Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Sezona je vec izgubljena, spasimo bar obraz.
    Ponavljaj to dovoljno često, možda ćeš eventualno sebe ubediti u to. Eventualno.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Pored onakvog oca psihopate ne može ništa da odluči. Ja verujem da je sam 10 puta tražio da ode, ali psihopata hoće da pokaže da je on hazjajin i gazda i da je njegova poslednja. Boli Fiću karina da ga ponižavaju semenkari, može u FMP da overava po 25-30 poena, ali tatko je ozbiljna dijabola.

      Ja sam pričao o kakvoj se dijaboli radi još pre 2 godine, kad je odbio da se skloni u savez i da ne šteti Zvezdi, taj voli samo sebe i keš.

      Tad su me napušavali B92 da sam SNS bot.

      E evo vam ga Nebojša Čović. Možete da ga povučete za kurac. Tu lisicu nisu sjebali ni braća Vučić. Usrećili ste se, uživajte. Ovo nije za tebe Stojanče nego za prepoštenu b92 gardu, rokaj mile.
      o da,o B92 bagri bi tek moglo da se diskutuje . . .to se slažem!

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ponavljaj to dovoljno često, možda ćeš eventualno sebe ubediti u to. Eventualno.
        daleko od kraja,ali treba pametno da se radi ubuduće,znaci sve drugacije nego do sada

        Comment


        • Pa zato što su idolopoklonici brate moj. Ja navijam za Zvezdu. Jebe mi se i za Čoviča i za Radonjića i za Terzća i za Milojevića. Onog momenta kad im se interes ne poklapa sa Zvezdom, jebe se meni ko je šta učinio, samo neka produže dalje.

          Zahvalnost uvek. A ne, malo valja Čović, malo ne valja. Videlo se pre 2 godine da je pukao sa kombinacijama sa SNS, da će da se raspadne sa egzibicijama. Tad kad sam pomenuo bilo je da sam SNS-ovac.

          E sad je to njegov klub, neće ga sigurno oterati neki Laki kad ga ovi nisu sklonili.

          Nisu oni u Zvezdi za klikere da im sada kličem. Taj Radonjić ne bi igrao Evroligu da nije bilo države, a na konto rada u Zvezdi sada radi preko. Čović sigurno nije uložio svoj novac kao ni Terzić. Milojević je imao posršku i platu kakvu nemjau treneri iz nekih malo jačih liga.

          Šta sad treba, da robujemo sentimentima prema ljudima koji su tu i kojima je Zvezda pomogla prvo pa tek onda oni njoj?

          Ako valjaš ostaješ ako ne marš iz kluba i ćao.
          Last edited by Cassius Clay; 20-12-19, 21:52.

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Pa zato što su idolopoklonici brate moj. Ja navijam za Zvezdu. Jebe mi se i za Čoviča i za Radonjića i za Terzća i za Milojevića. Onog momenta kad im se interes ne poklapa sa Zvezdom, jebe se meni ko je šta učinio, samo neka produže dalje.

            Zahvalnost uvek. A ne, malo valja Čović, malo ne valja. Videlo se pre 2 godine da je pukao sa kombinacijama sa SNS, da će da se raspadne sa egzibicijama. Tad kad sam pomenuo bilo je da sam SNS-ovac.

            E sad je to njegov klub, neće ga sigurno oterati neki Laki kad ga ovi nisu sklonili.
            svakom zlu dodje kraj. . .

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Pa zato što su idolopoklonici brate moj. Ja navijam za Zvezdu. Jebe mi se i za Čoviča i za Radonjića i za Terzća i za Milojevića. Onog momenta kad im se interes ne poklapa sa Zvezdom, jebe se meni ko je šta učinio, samo neka produže dalje.

              Zahvalnost uvek. A ne, malo valja Čović, malo ne valja. Videlo se pre 2 godine da je pukao sa kombinacijama sa SNS, da će da se raspadne sa egzibicijama. Tad kad sam pomenuo bilo je da sam SNS-ovac.

              E sad je to njegov klub, neće ga sigurno oterati neki Laki kad ga ovi nisu sklonili.

              Nisu oni u Zvezdi za klikere da im sada kličem. Taj Radonjić ne bi igrao Evroligu da nije bilo države, a na konto rada u Zvezdi sada radi preko. Čović sigurno nije uložio svoj novac kao ni Terzić. Milojević je imao posršku i platu kakvu nemjau treneri iz nekih malo jačih liga.

              Šta sad treba, da robujemo sentimentima prema ljudima koji su tu i kojima je Zvezda pomogla prvo pa tek onda oni njoj?

              Ako valjaš ostaješ ako ne marš iz kluba i ćao.
              Ima ovde i istine.

              Ja više nemam volje za komentare brate. Kapci mi otežali, vata me san, moram da se sklupčam na krevetu.

              A i ustajem rano, ja ustajem čim čujem pesmu petlova.

              Comment


              • Laka noć pa da čujemo kako kepec odlazi sutradan. . . .

                Comment


                • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                  Pa zato što su idolopoklonici brate moj. Ja navijam za Zvezdu. Jebe mi se i za Čoviča i za Radonjića i za Terzća i za Milojevića. Onog momenta kad im se interes ne poklapa sa Zvezdom, jebe se meni ko je šta učinio, samo neka produže dalje.

