Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda bi Shayne Whittington bio komplementaran sa Ojom. On je PF koji moze da odigra i C u small ballu, tweener, 208cm, ima ga i u telu ali jako pokretljiv, i PnP masina koja spolja pali mrezice. Mnogo siri odbranu. Spusta loptu i u dribling, finisira sa obe ruke. Jako pametan igrac. Ima iskustva u Evropi, Obradorio, Zenit i Andora.

    Comment


    • Nadam se da nece nijedan od velikana da pljune odstetu za Odza i da ce ostati kod nas. Dobro bi uz njega legao igrac koji moze i na 4 i na 5...da prangija za tri, cuva pokretljivije visoke, a da moze i da se solidno snadje u reketu. To je ono sto nam je falilo ove sezone a sto abaligaski za razliku od evrokup protivnika nisu umeli da eksploatisu. Ovaj deluje kao taj tip igraca, samo nema evroligasko ili bar trofejno iskustvo.

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Mozda bi Shayne Whittington bio komplementaran sa Ojom. On je PF koji moze da odigra i C u small ballu, tweener, 208cm, ima ga i u telu ali jako pokretljiv, i PnP masina koja spolja pali mrezice. Mnogo siri odbranu. Spusta loptu i u dribling, finisira sa obe ruke. Jako pametan igrac. Ima iskustva u Evropi, Obradorio, Zenit i Andora.

        Dobro izgleda ovaj. Bas dobro. Mene podseca malo na Dubljevica
        Jeste da svi izgledaju dobro na snimcima ali ima kosarkasko nesto u njemu...

        Comment


        • Originally posted by Ivan9 View Post
          Dobro izgleda ovaj. Bas dobro. Mene podseca malo na Dubljevica
          Jeste da svi izgledaju dobro na snimcima ali ima kosarkasko nesto u njemu...
          Nije taj nivo defanzivca, pogotovu 1 na 1. Ali je jako pokretan, moze da switchuje, ima duzinu i sl. E sad ako ga nagazi neko na prvi korak, gotovo je ali bar je pun energije i ne spava po reketu kao neki.

          Spolja je bas bas dobar suter. A i ovo sto spusta loptu na parket mnogo znaci kad prave pritisak na predaju lopte.

          Comment


          • https://www.euroleague.net/competiti...2017#!U2017_TS

            nešto nije u redu sa ovim podacima u odnosu na video klip...
            sa Zenitom je u odigranih 10 utakmica u EL imao procenat za tri 6,7%...tačnije dao je jednu trojku.
            u top16 ...za tri 0 od 12 pokušaja u 6 utakmica.

            u Andori je već bio na desetak poena u ACB za dobrih 17min....da nije on skoro potpisao za Estudijantes?
            Last edited by Wingwalker; 29-04-19, 15:31.

            Comment


            • Nije ga hteo sut za 3 u Zenitu, a i nisu ga koristili kako treba. U Obradorio pre toga 45% za 3, posle Andorra i Estudiantes takodje 45%...

              Comment


              • Tomić je naš trener koji je ostvario najveći uspeh u poslednjih ko zna koliko sezona. Jedino šta se donekle može porediti sa njegovim uspehom je Radonjin plasman u plej of Evrolige. Jeste da je on samo pomoćni trener, ali ima rezultat kao pravi. Potpuno sam siguran da je naš pomoćni trener sa Radanovom, kao u ostalom i sa ostalim našim igračima, uradio najbolje što se može.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Mnogo bas i nije tacno napisano i nema veze sa istinom. Guduric i Dobric su igrali KLS...citiram KLS i bili dosta stariji. Simanic isto u FMP kao i Davidovac nista posebno...cak i ove godine je Simanic sa amplitudama igrao i manje od ocekivanog. Domaci ako se pogleda cela sezona tanko..sem domacih tekmi u PO...

                  Radanov je dobar suter i moze da igra 1, 2, 3...

                  COVIC je pricao o sansi mladima...a ti mladi su po njemu...zet, zet2, sin, rodbina i deca nekih prijatelja...Tutno je pare za 7 stranaca i tonu nasih igraca gde eto Radanov koji nije ni igrao ima 120k..

