Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Gde si bre LosmiSk kuco stara, sta je Twiter nije aktuealan vise nego udri tamo gde se osecas najlepse;

    Nema potrebe da pisem ovde ako mi niko ne veruje, ispascu da baronisem,
    tamo gde nisam pozeljan nema potrebe se naturati.
    Tebe nema cim zagusti.Onda USA i ostale price koje vec znamo. Naravno da niko drugi nece doci na tapet. Koga sam ja ikad vredjao? Sem Alimpija, ali on je bio zet...politicka veza itd...klasican nepotizam. Malom hobitu su dodali i 3-4cm na sajtu..kad se dobija on daje intervjue bude MVP lige sa 8p i 6as..Kad kod odigra ''dobro'' tu si bio da nabijes to na racun...

    Secamo semi Dangubica, ''Markovica'' I JOS DOSTA NEKIH TACNIH INFORMACIJA... sve ok prijatelju....da drugog Januara bude sve kako treba...posle cemo lako....
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ima li u Srbiji, plej, da može odigrati EL 10min? Ništa Pot, samo ozbiljni, cim STOP!

      Comment


      • Hobit je vređanje.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Naravno da moze, dovedes 1/2.Nije trebalo pet bekova i dve jedinice. Onda ne mozes da ga ubacis..Nego treba Laza, Dobric, Nenadic, Beron i Dzenkins...a na kecu plej koji prvi put igra Evropu i Hobbit.

          Dovedes nekog igraca koji ce provesti 10-12 minuta na kecu i 6-7-8 minuta na dvojci... to se radi svuda npr..Bilo je resenja. Nemam ja nista protiv Filipa, stvarno nemam. Samo da nismo imali prednost domaceg terena izgubili bi. Sad taj luksuz nemamo i mora se uci jako, bez ozbira da li idemo u EL preko ABA ili ne. Ovaj tim je imao projekciju za da se bri za F8. Da Kuzmic nije napravio sranje i da smo imali nekog novog Nejt Voltersa mi bi se borili za F8 i ne bi imali 4 poraza u ABA...

          12 poraza je previse, uticaj back up igraca na mestu PG je ogromna...nista nije izgubljeno ako se urade pametne stvari u Decembru. Iskreno se nadam da ce nekom doci iz dupeta u glavu.

          Hobbit je tepanje..nije to vredjanje, ako moderacija misli da je vredjanje, do sada bi mi rekli da to ne radim. Ako misle da je neumesno zvacu ga Felip.
          Last edited by LosmiSK; 03-12-19, 18:06.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • A mali hobit je pleonazam, svaki hobit je mali.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Hobit je vređanje.
              Hobit je junak koji je u grotlu Mordora obavio misiju.
              To je valjda kompliment na njegove partije u PO.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Hobit je junak koji je u grotlu Mordora obavio misiju.
                To je valjda kompliment na njegove partije u PO.
                Ali kontekst u kojem je upotrebljen je uvredljiv.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  A mali hobit je pleonazam, svaki hobit je mali.
                  Tacno, on je tacnije Hartuf...

                  Стури - хобити који живе уз реке
                  Хартуфи - хобити из Хобитона, најмногобројнији и најнижи хобити.
                  Фалохиде - хобити који су некад живели са вилењацима, светли и високи, становници Брендивајна
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Tebe nema cim zagusti.Onda USA i ostale price koje vec znamo. Naravno da niko drugi nece doci na tapet. Koga sam ja ikad vredjao? Sem Alimpija, ali on je bio zet...politicka veza itd...klasican nepotizam. Malom hobitu su dodali i 3-4cm na sajtu..kad se dobija on daje intervjue bude MVP lige sa 8p i 6as..Kad kod odigra ''dobro'' tu si bio da nabijes to na racun...

                    Secamo semi Dangubica, ''Markovica'' I JOS DOSTA NEKIH TACNIH INFORMACIJA... sve ok prijatelju....da drugog Januara bude sve kako treba...posle cemo lako....
                    Vec ti napisao, moje privatne poslove i obaveze ne zelim da delim sa tobom niti da trazim dozvolu gde cu svoj zivot provoditi, ako stvarno mislis da ja bezim od foruma i da to pravdam nekim putevima, ostavicu praznu crtu __________________________________ da ne bih bio banovan.

                    Alimpije nije bio zet, jos jedna prica koja se zapatila na drustvenim mrezama, kao i mnoge druge.

                    Koncept ovog tima je formirao Tomic, imao je odresene ruke i njegov koncept je bio na stranim igracima a ne na domacim, doduse letos kada se spominjao mogucnost povratka Sinmonovica, Stimca , Dangubica itd bio je opsti pomor ovde jer su na drugoj strani bili Perper, D Brown i Gist.

