Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da dodam za 1 Avgust...ti si ovde lozio masu za Tea i Markovica da kupuju karte i da je sve moguce u zivotu Bio sam i tad svestan toga, ali rekoh ko zna...kao 1.5m i tu su oba...itd..secamo se toga, bar se ja secam

    I to je deo marketing, ali eto secam se i ima razloga zasto su ljudi tako mislili..nemoj sad da prebacujes to na ovaj napaceni narod
    Last edited by LosmiSK; 03-12-19, 19:17.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Da dodam za 1 Avgust...ti si ovde lozio masu za Tea i Markovica da kupuju karte i da je sve moguce u zivotu Bio sam i tad svestan toga, ali rekoh ko zna...kao 1.5m i tu su oba...itd..secamo se toga, bar se ja secam

      I to je deo marketing, alieto secam se i ima razloga zasto su ljudi tako mislili..nemoj sad da prebacujes to na ovaj napaceni narod
      hoho, ja lozio masu od 15 forumasa, a nisu mediji i klipovi sa predstave gdje Teodosic, hvala ti sto mi dajes na znacaju.

      Izvuci iz arhive moj upis da je Teo nas igrac, nadjes li taj moj upis odoh u dozivotnu banovinu.

      Ja jedino sto sam pisao je da je poslata Jovicu ponuda na 1 milion za dve godine, Teo i Markovic su bile zelje svih navijaca, ali ja da sam lozio nisam, nego sve opsta histerija bila na portalima.

      Spiner si gori od AV i njegovih medija.

      Mi smo zatvorili roster 15 jula osim LB koji je dosao, u avgustu, Teo je potpisao za Virtus pre 15 jula, tako vreme 1 avgusta je kasnije i prodaja sezonskih se zavrsilo oko 15 jula.
      Last edited by Šarac; 03-12-19, 19:19.

      Comment


      • Šarac, drago mi je da si se vratio na forum. Još će mi biti draže čitati tvoje postove i postove Ivana9.
        Naravno da sam protiv Filipa ne lično (ne poznajem FČ3) već kao igrača u KKCZv jer je veliki problem u odbrani a ni u napadu ne može da doprinese na ovom nivou i to pokazuje i statistika a i zdravorazumski gledjući utakmicu.
        U poslednjoj utakmici je ulaskom u 4/4 ubacio dve trojke i tačno sam znao da mu je u glavi flipnula ideja o heroju tekme i da će početi da donosi pogrešne odluke (kao što je i činio) i time poništio ne samo te svoje dve trojke već i trud svih da se priđe na razuman zaostatak. U odbrani on i ne postoji i žalosno izgleda kada pokušava nakon preuzimanja koji se desi u piku (a stalno nam to rade i on ostane na visokom), dakle kada panično traži protivničkog igrača koga bi preuzeo.
        Obično tada imamo prazninu u reketu i lagane poene protivnika. Meni je razočaravajuće delovalo kada postava u 3/4 zategne odbranu i spusti 10razlike i povede čak i onda umni Gavrilović izmeni šablonski i mi se ekspresno vratimo u minus. To i na igrače deluje demorališuće.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • ne pisem vise o ovoj temi...
          Last edited by LosmiSK; 03-12-19, 19:45.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Šarac, drago mi je da si se vratio na forum. Još će mi biti draže čitati tvoje postove i postove Ivana9.
            Naravno da sam protiv Filipa ne lično (ne poznajem FČ3) već kao igrača u KKCZv jer je veliki problem u odbrani a ni u napadu ne može da doprinese na ovom nivou i to pokazuje i statistika a i zdravorazumski gledjući utakmicu.
            U poslednjoj utakmici je ulaskom u 4/4 ubacio dve trojke i tačno sam znao da mu je u glavi flipnula ideja o heroju tekme i da će početi da donosi pogrešne odluke (kao što je i činio) i time poništio ne samo te svoje dve trojke već i trud svih da se priđe na razuman zaostatak. U odbrani on i ne postoji i žalosno izgleda kada pokušava nakon preuzimanja koji se desi u piku (a stalno nam to rade i on ostane na visokom), dakle kada panično traži protivničkog igrača koga bi preuzeo.
            Obično tada imamo prazninu u reketu i lagane poene protivnika. Meni je razočaravajuće delovalo kada postava u 3/4 zategne odbranu i spusti 10razlike i povede čak i onda umni Gavrilović izmeni šablonski i mi se ekspresno vratimo u minus. To i na igrače deluje demorališuće.

