraza zaredom, morala je lova da radi jel tako inace tesko da bi Radonja sa hard difensom uspeo da primi samo 98 pts kuci.

                      Samo da prezivi sutra gostovanje Bamberg, steta bi bilo da ne dodje u Bg, ipak su na pobedu od TOP8 zar ne, a svakako nas cevapi cekaju. A ima i dobar raspored posle nas, ceka Cska i gostuje vezano u Atini, ima bas dobar raspored pa cemo videti koliko je uspeo da uspostavi sistem tamo.

                      Nego sam ja dobro procitao da se ova tenzija izmedju KKCZ I FUTURE pravi da se ne bi pricalo o Krusiku? Jel ti hoces da kazes da narod dole ostaje bez svojih crkava zbog kosarke, dobijaju pendreke i suzavce, Ostrog prelazi u vlasnistvo Milovih krimosa da je sve ovo zbog kosarke???? Fasciniras svojim zakljuccima.

                      Eto mnogo tema, da se raspises, ako napravim intermeco kratki, ne bezim, moram cerku da ispratim na put u Budimpestu za NG< vracam se brzo ne brini
                      Ma bio sam u hali,mesto Zvezde bila neka decija priredba, smehotres. Jbs mi sve ako znaju uopste da Zenit igra kosarku..kosmopolitski grad i bilo je do jaja i bolje sam se zezo nego da sam gledao FC3 tkz Bilba Baginsa...

                      Afera Krusik nema veze sa kosarkom vec sa ovim glupostima oko SPC..kao uzece Ostrog itd...porez na budale itd...ali eto zanimajte se sa glupostima koje su totalno nebitne..drzava valja oruzje IS i nikomnista i na sve to uzimaju pare za sebe i sve dokazano+ daprave tj uzgajaju travu...jbs mi sve ako su ove ljudi normalni ali ajde...

                      Crkva treba da se operezuje, da se vidi dal imaju tapiju na zemlju kao sto imam ja i zasto ne placaju porez...da ne idem dalje...tema je KKCZ...'

                      Pudlica je sluga rezima i on mora da peva kako mu se kaze...bice sranja dole na tekmi...prosto mora da se prica o kao napadu na SPC..Srbima dole ne fali nista sem mozga...

                      Sto se tice Deja, on radi proces, slabo igra..uzima Siska itd...al jbs ga..da izvuce ovu sezonu i sledece ce to biti drugacije mnogo...Neko dovodi igrace iz Glige, Primorske, Burgosa, Trenta i ostalih velikana a neko iz bednog PAO uzima najboljeg igraca itd...

                      Dejo ce usrati Zvezdu, mislim da KKCZ ne odgovaraju match upi sa igracima Bayerna..a i pitanje je kako ce se naspavati igraci za NG i reprizu,buka je na BGH2O

                      Opet se otvorio dzak...Nenadica menja Punter... Kuridza i Stimac pride..

                      Znaci Zvezda ima 10 stranaca sad??Sirotinja..redom igraci iz Reala, Himkija,PAO, Reala, Fenera itd...8.3m ako se racuna sve zaradjeno unapred..matematicki genije Nesha Pudla.. sa sve VESICEM I MALIM ))

                      Ovo je projekat zali boze para i gladnih ljudi u zemlji...
                      Last edited by LosmiSK; 29-12-19, 18:08.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Borca View Post
                        Cak i da pobedimo sutra (za sta su jako male sanse znajuci kolika je razlika u pristupu na EL i ABA utakmicama ove sezone) tesko bi bilo doci do mesta br. 1 pred plej-of posto bi i dalje bili na -2 u odnosu na Cedevitu i Partizan (koji ima i najlaksi raspored u nastavku ABA od pretendenata za plej-of).
                        Ako se izgubi sutra onda je mesto br. 4 krajnji domet pred plej-of, ostaje 9 utakmica do kraja i -3 u odnosu na glavne konkurente.
                        Kako najlakši raspored kad obe ekipe gostuju nama i FMP-u? To su još dva poraza za njih.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Za nas neupucene, mozes li nam javiti koje su to utakmice da znam da stavim ozbiljnu lovu na kladionicu, jebiga para nikada dosta
                          pustaju nas i jos je pitanje koliko će trebati da izgube da bi ih mi preskočili! ne verujem ni da ćemo mi dobiti do kraja sve utakmice,to nije realno!
                          svakome ko prati kosarku je jasno da će fmp da gubi koliko god treba da bi mi usli medju 4! to je jadno da jadnije biti ne može ali jbg tako je

                          Comment


                          • A nije ti palo na pamet da bi i mi i FMP mogli među 4?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Kako najlakši raspored kad obe ekipe gostuju nama i FMP-u? To su još dva poraza za njih.
                              Rekao sam za Partizan da ima najlaksi raspored, a ta 2 gostovanja su im otprilike najteze utakmice do kraja ligaskog dela. Zvezda, Cedevita-Olimpija i Buducnost svakako imaju tezi raspored od njih.
                              Moze da se desi (i mislim da su sanse za takav scenario dobre) da parovi polufinala budu isti kao i prosle sezone ali sa obrnutom prednoscu domaceg terena.
                              Last edited by Borca; 29-12-19, 18:27.

                              Comment


                              • Da igramo samo ABA ligu, siguran sam da bi izgubili samo od vas. Ovako ce nas raspored Evrokup malo jebuckati, mozda imamo vise od dva poraza do kraja regulane sezone. Ne verujem da ce to biti cetiri, realno mi je max 3. Uvek moze da se desi losi dan na nekom gostovanju gde se ocekuje pobeda.

                                Comment

                                Working...
                                X