                    Naravno, 2 januar je tu iza coska, samo pazi da se DR opet ne oklizne negde sa minus 30 razlike na nekom gostovanju pa da onda uzalud ne trosis svoje vreme da dolazis u BG.

                    Comment


                    • Nije bitno kako Dejo zavrsi. Treba mu odati priznanje za sve sto je uradio. To je sustina. Ma ok je sve Sarac, salim se ja malo. Meni je sve ovo ok, ako je vama i meni je. Kazem svoje misljenje, ono ni ovde nikom nije merodovano, treneri, struka i Covic znaju najbolje pa nek rade kako zele. Moje je da kazem svoje misljenje i to je to.

                      Za USA se salim isto, to je puka slucajnost i zelim ti da ides sto cesce tamo i da bude puno uspeha. Nemam nista protiv tebe, to vec i sam znas. Pisi i ovde, ljudi te zele, a to je najbitnije. Samo bez nepotrebne nervoze i sve ok.
                      Last edited by LosmiSK; 03-12-19, 18:25.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Nije bitno kako Dejo zavrsi. Treba mu odati priznanje za sve sto je uradio. To je sustina. Ma ok je sve Sarac, salim se ja malo. Meni je sve ovo ok, ako je vama i meni je. Kazem svoje misljenje, ono ni ovde nikom nije merodovano, treneri, struka i Covic znaju najbolje pa nek rade kako zele. Moje je da kazem svoje misljenje i to je to.

                        Za USA se salim isto, to je puka slucajnost i zelim ti da ides sto cesce tamo i da bude puno uspeha. Nemam nista protiv tebe, to vec i sam znas. Pisi i ovde, ljudi te zele, a to je najbitnije. Samo bez nepotrebne nervoze i sve ok.
                        Sve 5, nema nervoze, da glavni mora da povuce poteze, mora, Ne bude li, dzabe mu sve konferenicije, mi kao navijaci zelimo samo rezultat, nema rezultate, sece se najslabija karika, a pogotovo se gadja tamo gde najvise boli.


                        Jos jedna zamerka na tvoje spinove, drzava nije dala 8.3 miliona Eur para , vrlo dobro znas sta znaci projektovan budzet,
                        jer ako je drzava dala 8.3 miliona, sta cemo sa preko milion od sezonskih, sta cemo sa 300 k i kusur od Gudurica, sta cemo sa prodatim ulaznicama do sada u El, 160 k eur od pobeda, 200 k od Tv prava, po tome mi vec izasli na preko 10 miliona.

                        2.5 do 2.8 je od drzave za ovu godinu ukjlucujuci i grad Beograd, Sve preko toga je ono sto ce klub morati sam da zaradi da bi dogurao do 8.3 a svi znamo da do te cifre ne mozemo doci

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Sve 5, nema nervoze, da glavni mora da povuce poteze, mora, Ne bude li, dzabe mu sve konferenicije, mi kao navijaci zelimo samo rezultat, nema rezultate, sece se najslabija karika, a pogotovo se gadja tamo gde najvise boli.


                          Jos jedna zamerka na tvoje spinove, drzava nije dala 8.3 miliona Eur para , vrlo dobro znas sta znaci projektovan budzet,
                          jer ako je drzava dala 8.3 miliona, sta cemo sa preko milion od sezonskih, sta cemo sa 300 k i kusur od Gudurica, sta cemo sa prodatim ulaznicama do sada u El, 160 k eur od pobeda, 200 k od Tv prava, po tome mi vec izasli na preko 10 miliona.

                          2.5 do 2.8 je od drzave za ovu godinu ukjlucujuci i grad Beograd, Sve preko toga je ono sto ce klub morati sam da zaradi da bi dogurao do 8.3 a svi znamo da do te cifre ne mozemo doci
                          To jeste tacno. Nije grad tj drzava dali 8.3m vec ko zna koliko. Nek je tih 3-4-5m...Nego cisto istine radi. Mislis da je budzet zaplate Avsela manji ili veci od Zvezde?

                          Sve se slazemo, neka nam je Bog u pomoci. Odustao od svega i nek rade sta hoce. Ispraticu par utakmica preko i to je to.