                  Zahvalnost uvek. A ne, malo valja Čović, malo ne valja. Videlo se pre 2 godine da je pukao sa kombinacijama sa SNS, da će da se raspadne sa egzibicijama. Tad kad sam pomenuo bilo je da sam SNS-ovac.

                  E sad je to njegov klub, neće ga sigurno oterati neki Laki kad ga ovi nisu sklonili.

                  Nisu oni u Zvezdi za klikere da im sada kličem. Taj Radonjić ne bi igrao Evroligu da nije bilo države, a na konto rada u Zvezdi sada radi preko. Čović sigurno nije uložio svoj novac kao ni Terzić. Milojević je imao posršku i platu kakvu nemjau treneri iz nekih malo jačih liga.

                  Šta sad treba, da robujemo sentimentima prema ljudima koji su tu i kojima je Zvezda pomogla prvo pa tek onda oni njoj?

                  Ako valjaš ostaješ ako ne marš iz kluba i ćao.
                  Šta bi ti za Zvezdu? Čime si tačno nezadovoljan, time što se peti put u šest godina igra EL i osvaja ABA? Time što se proizvodi najveći broj najkvalitetnijih domaćih igrača? Time što je organizacija kluba podignuta, ne samo na najveći nivo u regionu, već je među vodećim timovima po tom segmentu u Evropi? Pitanja su retorička, a i da nisu, odgovor bi bio samo muk.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment




                  • Comment


                    • Originally posted by madrid View Post


                      [emoji23][emoji23][emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Šta bi ti za Zvezdu? Čime si tačno nezadovoljan, time što se peti put u šest godina igra EL i osvaja ABA? Time što se proizvodi najveći broj najkvalitetnijih domaćih igrača? Time što je organizacija kluba podignuta, ne samo na najveći nivo u regionu, već je među vodećim timovima po tom segmentu u Evropi? Pitanja su retorička, a i da nisu, odgovor bi bio samo muk.
                        Ja se ne žalim jer retko pratim košarku i ne zanima me. Kažem koji pristup treba da se ima. Sve je to lepo, ali ako vam smeta i ako se obezobrazio mora mu se pokazati da mu klub nije tata kupio. Da to nije njegov klub. Ne bi on ušao u nešto gde je u minusu, tako da sigurno ne bi otišao iz Zvezde opljačkan.

                        Ima da sluša glas naroda jer je to klub naroda.

                        Ne on nego bilo ko u Zvezdi. Nisu oni glavni nego su oni prve sluge. Tako treba gledati i predsednika države i ra je sreće da izadje 300,000 ljudi na ulice.

                        A ne da se klanjaju ljudi, jedan voli Čovića, drugi Terzu, treći ovoga onoga.

                        Samo za razliku od Čovića Terza ne sme da se šali jer je FK CZ institucija i tu ne postoji osoba na svetu koja bi smela da pusti sina da igra a da iz momenta ne dobije napušavanje 21. veka.

                        Košarka je drugačija i drugi sastsv ljudi dolazi na košarku, sve je drugačije

                        Pa vi vidite šta ćete, navijam uvek za Zvezdu naravno, ali me ne zanima već 2 godine, više me interesuje šta je Gobeljić danas ručao nego da li će igrati Filip.
                        Last edited by Cassius Clay; 20-12-19, 22:16.

                        Comment


                        • Šta ti se to dogodilo pre dve godine?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post


                            Јел ово Гист?

                            Comment


                            • U golem kurac je sve ovo otislo, ovo Sakotina blamaza sa Filip najbolji plej, sine neozbiljno u tim godinama kao trener EL kluba izjaviti takav nonsens. Ok pruziti podrsku igracu kad lose ide, zastititi, rasteretiti pritiska i sl stvari ali ovako, da se preti navijacima, da se kapiten onako obraca? Ljudi koji vam je kurac dal ste normalni? Filip prosto kvalitetom ne moze da izgura ovaj profi posao, mozda ce nekad odigrati bolje ali plafon mu nije mnogo daleko od ovih igrada koje do sad pruza.
                              Dakle poenta je da nije Covic on bi vec bio otpusten, u najboljem slucaju na tribinama. Dovedite adekvatnu zamjenu na PG koja moze da ima neki valjan doprinos i svi srecni.

                              Ako se vama igra pred praznom halom i jebe vam se za navijace, to je sasvim ok. Hvala Covicu za postignute rezultate i za sve kako je brzo od ponora stigao na nivo respektabilnog EL kluba. Ovo sad, ne priznavanje gresaka, tvrdoglavost da se dokaze kako je jedan covjek u pravu a svi mi ostali coravi, to nije ok. Zvezda je prezivjela sve, pa ce i ovo, al da se zna, jedini krivac je tata.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Šta ti se to dogodilo pre dve godine?
                                Počela da se igra evropa u fudbalu a košarka od dominacije smorila. Fudbal je uvek sport broj jedan, kod 85% zvezdaša. Koga briga da gleda guženje Partizana koji ne postoji... u fudbalu se ozbiljno koprcaju.

                                Pogledam nekad i nekad, pratim od februara, marta. Tako i NBA. Sva košarka pre toga je besmislena sem za sladokušce.

                                Zvezda ako i ove sezone uđe u 4 dovešće opet nekog KC Riversa i zgromiće konkurenciju.

                                Nema neke čari gledati kad nam je filijala u 4 u regionu.

                                Comment

                                Working...
                                X