Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Psovke usmerene ka Ficku ce presuditi. [emoji3]
    Dao im je 24 pts u Mordoru prošle sezone [emoji41]

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      Koji? Junior ili senior? Pre, posle ili za vreme utakmice? Pitanja, pitanja...[emoji3]
      Mislio sam na junosu i dominaciju u glupostima

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Mi veceras moramo pre svega energetski parirati Partizanu. Zelja, koncentracija, odbrana. Ako tu budemo na nivou lagano dobijamo.
          Ocekujem da Partizan udvaja na centru, izvlaci Cirbesa iz reketa.


          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Mi veceras moramo pre svega energetski parirati Partizanu. Zelja, koncentracija, odbrana. Ako tu budemo na nivou lagano dobijamo.
            Ocekujem da Partizan udvaja na centru, izvlaci Cirbesa iz reketa.


            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Slazem se.
            Lendejla ce koristiti dosta u popu i time izvlaciti nase centre, ali mi moramo izbaciti njigove centre licnim greskama sa nasim teskasima, pogotovo Odzom.
            Moramo igrati agresivno, ali i pametno koristeci njihove mane, jer je Andrea lisica.

            Comment


            • Jedva cekam da ga grobari pozdrave onako kako dolikuje, kada mi vec to ne umemo

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Jedva cekam da ga grobari pozdrave onako kako dolikuje, kada mi vec to ne umemo
                nisu ni komšije veverice, treba im svaki Filipov minut na terenu.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Mi veceras moramo pre svega energetski parirati Partizanu. Zelja, koncentracija, odbrana. Ako tu budemo na nivou lagano dobijamo.
                  Tako je, ali u tom energetskom smislu su oni u prednosti u odnosu na nas kada igraju pred svojim navijacima.

                  Comment


                  • Pozdrav iz " kaveza" u Pioniru [emoji837][emoji836][emoji837][emoji836]

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Pozdrav iz " kaveza" u Pioniru [emoji837][emoji836][emoji837][emoji836]

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Donesi nam srecu! Ponosan na tebe!

                      Comment


                      • Kod nas je Ragland ključ. Koliko god je početkom sezone lepo kontrolisao ritam utakmice, tako se u poslednjih par nedelja utopio u ritam protivnika, posebno na gostovanjima i posebno kod tih poraza u EC. Biće veliki pritisak na njemu i u prenosu i u polju napada. Treba to da prevaziđe, posebno jer nismo sjajni na backup-u.
                        Problem je što to znaju svi protivnički ozbiljniji skauti i treneri, a Trinkijeri je jedan od njih.
                        Pretpostavljam da će Baron dosta pomagati u prenosu. Koliko god je to nama potrebno da bi se odmenio Ragland, istovremeno je ono što nam može biti veliki problem. Bar do sada je bio. Davidovac ili Nenadić moraju imati svoju rolu, a možda nas i Filip iznenadi, ko zna.
                        Bitno je i da naši centri ne maše zicere ili da im ne ispada lopta kada već dođe do njih u povoljnoj poziciji. Dosta lopti gubimo, ako se trend nastavi i na ovom meču, eto šanse Partizanu da trči tranziciju, svakako njihovu prvu napadačku opciju, jer nisu prejaki u pozicionom napadu, za sada.
                        Sve je ipak u našim rukama, mogu da nam naprave problem naravno, ali ipak se mi kao kvalitetniji tim pitamo. Ako energija bude na nivou, imamo velike šanse za pobedu.
                        Sudije će pustiti jači kontakt, nadam se na obe strane. Ako krenu da sviraju sve i svašta, mi smo u prednosti, jer ipak imamo dužu klupu. Zato i mislim da neće. Srećno momci.

                        Comment


                        • Neki strim, ništa mi ne radi?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Mogli smo crvene sorceve,svi mi isti
                            sigpic

                            Comment


                            • Jebeni smrad Covic
                              Koji retard smrdljivi

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Šta Kešelj?

                                Comment

                                Working...
                                X