                          Mislio sam da ce biti pametniji i da cemo se posibati za F8 ali tosad izgleda u najmanju ruku tesko. Sto zbog Filipa, sto zbog Sakote. On nije trener za tako nesto. Posebno sto nije bas upucen u ritam koji EL donosi. Gde se skautiraju protivnici dan za dan, putuje se..sam put je tezak. Otici u Milano, vratiti se kuci u Bg, otici na trening pa na ABA utakmicu, pa opet EL itd...da nista ne radi tesko je. Sumnjam da ima taj kapacitet, al ajde da vidimo..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Zvezdin budžet je ubedljivo najmanji u EL. Tačka.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              To jeste tacno. Nije grad tj drzava dali 8.3m vec ko zna koliko. Nek je tih 3-4-5m...Nego cisto istine radi. Mislis da je budzet zaplate Avsela manji ili veci od Zvezde?

                              Sve se slazemo, neka nam je Bog u pomoci. Odustao od svega i nek rade sta hoce. Ispraticu par utakmica preko i to je to.

                              Mislio sam da ce biti pametniji i da cemo se posibati za F8 ali tosad izgleda u najmanju ruku tesko. Sto zbog Filipa, sto zbog Sakote. On nije trener za tako nesto. Posebno sto nije bas upucen u ritam koji EL donosi. Gde se skautiraju protivnici dan za dan, putuje se..sam put je tezak. Otici u Milano, vratiti se kuci u Bg, otici na trening pa na ABA utakmicu, pa opet EL itd...da nista ne radi tesko je. Sumnjam da ima taj kapacitet, al ajde da vidimo..

                              1 avgusta po zeljama i "objektivnim" navijacima KKCZ mi smo sebe videli na f4 sa 8.3 miliona fiktivnog imaginarnog budzeta. Tih para nema na racunu, inace ne bi prosio i podvio rep da dobije milostinju od Terzica u iznosu od 300.000 eur,

                              Ovde se pisalo da je Pao raspad, Makabi biti na dnu tabele,itd. Ne znam odakle nama navijacima toliki optimizam da mi imamo kvalitet za f8 a sem Asvela, Albe i Zenita, svi ostali klubovi imaju jace rostere na ovakav ili onakav nacin. O budzetima da ne govorim, o zemljama odakle dolaze.

                              Sakota nije moj cup of tea, ali ako je neko ocekivao stranca na mesto trenera KKCZ u ovom periodu godine , molim te obrazlozi mi samo u par recenica, motiv PASKVALA / BARCOKASA ILI MARTINEZA da dodju na ovaj roster, na poziciju na tabeli u obe lige, i u ovu zemlju, ako se to uporedi u odnosu na zemlje odakle oni dolaze.

                              Onda dolazimo do domacih trenera dostupnih, sem Obradovica koji je zelja NC ali mislim da Obradovica nije zelja da radi u KCZ u ovim uslovima, sta je ostalo od slobodnih, Filipovski i Uvalin, Karadzic, Antonic, Muta, i Vlada Jovanovic.

                              Sto se tice Asvela mislim da su njihove neto plate manje od KKCZ ali ukupna izdavanja za njih su vece nego za nase igrace zbog poreza.
                              Na 100 eur plate nasem igracu ti moras drzavi platiti 20 % porez, a ti i dalje spinuj da mi nikom nista ne placamo,

                              Sakota je tu 7 dana jel tako, ne verujem ni da je Paskval mogao bilo sta promeniti za 7 dana ili vec koliko, ono sto ostaje sumnja, da li ce Sakota moci da bilo sta promeni tamo kada bude bilo potrebno.
                              Nisam pratio fibina takmicenja tamo gde je uzeo trofej , ti si ipak vispreniji za ta takmicenja pa da verujemo onda tvom sudu da nam nema spasa sa njim.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                1 avgusta po zeljama i "objektivnim" navijacima KKCZ mi smo sebe videli na f4 sa 8.3 miliona fiktivnog imaginarnog budzeta. Tih para nema na racunu, inace ne bi prosio i podvio rep da dobije milostinju od Terzica u iznosu od 300.000 eur,

                                Ovde se pisalo da je Pao raspad, Makabi biti na dnu tabele,itd. Ne znam odakle nama navijacima toliki optimizam da mi imamo kvalitet za f8 a sem Asvela, Albe i Zenita, svi ostali klubovi imaju jace rostere na ovakav ili onakav nacin. O budzetima da ne govorim, o zemljama odakle dolaze.

                                Sakota nije moj cup of tea, ali ako je neko ocekivao stranca na mesto trenera KKCZ u ovom periodu godine , molim te obrazlozi mi samo u par recenica, motiv PASKVALA / BARCOKASA ILI MARTINEZA da dodju na ovaj roster, na poziciju na tabeli u obe lige, i u ovu zemlju, ako se to uporedi u odnosu na zemlje odakle oni dolaze.

