Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Attached Files

    Comment


    • Originally posted by ajkisloba View Post
      Ja evo skoro 2 meseca nisam otiso na nasu utakmicu pogledam preko tv a imam sezonsku ali cu drage volje doci i nositi transparent ako treba pa neka se eto na mene okome ionako nemam sta izgubiti.
      Ajde videcu da dodjem i ja, cisto da nisi sam
      Samo javi kad ides i da vidim dal mogu da dodjem do BGa

      Comment


      • Najjače kad podmetnu mučnog Dženkinsa da on daje neke izjave....čovek teško da kapira o čemu se zapravo radi.

        Comment


        • Da je normalna država ona bi posle ovog saopštenja reagovala.

          Al državu nam vode takvi koji stvaraju ovakve poput Čovića i pod njihovom su zaštitom.

          Comment


          • Odličan tekst u maxbetu, sve su obuhvatili...
            evo sa tw:
            https://twitter.com/i/status/1208088250541326340

            Inače nebojša (od sada malim slovom n jer e i mali kao čovek) je dotakao dno sa svim ovim izjavama i pretnjama navijačima. On misli da će mu ova zaverološka sranja proći opet?
            Jadan je i bedan.
            Izgleda da je krajnje vreme da se super Vule umeša i reši problem.

            Inače i ovo je zanimljivo:

            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Odličan tekst u maxbetu, sve su obuhvatili...
              evo sa tw:
              https://twitter.com/i/status/1208088250541326340

              Inače nebojša (od sada malim slovom n jer e i mali kao čovek) je dotakao dno sa svim ovim izjavama i pretnjama navijačima. On misli da će mu ova zaverološka sranja proći opet?
              Jadan je i bedan.
              Izgleda da je krajnje vreme da se super Vule umeša i reši problem.

              Inače i ovo je zanimljivo:

              Comment


              • U saopštenje koje je potpisano rukom KKCZ ne veruju ni najokorelije Delije. Ma ne veruje Vesna Čović a ne javnost i normalni ljudi koji su zgranuti šta je čovek u stanju napraviti.

                Ostoja ni kriv ni dužan trpi napade ludog Žexa Pantića sa jedne i lucifera Čovića seniora sa druge strane.

                Igranka bez prestanka...

                Comment


                • Igrac 1/2 i Štimac IN
                  Gist, Derik Braun i Faje OUT

                  Vrlo moguć scenario.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Originally posted by nine33 View Post
                    Igrac 1/2 i Štimac IN
                    Gist, Derik Braun i Faje OUT

                    Vrlo moguć scenario.
                    Nedović

                    Comment


                    • A ovaj dečko koji stoji (Filip Čović) vam je bio najkonstantniji i najbolji igrač prošle godine, bez koga isto tako ne bi igrali Evroligu", poručio je Varda.



                      Jel moguce da neko ovako nesto napise? Mislim nije Varda neka intelektualna velicina, ali ovo je ono dno dna jbte..Dokle ovo sve ide...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by nine33 View Post
                        Igrac 1/2 i Štimac IN
                        Gist, Derik Braun i Faje OUT

                        Vrlo moguć scenario.
                        Jel ovo neka tvoja zelja ili si nesto nacuo?Ako si nacuo ja onda zaista ne mogu da verujem da bi klub otpustio Gista pre Odza.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          A ovaj dečko koji stoji (Filip Čović) vam je bio najkonstantniji i najbolji igrač prošle godine, bez koga isto tako ne bi igrali Evroligu", poručio je Varda.



                          Jel moguce da neko ovako nesto napise? Mislim nije Varda neka intelektualna velicina, ali ovo je ono dno dna jbte..Dokle ovo sve ide...
                          Šta te čudi od Varde. Pa on kao deklarisani Grobar nas pecne gde god stigne. On i Grba su dežurni pametnjakovići i sveznalice.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • "Dugo sam razmišljao i doneo sam odluku da odem iz Crvene zvezde i da svoju košarkašku karijeru nastavim u nekom drugom klubu. Pritisak, negativne komentare i uvrede više nisam mogao da izdržim. Ne smatram da sam zbog toga slabić, samo ih je bilo previše. Nije u pitanju samo pritisak, jednostavno nisam želeo više da na bilo koji način budem predmet za omalovažavanje moje porodice. Bilo mi je teško da se nosim sa svim tim problemima, a to se u nekoliko navrata negativno odražavalo na moje zdravlje i zato sam rešio da sve to prekinem i zaustavim. Takođe, želeo sam da na svaki način oslobodim Crvenu zvezdu, jer su mnogi pokušavali da klub tako bogate istorije i tradicije pretvore u mog taoca. To preteško breme neistine više nisam mogao da nosim i nisam želeo da trpim". rekao je Filip Čović za klupski sajt.

                            Ovo je izjavio u sezoni 2011-12 cini mi se .Mogao bi samo da kopira ovu svoju izjavu za javnost,vec danas.

                            Comment


                            • Ma nije Filip kriv i meni da je tata mafijas i da mi kaze idi sine malo na sport,probaj u Partizanu,Zvezdi,mozda das neki gol,zaigras protiv Mesija u LS pa naravno da bih pristao,sanjao sam da igram u Partizanu,da dajem gol Realu,imam neku fintu,pregled igre,sad sto ne mogu da potrcim,pa pokrice me ona desetorica placenika sto trce za mene,mozda me i usere neki gol,asistencija,budem na jedan dan heroj navijaca a ovih 365 dana sto me pljuju,sredice ih tata spinovanjem preko medija,vezama sa kriminalcima. U klubu sam Bog i batina jer mi je tata vlasnik,mogu svi u dupe da me poljube. Fici se ostvario san meni nikad nece,mogu samo da sanjam kako dajem gol Realu a Fica je mozda i ubacio kos protiv Reala.

                              Comment


                              • Originally posted by uriah heep View Post
                                Jel ovo neka tvoja zelja ili si nesto nacuo?Ako si nacuo ja onda zaista ne mogu da verujem da bi klub otpustio Gista pre Odza.
                                Tako se prica, vidjecemo. Racunam da ce se sve znati u ovih narednih 10 dana.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X