Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    TRENER!!! to je glavni problem kao i nediostatak drugog pleja za EL .....COvic ako ovo ne vidi onda ili je li+ud ili glup ....da pitam samo dezurne hejtere da li je i za ovaj poraz Filip kruiv mozda ....
    DAS 5 mil ZA EL EKIPU i OTERAS TRENERA na pocetku ! to je stvarno toliko neozbiljno i mucno je gledati ovakvu eklipu ...isto bi napisao i da smo dobili juce!
    nema sistena ,nema akcije,ne zna se ko sta radi ,nema lidera ,nema vodje ....totalno rasulo i divljana na terenu
    Naravno da je kriv, jer da nije njega otac njegov bi doveo krštenog pleja br2 ovako je sve pozicije popunjavao samo nije sinovljevu dirao...
    Naravno da Nebojša nije ni lud ni glup ali je sujetan i bezobrazan do bola.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Da li je moguće da ćete celu jebenu sezonu protraćiti pričajući o Filipu Čoviću, čak i onda kada ga nema na utakmici?
      Protok lopte je bio katastrofalan sa Lorenzom kao alfom i omegom tima, najvažnijim igračem, mozgom ekipe, 4 asistencije za 38 minuta igre je premalo, 7 izgubljenih lopti je previše i za tri utakmice, poništili su nas atletikom, sve su stizali, a mi smo bili tragično spori.
      Prva i osnovna stvar je dovesti trenera koji će umeti da iskoristi potencijal ovih igrača koje imamo na raspolaganju a koji nije mali i potom dovesti još jednog pleja suprotnog po karakteristikama od Lorenza, koji može da isporuči 12-15 poena iz šuta za tri prvenstveno, ali i iz tranzicije, da ima i ulaz i da razigrava.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Šteta,a baš smo se naložili na ovaj roster u startu, prvi ja.Ipak ljubav je slepa i ponavlja se greška sa isluženim ,željnih para, igračima,pri tom većina sa diskutabilnim zdravstvenim i fizičkim stanjom.
        Da li je to bila maska,šarena laža,znanje neznanje,ali je sigurno da je većina ovih plaćenika olinjalih izgubljena u svakom pogledu za ovaj nivo košarke.
        Od D.Brauna, Perperoglua,Kuzmića, je bilo teško očekivati bilo šta u ovim godinama i sa stanjem povreda i neigranja duži period.
        L.Braun mačka u džaku,Gist ogroman znak pitanja volje,želje, mogućnosti da pruži ono što svi pamtimo da može.
        Ožo,Filip, bukvalno zalutali na ,bilo koju,EU scenu.
        Žao mi samo ovih "naših" momaka koji su mi j najmanju ruku dragi kao rod rodjeni , što se utopiše u ovu papazjaniju.Gledam sinoć Dobrića sa kojim žarom igra,i da je izgubio sa 30 razlike opet bi mi bili dragi da se bore i vole zvezdu kao on i ostali naši igrači.
        Sve u svemu užasna selekcija,veliki jaz "uprave" i navijača.
        Možda je idealno vreme za ozbiljan restart i po cenu rezultata,kojih ni ovako neće biti.
        Na kraju,molba za nadležne,da ne potroše glupo onog momka trenera iz Fmpa,ako ga imaju u planu.Kako li će on nametnuti autoritet mladjanom Gistu,i sprečiti ga da nešutira trojke u petoj sekundi i sl.
        Izvinjavam se na dužini.
        Last edited by L a z a r; 16-11-19, 13:13.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Da li je moguće da ćete celu jebenu sezonu protraćiti pričajući o Filipu Čoviću, čak i onda kada ga nema na utakmici?
          Protok lopte je bio katastrofalan sa Lorenzom kao alfom i omegom tima, najvažnijim igračem, mozgom ekipe, 4 asistencije za 38 minuta igre je premalo, 7 izgubljenih lopti je previše i za tri utakmice, poništili su nas atletikom, sve su stizali, a mi smo bili tragično spori.
          Prva i osnovna stvar je dovesti trenera koji će umeti da iskoristi potencijal ovih igrača koje imamo na raspolaganju a koji nije mali i potom dovesti još jednog pleja suprotnog po karakteristikama od Lorenza, koji može da isporuči 12-15 poena iz šuta za tri prvenstveno, ali i iz tranzicije, da ima i ulaz i da razigrava.
          Takav plej je milionče garant. Asvel je igrao tvrdu odbranu sa puno kontakta a naši igrači su se slabo kretali, kao proizvod toga su slabi procenti za dva i tri poena: 41,7% za dva i mizernih 24% za tri poena (20/48 za dva i 6/25 za tri), u takvoj situaciji normalno je i da bude mali broj asistencija (14) ukupno.
          Naravno da se slažem oko dovođenja trenera i još jednog kvalitetnog pleja.
          Last edited by nebitan; 16-11-19, 15:24.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Svi znaju (sem onog ko je odgovoran za to) da timu treba neko ko je kao prvo radio godinama kao prvi trener (za razliku od Gavrilovica koji je celu karijeru pomocni, a vec ima 50+ godina, dakle coveka ni ne zanima ta pozicija i odgovornost koja ide sa istom), a ako je moguce neko ko je vodio i timove u najjacem takmicenju u Evropi. Ne mora da bude Cavi Paskval ili Barcokas ako su van plateznih mogucnosti kluba (a ocigledno jesu) ali bi i jedan Filipovski bio korak napred u odnosu na stanje koje je sada.