                                Onda dolazimo do domacih trenera dostupnih, sem Obradovica koji je zelja NC ali mislim da Obradovica nije zelja da radi u KCZ u ovim uslovima, sta je ostalo od slobodnih, Filipovski i Uvalin, Karadzic, Antonic, Muta, i Vlada Jovanovic.

                                Sto se tice Asvela mislim da su njihove neto plate manje od KKCZ ali ukupna izdavanja za njih su vece nego za nase igrace zbog poreza.
                                Na 100 eur plate nasem igracu ti moras drzavi platiti 20 % porez, a ti i dalje spinuj da mi nikom nista ne placamo,

                                Sakota je tu 7 dana jel tako, ne verujem ni da je Paskval mogao bilo sta promeniti za 7 dana ili vec koliko, ono sto ostaje sumnja, da li ce Sakota moci da bilo sta promeni tamo kada bude bilo potrebno.
                                Nisam pratio fibina takmicenja tamo gde je uzeo trofej , ti si ipak vispreniji za ta takmicenja pa da verujemo onda tvom sudu da nam nema spasa sa njim.
                                Mislim da tamo niko nema platu vecu od 300k. Skoro pa da mogu i da se kladim u to. Imaju dosta ladih igraca koji skoro da ne vrede nista, tj ne placaju itd...Porezi kad se uzmu onda mozda...mada ne znam za to. Bice promena kod njih kao i u Nemackoj uskoro za klubove.


                                AEK je bio ok tim. Vidi, Sakota je za 10 godina trenirao Antaliju, jos jednog Turcina i AEK...kao i za Zvezdu, dosao je da vadi kestenje. Sto govori da nije trener na long term i da ovo ako nema nekog na cekanju za leto jako los posao. EL je ritam ogroman, ima tu takodje starijih trenera ali koji su navikli na ovaj ritam.

                                AEK je bio solidan, mislim da ne bi uzeli to da nije igrano U Atini ali kako god to mu je najveci uspeh u karijeri. Ima jednu osvojenu ligu, Saporta kup iz 92 i tri kupa. Sa repkom je doziveo bordolom urangu Mokitosa...

                                Zna on kosarke mnogo i to nije upitno ali nije trener na long term. Xavi da je dosao to bi bio potpis da se nesto veliko iza brega valja kao sto je stidljivo najavljivao Nebojsha iz Zeleznika, ali ocigledno da nije tako. Ovo moze da opravda samo ako ima neki usmeni dogovr sa Obradovicem za kraj sezone.

                                Xavi bi dosao uz njegov strucni stab,nekog novog igraca i garanciju da ce igrati EL i sl godine. Barcokasu ne bi trebalo ni to...Mene brine da ce sl godine partizan igrati EL, to mi je nekako vec vidjeno...nije tu slucajno Trinkijeri, oklova i to, ali tu postoje neke dublje garancije po meni. To jesamo moja predpostavka.

                                Cekaj, ti si mesec dana cekao trenera i gubio meceve da bi na klupu dosao Sakota koji se penzionisao? Na 12 poraza u sezoni nije hteo da promeni trenera a ni igrace?

                                Sto se tice Tomica mislim da je to laz oko rostera. Doduse svako normalan da si ga pitao pre sezone, Simon ili Braun, rekao bi Braun. Mi ne znamo kako on izgleda i kakavog je sravlja.

                                Mislim da mu je Djenka ubacen, moguce jos neki igracikao Kuzmic. Ono sto je Kuzmic uradio,od mene bi popio otkaz u sekundi...pa nek banci do 4 ujtru ukom god klubu hoce.

                                Znamo svi da Coki voli Pulena svakako ovaj roster nije los, sta vise...ali ima previse igraca i guse se. Nadam se da ce se ovo promeniti na polugodistu inace smo najebali..

                                Ono sto je bitno. Nije smeo ostaviti sina ne zbog njega i njegovih skilova, vec zbog tribine..znalose na sta ce ovo liciti. Nemir je ubacen i to ce tesko da se skloni. Kad se setim dva meca kad nije igrao, srce mi bilo puno, glava mirna...

                                Nemam ja nista protiv nikog iz kosarkaskog ugla, samo na forumu pisem cinjenice kojima se tesko suprostaviti. Pisao sam onda za Alimpija, jbs rekreativnu kosarku.

                                Vidi Milano, dok nije dosla cvrsta ruka i nema rezultata. Krvava kolena i disciplina su za tim KKCZ prioritet, kako na terenu tako i na tribinama...to je imao Dejo u zadnje tri sezone...

                                Svi mi ovde navijamo za Zvezdu i zelimo joj samo najbolje...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X