Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cijela priča je oko pogrešnih odluka koje se ne ispravljaju već se tone dublje.
    Počevši od izabira trenera nakon što je Tomic utekao. Sada za rezultat imamo moguće raskid tri ugovora (po meni dobrih igrača) a ne rešavamo goruce pitanje najlošijeg PG u EL a bogami i ABA.
    Zato sam napisao da je kasno, nemamo vremena da uhodamo novog PG, trener nam je tu da odradi koju paru pred penziju, neće se zamjerati poslodavcu, novog pleja extra klase dovoditi nećemo tako da u godini sa najvećim budžetom mi se radujemo Kuridzi i Sisku.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Cijela priča je oko pogrešnih odluka koje se ne ispravljaju već se tone dublje.
      Počevši od izabira trenera nakon što je Tomic utekao. Sada za rezultat imamo moguće raskid tri ugovora (po meni dobrih igrača) a ne rešavamo goruce pitanje najlošijeg PG u EL a bogami i ABA.
      Zato sam napisao da je kasno, nemamo vremena da uhodamo novog PG, trener nam je tu da odradi koju paru pred penziju, neće se zamjerati poslodavcu, novog pleja extra klase dovoditi nećemo tako da u godini sa najvećim budžetom mi se radujemo Kuridzi i Sisku.
      Mrtvi se broje na kraju, a mi vec na pola puta smo crkli, tako da manje emocija i nerviranja, i da se vratimo na onu cuvenu krilaticu od pre 2011 #sledeca sezona

      Comment


      • Ja nisam do sada cuo da je Jovicu nudjeno 600k po godini, ono sto smo culi od precednika jeste da po pitanju pojedinacnih plata nas gornji limit negde oko 350k da bi se na kraju priznalo da Gist ima 500k. Nema veze, nisu ta trojica jedini plejevi koji valjaju i koji bi nam zavrsili posao. Najvece Nebojsine greske koje mu ne priznajem jeste sto kucu ne gradi iz osnova, nego zbrda zdola pa sta ispadne.

        Prvo i osnovno - ne treba se stedeti na treneru i dva pleja, a tek kada nadjes prave, oko njih se onda krpis kako znas i umes. A ne obrnuto, gomilas igrace na istoj poziciji a da se osnova nema. Sa Nebojsom je uvek bilo neko mucenje kada plej treba da se dovede. A i trener u zadnje vreme. To nikako ne mogu da prihvatim kao normalno, ispravno i kao nesto sto treba podrzati jer - setite se gde smo bili pre 2011. Secamo se vrlo dobro, i zato sto znamo sta nas je tamo odvelo, na pravom smo putu da se tamo i vratimo. Zasto Nebojsa tako radi kao sto radi - ne znam, ali necu da naslucujem.

        Ako se sada dovede Sisko a otpuste se Odzo i Derik, to mozda i ne ispadne lose. Znamo svi da kivi ne moze biti otpusten ali mu se moze smanjiti minutaza. Sto se Fajea tice jeste zahvalan igrac, ali sa Borisom i MJK nema sta da trazi. Zbog energije bi ga trebalo sacuvati i gurati na nisku peticu po potrebi. On i MJK mogu da odrade neke minute na petice. Drugi balast nam je Lazic. Kako coveka prikovati na klupu kada je kapiten... a da zamenis kapitensku traku to bi jos pokvarilo atmosferu. Treca stvar je Stratos i kakve je prirode njegova povreda. Ja bih i njega pa pa, i konacno gurnuti Dobrica u vecu vatru.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ja nisam do sada cuo da je Jovicu nudjeno 600k po godini, ono sto smo culi od precednika jeste da po pitanju pojedinacnih plata nas gornji limit negde oko 350k da bi se na kraju priznalo da Gist ima 500k. Nema veze, nisu ta trojica jedini plejevi koji valjaju i koji bi nam zavrsili posao. Najvece Nebojsine greske koje mu ne priznajem jeste sto kucu ne gradi iz osnova, nego zbrda zdola pa sta ispadne.

          Prvo i osnovno - ne treba se stedeti na treneru i dva pleja, a tek kada nadjes prave, oko njih se onda krpis kako znas i umes. A ne obrnuto, gomilas igrace na istoj poziciji a da se osnova nema. Sa Nebojsom je uvek bilo neko mucenje kada plej treba da se dovede. A i trener u zadnje vreme. To nikako ne mogu da prihvatim kao normalno, ispravno i kao nesto sto treba podrzati jer - setite se gde smo bili pre 2011. Secamo se vrlo dobro, i zato sto znamo sta nas je tamo odvelo, na pravom smo putu da se tamo i vratimo. Zasto Nebojsa tako radi kao sto radi - ne znam, ali necu da naslucujem.

          Ako se sada dovede Sisko a otpuste se Odzo i Derik, to mozda i ne ispadne lose. Znamo svi da kivi ne moze biti otpusten ali mu se moze smanjiti minutaza. Sto se Fajea tice jeste zahvalan igrac, ali sa Borisom i MJK nema sta da trazi. Zbog energije bi ga trebalo sacuvati i gurati na nisku peticu po potrebi. On i MJK mogu da odrade neke minute na petice. Drugi balast nam je Lazic. Kako coveka prikovati na klupu kada je kapiten... a da zamenis kapitensku traku to bi jos pokvarilo atmosferu. Treca stvar je Stratos i kakve je prirode njegova povreda. Ja bih i njega pa pa, i konacno gurnuti Dobrica u vecu vatru.