                  Ista prica kao i vucic..spin masinerija..
                  Covicu se svasta ali bas svasta moze prigovarati ali da nije napravio igrace ,mlade i srtarje u poslednjih 5 god to je greh! (pogledas reprezentaciju i sve ce ti biti jasno )

                  Comment


                  • Joaquin Colom?
                    Odlican plej. Ako se ne moze do nasih keceva[emoji1787]
                    Kako on nije u jacem klubu? I u Zenitu je bio odlican

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Radanov je totalno nebitan i nemam pojma zasto se dize prasina oko njega ...decko za 3 sezone ni u FMp nista odigrao nije ,kod Tomica ise nije nametnuo ..izvikan igrac koji nema ni poziciju na kojoj ce da igra nego luta ....ako nece kod nas nema problema ...ako mu neko daje bolje slove ...nema problema ..idi decko srecan put ...a mi da se okrenemo ozbiljnim igracima koje treba da zadrzimo ..Beron ,Ojo .....i mladom Simani koji bi morao da eksplodira naredne sezone

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Srecan put drug moj,

                        kada se vratis mozda nam Aba liga ponisti titulu pa ces moci da likujes kako si bio u pravu da FC3 nece moci da predje centar i da je na njegovom mestu morao igrati Radanov jer je keca igrao u kadetima kod vlasnika Zitka Basketa.

                        Cilj opravdavo sredstvo, a koliko vidim isti oni koji su mracili tokom cele sezone, isti mantru sada prosipaju i oko Radanova.
                        Neda mi djavo mira..sad stigao u hotel. Vidi, nikad nisi nista lose o cokiju napisao. Ajde da zaboravimo ono sa Dangubicem da je bivsi a on skace ko gimnasticar i zasto nije igrao. Samo sam ocekivao podle onog psovanja da ces malo omeksati.

                        Moj tim uzeo titulu i ja srecan. Ko je bio predsednik ce se brzo zaboraviti kao i za ovog malog...u 30 je iskoristio sansu..jbs Radanova, coki je rekao pljuj po njemu
                        Da ako dodje skoro prava vlast pa malo procacka papire i pravda bude zadovoljena...sumnjam da ces ga tad braniti...

                        Cisto se javio..poslednji put da vidim jel Danguba dobro, sad coffee shop i ostale zajebancije.
                        Last edited by LosmiSK; 29-04-19, 15:59.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Neda mi djavo mira..sad stigao u hotel. Vidi, nikad nisi nista lose o cokiju napisao. Ajde da zaboravimo ono sa Dangubicem da je bivsi a on skace ko gimnasticar i zasto nije igrao. Samo sam ocekivao podle onog psovanja da ces malo omeksati.

                          Moj tim uzeo titulu i ja srecan. Ko je bio predsednik ce se brzo zaboraviti kao i za ovog malog...u 30 je iskoristio sansu..jbs Radanovs coki je rekao pljuj po njemu
                          Da ako dodje skoro prava vlast pa malo procacka papire i pravda bude zadovoljena...sumnjam da ces ga tad braniti...
                          U sve se razumeš i za sve te je Bog dao. Blago tebi.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Neda mi djavo mira..sad stigao u hotel. Vidi, nikad nisi nista lose o cokiju napisao. Ajde da zaboravimo ono sa Dangubicem da je bivsi a on skace ko gimnasticar i zasto nije igrao. Samo sam ocekivao podle onog psovanja da ces malo omeksati.

                            Moj tim uzeo titulu i ja srecan. Ko je bio predsednik ce se brzo zaboraviti kao i za ovog malog...u 30 je iskoristio sansu..jbs Radanova, coki je rekao pljuj po njemu
                            Da ako dodje skoro prava vlast pa malo procacka papire i pravda bude zadovoljena...sumnjam da ces ga tad braniti...

                            Cisto se javio..poslednji put da vidim jel Danguba dobro, sad coffee shop i ostale zajebancije.
                            zna nas brat Losmi da nije bio u pravu pa mora malo da se vadi na razne nacine ..

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Joaquin Colom?
                              Odlican plej. Ako se ne moze do nasih keceva[emoji1787]
                              Kako on nije u jacem klubu? I u Zenitu je bio odlican

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Zajeban plej koji ima sve po malo, međutim mislim da ni malo nije jeftin.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Što se tiče Radanova, moguće i da je izvikan njegov talenat, moguće i da nije igrač kakav mi mislimo da jeste, a moguće i da ljudi u klubu greše sa njim. Imao je on i dobre partije ove sezone kad je dobio priliku. Posebno u Evrokupu protiv Andore u Pioniru. Problem je što nije imao kontinuitet. Odigra dobro protiv Andore, pa onda samo 6 minuta na sledećoj utakmici, pa na sledećoj nije ni u 12.

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X