            Posle utakmice sa Cibonom u Zagrebu (Nedelja 3. Novembar) tim je u Beogradu okruglo 2 nedelje (EL Real kuci, ABA Igokea kuci, EL Asvel kuci, sutra 17. Novembar ABA Partizan gosti), idealan period da se angazuje novi trener i kroz rad na treninzima polako upozna sa igracima i krene sa radom. Tesko da bi novi trener imao losiji skor u dosadasnja 3 meca odigrana u spomenute 2 nedelje posto smo sa VD-om na klupi izgubili od Reala (ocekivano), dobili Igokeu (ocekivano) i izgubili od Asvela (realno smo morali da dobijemo ovu utakmicu iz milion razloga). Dakle sa novim trenerom smo mogli gore da prodjemo jedino ako bi izgubili i od Igokee.

            Ali sto da ne, nastavimo i dalje u ovom ritmu, sa VD-om na klupi, jednim plejmejkerom koji ili mora da igra dok na padne od umora ili da deli minutazu sa rekreativcem (ipak mislim da je ovo njegov realan domet gde moze da dominira i gde je igrao sa bivsim saigracem iz FMP-a Ivanom Smiljanicem http://www.sportfon.fon.rs/index.php...104&Itemid=106) pa da vidmo dokle cemo stici.
            Mozda nam je cilj da budemo bolji od proslogodisnjeg ucinka Buducnosti u EL, oni su imali 6 pobeda u 30 kola (20%) znaci nama treba nekih 7 ili 8 pobeda da prebacimo taj procenat.

            Comment


            • Ragland free agent just sayin
              Da se osvrnem na utakmicu, nisam imao snage sinoć, možda ne moram ništa više ni reći...

              Comment


              • Ragland isto ume da uđe u ball stopper mode, svakako je bolji od Filipa ali nama treba EL plej a Ragland to nije.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nama bi sad Rocesti lego ko budali šamar, da iza sebe ima Gista i Borisu, da na perimetru ima Djenku I Lazica, joj ljebe mekani al bi to volio da vidim.

                  Comment


                  • Fmp bas fino izgleda.

                    Lepota videti ovu mladost kako pegla dobar basket.

                    Zamislite ovog Miler-Mekintajera kod nas iz Ced Oli.

                    Comment


                    • Wilijams Goss ce takodje za koji dan biti free!

                      Comment


                      • Sve su to polovnjaci. NWG ne po godinama nego po pristupu igri, nema taj liderski stav na terenu, nedovoljno vere u sopstveni kvalitet.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by From downtown View Post
                          Fmp bas fino izgleda.

                          Lepota videti ovu mladost kako pegla dobar basket.

                          Zamislite ovog Miler-Mekintajera kod nas iz Ced Oli.
                          Ja sam mu se nadao pred pocetak prelaznog roka, vec je igrao u Evropi i ima vrhunske predispozicije za poziciju pleja. Zamera mu se losiji sut spolja ali to nam nije smetalo kod nekih nasih igraca na poziciji 1 u proslosti.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Sve su to polovnjaci. NWG ne po godinama nego po pristupu igri, nema taj liderski stav na terenu, nedovoljno vere u sopstveni kvalitet.
                            Ma daleko su oni od top klase ali bi bili ogroman ugrade za nas tim.

                            Comment


                            • Nama treba bolji plej od Lorenza.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Naravno da je kriv, jer da nije njega otac njegov bi doveo krštenog pleja br2 ovako je sve pozicije popunjavao samo nije sinovljevu dirao...
                                Naravno da Nebojša nije ni lud ni glup ali je sujetan i bezobrazan do bola.
                                To sam hteo da cujem ,da je Filip kriv i kada ne igra ...toliko o vasim realnim i konstruktivnim kritikama ..a to da je morao umesto Filipa da dovede nekog to je notorna glupost ..mogao je Nenadica da stavi na 1 i dfa mu pomaze Davidovac i Djenka ...sasvim realan scenario ...

                                Comment

                                Working...
                                X