          Ne bi ni bilo da grcki novinar nije izleteo sa tom informacijom, inace bi bilo 350k Svakako jbna situacija izaci iz ugovora, prica se svasta, suska se svasta...samo je jedan siguran
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ne bi ni bilo da grcki novinar nije izleteo sa tom informacijom, inace bi bilo 350k Svakako jbna situacija izaci iz ugovora, prica se svasta, suska se svasta...samo je jedan siguran
            Mislim dvojica Fica i ŠAkota

            Comment


            • Dajte da se uzme Kalnietis ..ispadose iz kupa Mice Trofrtaljke ....taman da ga uzmemo i da spasimo sezonu ako je ikako moguce

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Dajte da se uzme Kalnietis ..ispadose iz kupa Mice Trofrtaljke ....taman da ga uzmemo i da spasimo sezonu ako je ikako moguce
                Pazi on je ozbiljan upgrade u odnosu na sina ( a ko pa nije), a da li bi ti uzeo igraca koji je kao prvi play sa onakvim rosterom i koji pre pocetka Cipiripija figurirao kao prvi favorit osvajanja tog kupa doziveo da ispadne iz grupne faze???
                Litvanci ne dolaze u Srbiju i to je nepisano pravilo, zato zaboravi.

                Comment


                • Ovo bi mozda, ali mooozda moglo da nas izvuce:

                  Lorenco, Sisko
                  Beron, Djenka
                  Radanov, Dobric
                  Davidovac
                  Borisa, MJK, Faje
                  Gist, Kuzmic

                  u rotaciji Lazic, Nenadic, Jovanovic... Covic u prvih 12 ali nezgodna hronicna povreda prednjih ligamenata pa prinudno klupa do KLS-a. 7 spolja, 5 unutra... povecavamo broj domacih zbog hemije.

                  A?

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Ovo bi mozda, ali mooozda moglo da nas izvuce:

                    Lorenco, Sisko
                    Beron, Djenka
                    Radanov, Dobric
                    Davidovac
                    Borisa, MJK, Faje
                    Gist, Kuzmic

                    u rotaciji Lazic, Nenadic, Jovanovic... Covic u prvih 12 ali nezgodna hronicna povreda prednjih ligamenata pa prinudno klupa do KLS-a. 7 spolja, 5 unutra... povecavamo broj domacih zbog hemije.

                    A?
                    Perper....

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ovo bi mozda, ali mooozda moglo da nas izvuce:

                      Lorenco, Sisko
                      Beron, Djenka
                      Radanov, Dobric
                      Davidovac
                      Borisa, MJK, Faje
                      Gist, Kuzmic

                      u rotaciji Lazic, Nenadic, Jovanovic... Covic u prvih 12 ali nezgodna hronicna povreda prednjih ligamenata pa prinudno klupa do KLS-a. 7 spolja, 5 unutra... povecavamo broj domacih zbog hemije.

                      A?
                      Nenadic ide u Megu 99%, Radanov svakako nece kod nas, ima preko 20 minuta u proseku u FmPu, prva ili druga u napadu, a kod nas bi pored, LB, BERONA< GISTA< bio coskar.

                      Comment


                      • Perper....
                        pa nema mesta... poenta trenutnog problema i jeste u prevelikom broju igraca, a resenje lezi u koncentraciji onoga sto ce najvise dovesti do neke igre i hemije. Ako stavis perpera onda out mora deda, dobric i da zaboravimo na radanova, a pritom da se laza podrazumeva da je van 12. Perper je ove sezone prilicnu u neformi, povredjen je, i previse siluje. Ja bi to out.

                        Za Nenadica mi je drago ako ode u megu. To znaci i neki deal sa Miskom.
                        Last edited by mmajstor; 17-12-19, 19:41.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Radanov svakako nece kod nas, ima preko 20 minuta u proseku u FmPu, prva ili druga u napadu, a kod nas bi pored, LB, BERONA< GISTA< bio coskar.
                          Beron mora nekad da izadje van igre, cesto ga zatvore skroz, a Gista bi trebalo malo disciplinovati. Dosta silovanja... nikad on nije bio takav igrac.

                          Comment


                          • Kakav covek moras da budes da celu karijeru igras kod tate? Pa majku mu jbm, zar ga nekad nije blam... Pizda ljudska.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post

                              - Faye Tu su jos neke nedoumice verovatno,
                              Kakav si ti spin majstor, jbt, svaka čast.

                              Pazi sad - neke nedoumice. Najsrčaniji čovek u ekipi, definicija glue guy-a treba da dobije nogu? Jedan od najzaslužnijih za sve što je bilo dobro prošle sezone? I sada mu se nešto zamera u ovom cirkusu od kluba? Čisto da se preventivno još jednom najebem matere svakom ko bude imao umešane prste u ovu sramotu ako se desi.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Nenadic ide u Megu 99%, Radanov svakako nece kod nas, ima preko 20 minuta u proseku u FmPu, prva ili druga u napadu, a kod nas bi pored, LB, BERONA< GISTA< bio coskar.
                                B1 Konacno da ide covek negde da igra, ako je Mega onda mu je Misko menadzer?
                                B2 Radanov nikako u Zvezdu sad, igra odlicnu sezonu i samo nek nastavi, a pod obavezno od leta nazad u Zvezdu i konacno ozbiljna uloga da mu se da.

                                Comment

                                Working...
                                X