Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo sam nauco sta im trener prica, ako neko zna da prevede: don't give the right side for easy midget layups


    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Pera zdera View Post
      Nije mi bas jasno zasto trujete sebe gledajuci bahatog bolesnika u namestenoj saradi
      Kao da ste culi nesto pametno i istinito!
      Taj rad. Ja sam doduse negde procitao neke izjave, a zaista u poslednje vreme ne mogu da ga ni vidim ni cujem.
      Nekako sam promenio misljenje o citavoj familiji nakon citanja iskustva ljudi sa mamom i zenom koje su patrolirale Pionirom i gledale ko zvizdi. Cak su momka koji se na njihove napade samo sklonio bez reci nazvale barabom, ili bitangom (ne secam se).
      Ovo je ona najjadnija fora kada guras zene u prvi esalon verovatno se nadajuci da ce neko da ih opsuje ili nesto jos gore pa da ima materijala za dodatnu hajku. To su davnih dana radili ovi otcepljeni sa juga na demostracijama... A ako su samoinicijativno to uradile, ono... sve je jasno...
      Last edited by Grof; 28-11-19, 14:32.

      Comment


      • U 4. delu intervjua opet o Lakiju. Kaze da zna sve o njemu, ko je i sta je, kud se krece i sta radi i jos preti da ce objaviti podatke (imena, slike) o onima koji, kako kaze, napadaju klub.

        Jebote
        Last edited by Mr. Wolf; 28-11-19, 15:07.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Meni je upalo u oči da vari cigaretu za cigaretom, verovato mu je neprijato što mora da laže pa upošljava i ruke i usta dok ne smisli šta i kako.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            U 4. delu intervjua opet o Lakiju. Kaze da zna sve o njemu, ko je i sta je, kud se krece i sta radi i jos preti da ce objaviti podatke (imena, slike) o onima koji, kako kaze, napadaju klub.

            Jebote
            Idiot.

            To su ti idioti koji zakuvaju pa kad ne daj Bože dođe do pičvajza oni sklone dupe u stranu i samo s osmehom posmatraju.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              U 4. delu intervjua opet o Lakiju. Kaze da zna sve o njemu, ko je i sta je, kud se krece i sta radi i jos preti da ce objaviti podatke (imena, slike) o onima koji, kako kaze, napadaju klub.

              Jebote
              Sramota šta sebi dopusta jajara matora

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sakota je ok trener, ali videcemo tek kad budu dvokola, lige itd...Videcemo kako ce mu se organizam navici na to i kako ce razmisljati u tim uslovima. Mada boli ga pendrek ima 70g i nije da vija karijeru, verovatno bi sa Dudom igrao sah na Kalemegdanu da nije nazvao Cova.

                Sto se tice intervjua mislim da je bio skroz nepotreban, tj on je to odradio ne da kaze nesto novo vec da se operei deluje smireno. U principu nije trebao ni da zove RSB, mogao je i bez njih odraditi to. Ne voli nezgodna pitanja i to ne mogu ni ''pravi'' novinari da postave,kamoli ovi sa rsb ciji je najveci uspeh da dobiju novinarski pass za utakmicu. Njihov nivo silaksa u rektum je jednak npr Nebojsi Stefanovicu ili Vuluinu kad ulaze Pickoustom.
                Duda je skoro 10 godina stariji. Kari koji ima 70 godina trenira Barsu koja je verovatno najjači tim ove sezone u EL. Pitino koji ima isto godina kao Šakota trenira Pao.
                Nije najbolji mogući trener za EL, ali daleko je od starog gvožđa.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ako treba dacu mu sliku broj telefona jmbg i sve sto zeli ali opet je raspali ulizica sns sekte a sin mu je nezreli nemac pojma o kosarkaskoj igri.
                  Last edited by ajkisloba; 28-11-19, 16:49.

                  Comment


                  • Sto potkaci Dabu?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Duda je skoro 10 godina stariji. Kari koji ima 70 godina trenira Barsu koja je verovatno najjači tim ove sezone u EL. Pitino koji ima isto godina kao Šakota trenira Pao.
                      Nije najbolji mogući trener za EL, ali daleko je od starog gvožđa.
                      Covek nije u formi. Trabzon, Antalija i AEK u zadnjih 10 godina. Svaki put je dolazio kao neko ko gasi pozar, kao i sad. Nema neku posebnu karijeru da se ne lazemo ovde, poprilicno je overate trener, daj Boze da odradi dobru sezonu ali nece to tako lako ici. Duda i Pesic imaju vise titula nego ovaj godina. Pritom bili su uvek u jakim sistemima.

                      Videcemo, daleko od toga da ne zna, ali kad krene bas jak tempo, bice tesko da bude svoj i da drzi sve pod koncima. Ako uspe da uradi svaka mu cast. On sa 67g ne zna kako izgleda ovaj format ni u snu ne moze da zamisli.

                      Nemam nista protiv da uspe, ali ovo je moje misljenje. Retko se desi da neko u 67g dostigne neki svoj vrhunac...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Sto potkaci Dabu?
                        Pogršio je, Daba je na liniji a mislio je na Super Gutu (ko god da je)...ali kako pravi konstrukciju, rastresit raspored i dvojke....Hteo je reći trojke, jer trojke su Đuro šta?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Sumnjam da je pogresio. Sta on kao ne zna ko je Daba? Se vi zajebavate?

                          Zakacio je i njega. Guta je botino u rangu najvecih, na njega sigurno nije mislio.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Pogršio je, Daba je na liniji a mislio je na Super Gutu (ko god da je)...ali kako pravi konstrukciju, rastresit raspored i dvojke....Hteo je reći trojke, jer trojke su Đuro šta?
                            A to su se botovi sa botovskog foruma setili sutradan (posto je sarada bila juce). Upleli se kao pile u kucinu, na stranu sto i Guta na liniji i botuje za NC

                            ps. vec objasnio Losmi
                            Last edited by Pera zdera; 28-11-19, 17:47.

                            Comment


                            • Kuzmic ne igra? Šakotina zamisao?

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                Kuzmic ne igra? Šakotina zamisao?
                                Moja, igrao sam Ojo plus
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X