            Prijatelju, brate , druze, ne moras mi elaborirati FC3 igre, to svako vidi, pa i familija, ali familija gleda njega drugacijim ocima u odnosu na nas ostale. Mislim da je Laki u svojoj poslednjoj objavi to i objasnio sa ljudske strane, svako od nas koji ima decu na svoju decu gleda drugacijim ocima. Tako da ja stvarno ne vidim nacin kako ce ovo da NC ishendluje do kraja a da on ne izgleda kao gubitnik, jer bi sklanjanjem FC3 iz rostera bio njegov poraz jer je popustio pod pritiskom, To znaci da neki novi LAki moze da pocne da snima nastavke klipove nekog drugog igraca xy imena i da se trazi i njegovo odstranjivanje iz tima jer nije po volji navijaca iz xy razloga.

            Ja sam priveremeno otisao sto ne znaci da sam se za stalno i vratio , sve zavisi od LosmiSk, ako me bude puno nervirao cu da se pozdravim sa njim i sa forumom vrlo brzo ali izdrzacu sigurno do 2 januara i naseg zvanicnog vidjenja face to face.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Zvezdin budžet je ubedljivo najmanji u EL. Tačka.
              Manji je Bajernov i tačka. Jbg sirotinja su oni.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Manji je Bajernov i tačka. Jbg sirotinja su oni.
                Tako je, sad kad razmislim rekao bih da Bajernov budžet manji i od Asvelovog.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Necu te vise nervirati, posto necu vise negativno pisati o KKCZ. Sam sebe iznerviram sto pisem jedno te isto dve godine...Vise nista negativno, moram gledati optimisticno....poceo sam da se nerviram oko ovoga, tako da nema razloga da ''ides'' sa foruma.

                  Drugi Januar je za mene dan D...ocekujem da ce biti ugodno u Areni. Bice to bitan dan zamene jedno sediste na terenu i uzivanje...uzivanje u pobedi... posle moze na pivo i cevape ko pobedi taj casti
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ti ''novinari'' i uzimaju info sa raznih foruma itd...Ima par ozbilnih ovo ostalo...

                    Pa nije mali uticaj ovog foruma cim ga Nebojsha iz Zeleznika cita.


                    Filip je smesan lik, po meni i ako ga ne znam. Zaigrao se, primio se da je igrac. On na sta lici na ozbilnijim mecevima je zalosno. Kako se pravi visak sa njim, napada u odbrani ali i napadu je jezivo..i to debil vidi npr...

                    Ne znam sta tu ima da se raspravlja o Filipu..tako je bilo prosle sezone, ove je jos gore posto nema kondicije za letove a ne za utakmicu.

                    Da on placa 100k mesecno da trenira i igra mismo u gubitku. Ne znam sto je to tesko skontati.

                    Ono sto je on uradio sa ocem je sramota..kunem ti se da me stranci cimaju i pitaju wtf is this bro??? i ja kazem sin predsednika..oni umiru od smeha...

                    Imao je Gist 1m u PAO, Braun 1m u Efesu pa su dosli kod nas... to sto pricas za ove igrace je pravdanje obicno...KOJI CE TI 5 BEKOVA I PET CETVORKI... i jedan ipo plej??

                    Ako je to zeleo i hteo MILAN TOMIC, taj covek mora da ode u zatvor za takvu odluku!!! Mada mislim da je to doslo iz druge kuhinje i da je otisao iz kluba iskljucivo zbog FELIPE COVICA... ja ne vidim nijedan drugi razlog...

                    Evo ovako, Tomic je birao izmedju Marka Simonovica i Perpera, vrsio je pritisak na Perpera da sto pre prihvati ponudu, Marko je bio skoro pa zavrsen kod nas, ako bi se vratili u to vreme, bilo bi revolucija da smo potpisali Marka a ne Perpera. D Brown je ponudjen pod tim i tim uslovima, da li bi ga ti odbio ?
                    Kakva je prica sa Fc3 ja stvarno ne znam, NC ima jos vremena da oko toga se iscupa, i sve se mislim ima jos uvek u njemu pameti da moze do ngodine da izvrsi neke promene,
                    ovako da se ide dalje ne moze, mislim prvenstveno na poziciji 1.

