Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
    Ja se ne žalim jer retko pratim košarku i ne zanima me...
    Aj zdravo.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Zanimljivo priča Šakota, ne računajući ovo o Filipu. Baš se vidi da prati evropske tendencije u košarci, čim spominje Efes kao nešto novo. Pohvalno.
      Jeste, kaze imaju 3 kreatora... A on dovodi osmog visokog, a ima 0 kreatora. Da budem precizniji, Lorenco je vise skorer nego dodavac, a ovaj drugi nije nista. I naravno, po uticaju na rezultat, mozda uz Kvinsija, Zo je najbolji u skorije vreme... Evo, da napisem i ja - da nam je samo jedan, ali prosecan plej na ovu ekipu...

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Od danas nema moje poštovanje.

        Jebo te Čović, sram te bilo.

        Je l' te to Čović nahuškao da laješ?

        Ponaša se ko gangster.
        On moje postovanje nema od prepirke sa Lakijem i pozivanja da se nadju napolju. Sada samo nastavlja tamo gde je stao. Odigrao je dobro, ima jos nekoliko solidnih partija od kada je torima dosao, ali generalno, on se vec jako dugo slepa na Radonjino vreme i ime koje je tada stvorio. Tako da bi i on tesko mogao negde (ipak malo lakse nego FC) da mu nije NC-a.
        Interesanto ce biti cuti, a i videti sta ce to da se desi ako navijaci budu negodovali ponovo. Izaci ce napolje? Vazi. Da imaju malo mozga, poseta protiv Olija bi im bila neki pokazatelj.

        Comment


        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
          Pa zato što su idolopoklonici brate moj. Ja navijam za Zvezdu. Jebe mi se i za Čoviča i za Radonjića i za Terzća i za Milojevića. Onog momenta kad im se interes ne poklapa sa Zvezdom, jebe se meni ko je šta učinio, samo neka produže dalje.

          Zahvalnost uvek. A ne, malo valja Čović, malo ne valja. Videlo se pre 2 godine da je pukao sa kombinacijama sa SNS, da će da se raspadne sa egzibicijama. Tad kad sam pomenuo bilo je da sam SNS-ovac.

          E sad je to njegov klub, neće ga sigurno oterati neki Laki kad ga ovi nisu sklonili.

          Nisu oni u Zvezdi za klikere da im sada kličem. Taj Radonjić ne bi igrao Evroligu da nije bilo države, a na konto rada u Zvezdi sada radi preko. Čović sigurno nije uložio svoj novac kao ni Terzić. Milojević je imao posršku i platu kakvu nemjau treneri iz nekih malo jačih liga.

          Šta sad treba, da robujemo sentimentima prema ljudima koji su tu i kojima je Zvezda pomogla prvo pa tek onda oni njoj?

          Ako valjaš ostaješ ako ne marš iz kluba i ćao.
          Prvo napises: Ne znam do kada će ovo Delije dopuštati, treba da uleti 20-30 njih da našamara ove klošare što zvižde.
          A onda ovo iznad.
          A upravo je poenta u tome sto si napisao da je CZ iznad njih i da nemaju pravo da je upropascavaju. S' toga imamo i zvizdanje FC-u jer je evidentno da ne moze. Jasno svima, ali ne i tati... I tako, tata stavi sina iznad interesa kluba, tako kapiten 'stiti' druga i preti navijacima.
          I onda je kriv navijac koji zvizdi igracu svog kuba, a nije kriv predsednik kluba, nije kriv taj isti 'dobri decko' igrac, nije kriv trener i sl. Naravno i 'novinari' nisu krivi, vec uvek objektivni.
          Filip moze biti dobar decko za popiti kafu, ali je ocigledno da ima nesto sto ga ne cini dobrom osobom. Ako tebe sa 30 godina brane mama i zena po tribinama Pionira, ako tebi tata neda da odustanes i na taj nacin blamira... Onda nesto debelo nije u redu sa tobom. Mozda bi i off court bio prgavivji i losiji da ima telo druga Laze. Mozda bi onda on pozivao i prozivao navijace.
          I da zavrsim, valjda i sam vidi da ne moze da odigra. Da nema ni znanje ni fizikalije. Sa takvim telom, moras da imas veliku brzinu i sjajan sut da bi kompenzovao majku prirodu. Nekada se pricalo da je OK za ABA. Sada je i tu ispod prosecan plej. KKCZ bi sa bukvalno vise od pola plejeva u ABA na mestu FC bila bolja. S' druge strane prica kako voli CZ i sl. Budi faca i idi, ali ne zbog navijaca koji te teraju, vec zbog toga sto si uvideo da je tim losiji sa tobom. Tek tada mozemo da pomislimo da pricamo o dobroj osobi.

