Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grehota prema Savi Lesicu, Suboticu, Jelovcu, Mitrovicu kapitenu, bar su posteno krvavili za Zvezdu.
    He.. i ga, sve se izopacilo, mozda je ovo sve normalno.

    Comment


    • Nego posle ovog brilijantnog performansa pred izbirljivom publikom u Zadru i pretvaranja Mavre u Stefa Karija, kako cenite minutazu Filipa u Moskvi? Posle koliko sekundi ce razlika postati nedostizna? Citah da smo poveli i Lorenca. Ocekujem da ce Lorenco morati da zaigra. Ja jednostavno ne mogu ni da zamislim Filipovih 30 minuta u Moskvi. Filip cuva Dzejmsa?? Pa Mavru nije mogao pogledom da isprati.
      Sreca pa je duplo kolo i verujem da se CSKA nece mnogo potezati. Doduse ne znam ni sa njihovim rezervama kako cemo?

      P.S.
      Ko jos nije gledao mec u Zadru dobronamerni savet je da preskoci bar poslednjih 5 minuta ako nece da mu cir proradi.
      Povodom one polemike od juce Beron je izveo 3 bacanja uzastopno(prva 2 je promasio a trece je pogodio)
      Last edited by Ivan9; 17-12-19, 11:51.

      Comment


      • Hahaha legendarno je sve ovo.

        Posmatramo ludilo jednog coveka.

        Comment


        • pomračenje svesti Ćoravog! dokle vise smradu sujetni!

          Comment


          • Koje ludilo (mada mi medij u kome je tekst i nije baš relevantan)
            Ove sezone on je jedan od najboljih centara regionalnog takmičenja. Indeks korisnosti mu je drugi najbolji u ligi, uz prosek od 13.6 poena, 8 skokova i 2.6 asistencije na 11 utakmica. Blistao je i na turniru Superkupa u Zagrebu kada je sa 18 poena i devet skokova bio najzaslužniji za pobedu Primorske nad crveno-belima, pa se verovatno tada i preporučio svojom snagom i snalažljivošću u reketu.

            Sa druge strane, neki igrači će morati da idu.

            Derik Braun, Majkl Odžo i Mohamed Faje su, prema nezvaničnim saznanjima Espresa tri prekobrojna košarkaša, a pored Kuridže, trebalo bi da još jedan igrač Primorske pojača redove crveno-belih, ali kako naši izvori kažu to neće biti Žan Mark Šiško, zbog gužve na njegovoj poziciji.

            Sačekajmo naredne dane da vidimo ko će još pristići na Mali Kalemegdan.

            Da nije žalosno bilo bi smešno.

            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Gista bi otpustili prvog ali se boje da ce ga uzeti Partizan

              Comment


              • I ne samo to i on i Derik će im uzeti svaki dinar iz ugovora tako da ako žele njih da se reše moraju da nađu ko će preuzeti ugovor i verovatno uz njihovu saglasnost.
                Samo da pišonja bude siguran i da i dalje ima svoju igračku.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Gista bi otpustili prvog ali se boje da ce ga uzeti Partizan
                  Gist je klasa,secam se pocetka sezone kako je kidao...i on je tip igraca koji je energican,ali od kad je otisao tomic on kaaaooo da nece da igra,nezainteresovan skroz...a skroz ga i razumem ko ne bi bio kad nema s kim da igra? sa filipom kojeg ne bi mogao u mojoj ulici da igra, sa lazicem koji je cist kamenjar i koji napravi 3 licne u prvoj cetvrtini...

                  Comment


                  • Sutra lagano kokice u ruke i da gledam matchup James - Čović hahah mogli bi da padnu neki rekordi za najbrzih 5 faulova

                    Comment


                    • Originally posted by poacher View Post
                      Sutra lagano kokice u ruke i da gledam matchup James - Čović hahah mogli bi da padnu neki rekordi za najbrzih 5 faulova
                      Sutra će gnom ekspresno da obnovi povredu jer je evo vuče već izvesno vreme.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Gista bi otpustili prvog ali se boje da ce ga uzeti Partizan
                        Doslovce.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by poacher View Post
                          Sutra lagano kokice u ruke i da gledam matchup James - Čović hahah mogli bi da padnu neki rekordi za najbrzih 5 faulova
                          Kako planira Filip da stigne Dzejmsa da ga faulira? Pa Mavru nije ni video kad proleti pored njega.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan9 View Post
                            Kako planira Filip da stigne Dzejmsa da ga faulira? Pa Mavru nije ni video kad proleti pored njega.
                            Odgledah nekih 3-4 min pred kraj. On je odigrao svoju signature EL odbranu i signature EL napad sa bacanjem u reportere i reklame pri ulazu (2 x u poslednjem minutu). Davidovac vuce kao neku polu kontru jer su nekako iscackali loptu nakon sto je FC-a prosao igrac, kao da ga nema i onda De Da ladno koci jer vidi da se FC setka pored njega i predaje mu loptu i ovaj krece sa svojim gusenjem. Bezobrazluk, level pro.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Sutra će gnom ekspresno da obnovi povredu jer je evo vuče već izvesno vreme.
                              Ili express 4 licne ako uspe pogledom da uhvati bekove CSKA, pa onda da ga Sakota odmara za ABA

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Sutra će gnom ekspresno da obnovi povredu jer je evo vuče već izvesno vreme.
                                Naravno ,sutra ce mu minutaza biti redukovana ili nece igrati uopste da se ne bi sraotio i brukao ...povreda ce biti izgovor najverovatnije ..i opet kazem Filip nije kriv koliko matora sijetna corava spodoba!!!

                                Comment

                                Working...
                                X