                    Sto se tice foruma i informacija, lepo sam te zamolio okaci moj upis da sam napisao da je Teo nas igrac, ja sam imao par PP poruka gde su me ljudi pitali da li je Teo nas igrac, svima sam isto odgovarao, ja bih najvise to zeleo, kruzile su razne informacije da je poslat ugovor na potpis, a onda saznas od Teodosica da se on vec u Februaru dogovorio sa SDJ.
                    Tako da nemoj me nerviras vise

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Necu te vise nervirati, posto necu vise negativno pisati o KKCZ. Sam sebe iznerviram sto pisem jedno te isto dve godine...Vise nista negativno, moram gledati optimisticno....poceo sam da se nerviram oko ovoga, tako da nema razloga da ''ides'' sa foruma.

                      Drugi Januar je za mene dan D...ocekujem da ce biti ugodno u Areni. Bice to bitan dan zamene jedno sediste na terenu i uzivanje...uzivanje u pobedi... posle moze na pivo i cevape ko pobedi taj casti
                      Walter na Slaviji cu rezervisati, ali koja si stipsa znas da Bayern nema sanse i odmah trosak pica i klope prebacujes na mene.
                      Sa zadovoljstvom placam,

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Tako je, sad kad razmislim rekao bih da Bajernov budžet manji i od Asvelovog.
                        Tvoj je najmanji https://sportando.basketball/en/asve...vONd9Ep2L92npQ

                        pise tu lepo 3.5m


                        @Sarac Sad ucinjeni su dobri potezi sto su ti igraci dosli. Nikad nisam napisao drugacije. Samo trebao je dobar back up i ozbiljan je to tim..za borbu za 7-8 mesto,ne da udjemo ali za borbu...znas i sam da mi nije cilj da nerviram
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Walter na Slaviji cu rezervisati, ali koja si stipsa znas da Bayern nema sanse i odmah trosak pica i klope prebacujes na mene.
                          Sa zadovoljstvom placam,
                          Hahaha )) videcemo. Vraca nam se Bray, ako Bog da, mozda i Huestis, bice neizvesno
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Tvoj je najmanji https://sportando.basketball/en/asve...vONd9Ep2L92npQ

                            pise tu lepo 3.5m


                            @Sarac Sad ucinjeni su dobri potezi sto su ti igraci dosli. Nikad nisam napisao drugacije. Samo trebao je dobar back up i ozbiljan je to tim..za borbu za 7-8 mesto,ne da udjemo ali za borbu...znas i sam da mi nije cilj da nerviram
                            Pa nek piše, zna se šta je finansijski fer plej u EL, 65% od bruto budžeta MORA da ide na plate. Dakle, 11,4x0.65=7.41 milion.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Hahaha )) videcemo. Vraca nam se Bray, ako Bog da, mozda i Huestis, bice neizvesno
                              @Makabi
                              Zenit
                              @ALBA
                              Barselona
                              Zalgiris,

                              Sa kakvim skorom mislis doci 02/01?

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                @Makabi
                                Zenit
                                @ALBA
                                Barselona
                                Zalgiris,

                                Sa kakvim skorom mislis doci 02/01?
                                Izgubicemo od Makabija, onda cetiri pobede tacnije pet ako racunamo i Beograd. Ti mislis da ja idem u Petersburg tek tako ili da Deju posaljem poslednji skauting report..cim izbace karte uzimam iznad Zvezdine klupe, da vidim i cujem kakve nove akcije imaju.

                                Za Zvezdu se vraca i Bray, videcemo za Huestisa i Djedovica. Uvek krvava kolena> drzavni projekat!!!

                                Uzgred, u Valteru da napravis mesta i za Lakija ako ne bude slucajno u Zagrebu onda nista Da bude opoziciona frakcija puna )
                                Last edited by LosmiSK; 03-12-19, 20:07.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X