          Comment


          • Originally posted by ivica14 View Post
            sledece tekma jos veci transparent zaa tatu...mozda mu je lazic drugi sin iz nekog drugog braka...
            Lazić je ortak još iz FMP-a i izgleda da veću lojalnost oseća prema porodici Čović nego prema Crvenoj Zvezdi.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              A nigde da spomeneš užasnog Spanulisa koji vas je vratio iz mrtvih užasnom organizacijom i još užasnijim učinkom. Ili trenera Kemzuru koji je lutao sa petorkama, izmenama i pokazao da nije čovek za veliki klub ko što je Oly.
              Nemoguće da je samo vaša briljantna igra po tebi razlog zašto je napravljen preokret.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Ma, imali smo u pojedinim trenucima i puno sreće gde nisu ušle trojke koje su bile iz otvorenih pozicija ali kada je voda ušla u uši i kada je Zo dobio još jednog (Bilija) onda je mogao i Gista da spaja sa košem, lakše (iako on zaista lagano ide na ulaz ii u reket)je išao do kraja. Naravno da nam igra nije bila sjajna ali je angažovanost bila na potrebnom nivou.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                A šta je Filip kriv? Njegovom tati zviždite. Dečko je prva liga, čovek za medalju. Koga god znam iz tih krugova samo je lepe reči imao za momka.

                Pa zviždite gazdi, prijatelji, ne igraču Crvene Zvezde. To je ružno.
                Taj igrač Kk CZv kada god je na parketu je ukanalio tim. Da ima i malo "karaktera" sam bi kao 2011 otišao iz kluba ali gde bi mogao osim u FMP?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  A što bi se neko plašio semenkara?

                  Ne daj Bože da krene nešto ozbiljnije prema Filipu njega ima ko da zaštiti.

                  Važna je ličnost njegov otac, cela država će ga zaštiti.

                  Ne daj Bože da se nešto desi nekom semenkaru zbog zvižduka, državu će boleti stojko za njega.

                  Običnog čoveka nema ko da štiti.
                  Apsolutno i zato je velika hrabrost osobe koja je razvila transparent. Moj naklon za taj hrabar potez kao i za zvižduke tatinom sinu.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post


                    To je izraz ljubavi i podrške a ne to što ti misliš.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21
                      Je li banovana ova budala?
                      Nije. Sere tu sta mu padne na pamet, a meni se brisu komentari kad mu odgovorim da ne kenja i da se nosi u kurac. Covek prica o samaranju obicnih ljudi koji svoje nezadovoljstvo iskazuju zvizdanjem i onda na temi kosarka pise o besmislenosti kosarke kao sporta. Gospodo moderatori, samo malo mudrosti.

                      Comment


                      • Posle 50 godina aktivnog pracenja kosarke i pogledanih bezbroj utakmica posle izjava Sakote i Lazica vezano za tatinog sina pitam se jesam ja blesav slep ili sta pa ne vidim svu stetu koju je mali ficko napravio klubu.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          U golem kurac je sve ovo otislo, ovo Sakotina blamaza sa Filip najbolji plej, sine neozbiljno u tim godinama kao trener EL kluba izjaviti takav nonsens. Ok pruziti podrsku igracu kad lose ide, zastititi, rasteretiti pritiska i sl stvari ali ovako, da se preti navijacima, da se kapiten onako obraca? Ljudi koji vam je kurac dal ste normalni? Filip prosto kvalitetom ne moze da izgura ovaj profi posao, mozda ce nekad odigrati bolje ali plafon mu nije mnogo daleko od ovih igrada koje do sad pruza.
                          Dakle poenta je da nije Covic on bi vec bio otpusten, u najboljem slucaju na tribinama. Dovedite adekvatnu zamjenu na PG koja moze da ima neki valjan doprinos i svi srecni.

                          Ako se vama igra pred praznom halom i jebe vam se za navijace, to je sasvim ok. Hvala Covicu za postignute rezultate i za sve kako je brzo od ponora stigao na nivo respektabilnog EL kluba. Ovo sad, ne priznavanje gresaka, tvrdoglavost da se dokaze kako je jedan covjek u pravu a svi mi ostali coravi, to nije ok. Zvezda je prezivjela sve, pa ce i ovo, al da se zna, jedini krivac je tata.
                          to bi bilo to ukratko!

                          Comment


                          • Originally posted by ajkisloba View Post
                            Posle 50 godina aktivnog pracenja kosarke i pogledanih bezbroj utakmica posle izjava Sakote i Lazica vezano za tatinog sina pitam se jesam ja blesav slep ili sta pa ne vidim svu stetu koju je mali ficko napravio klubu.
                            nisi jedini blesav. . .ima nas izgleda jako puno blesavih!

                            Comment


                            • Očekujem smehotresno saopstenje za javnost danas! Naravno pisano rukom Nebojse Čovića,ko god da ga pročita!

                              Comment


                              • Originally posted by ajkisloba View Post
                                Posle 50 godina aktivnog pracenja kosarke i pogledanih bezbroj utakmica posle izjava Sakote i Lazica vezano za tatinog sina pitam se jesam ja blesav slep ili sta pa ne vidim svu stetu koju je mali ficko napravio klubu.
                                Ti Slobo vidiš dobro sve, nisi izlapeo ALI oni su plaćeni da to rade. lazić je mnogo duže sa Čovićima nego sa Crvenom Zvezdom, to su mu (kako mi se čini) kumovi a oni navijači "semenkari" koji su se usudili da mu zvižde i koji su raširili transparent mu nisu ništa jer nisu grupa koja može da mu naškodi.
                                Ovako može da šilji patku i da štiti drugara i kuma a ostale saigrače - ko ih jebe neka se sami brane.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X