Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali poslednji napad gde ovaj nesrećnik na klupi zove tajm aut i sprema akciju je nesto najsmešnije što je košarkaška struka
    videla.Pored Živih Lorenca,Bilija,Đenke...on pravi akciju za Dedu i preuzimanje sa Jakirijem,gde prvo pomenuti celu tekmu nije
    pored francuza mogao da prdne i gde dribla svoju nogu.On trenerčina postavlja napad za njega.Ludilo,šta smo sve gledali veceras.

    Đenku je skrajnuo na klupu iz razloga njemu znanih,BIli je veceras radio šta je hteo,imao loptu u rukama 15 minuta.Faye ne moze
    bazen da pogodi,dok mu SImana greje čamovinu.ALi kao što i sam reče,biće bolje vraća se sin na tatko, dobićemo na sigurnosti
    i agresivnosti.

    Strašno kakav otpad od košarke smo gledali veceras.

    Sledeće tekme EL mogu da igraju i u školskoj hali od osnovne škole u Železniku,toliko će interesovanje biti.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Originally posted by Talični Tom View Post
      Čestitke tvrdoglavom i sujetnom tata Čoviću što je uspeo da nam se iskenja po celoj sezoni a da ona praktično
      nije ni počela.Čestitke i ovom nastavniku fizičkog vaspitanja u liku Kemiša harmonikaša,koji je uspeo da mi ogadi
      ovu lepu igru zvanu košarka.Čestitke i najvećoj sisi Milanu Tomiću koji je pobegao kao poslednja cava,usravši se
      od odgovornosti usled raspada tima koje je on selektirao.
      Kao što smo i pisali i vikali,svaki minut ovog pomoćnog koji je u funkciji glavnog biće poguban po tim,po formu,po rezultate,
      po celu atmosferu oko kluba.Čović je uspeo da upropasti sve ono dobro od prošle godine,da uguši onu energiju,euforiju i talas
      pozitivne energijei zakopa sve sa ovom zajebancijom zvanom glavni trener i guranjem sina na mesto i takmičenje gde ne pripada.

      Ona Alimpijeva Zvezda mi je čak i presimpatična i predobra trenutno za ovu,a pomenuti Greg Popović lično za ovog mučenika na klupi.
      Ako imaš obraza moj dobri Gavrilo daj ostavku i ne blamiraj se više.
      Čoviću *ičko!
      Upravo tako. Podelio navijace gurajuci sina debila u ekipu po svaku cenu, nije doveo jos jednog krstenog pleja na ovaj roster i kao slag na tortu dovodi trenere dunstere vec trecu godinu koji dalje od pomocnika nisu dobacili. Vreme je za odgovornost coravi smrade.

      Comment


      • Nama nije problem odbrana, u većem delu sezone igramo je dobro.

        Golem problem je protok lopte u napadu kao i inteligencija.

        Neverovatno mi je da u prvom poluvremenu u 3 ili 4 kontre loptu udaramo nogom ili je lagano gubimo.

        Davi se lopta i onda u poslednih 10 sekundi krećemo u realizaciju igrajući jedan na jedan.

        Neki igrači jedva stoje na nogama.

        Smena trenera, napeta situacija oko Filipa, brljotina sa Derikom Braunom, sada i ovi zvižduci na kraju utakmice...ne valja.

        Baš mučna atmosfera.
        Last edited by Karamazov; 15-11-19, 20:47.

        Comment


        • Ali ono što je loše je da gore tek sledi. Ajde derbi, to neću komentarisati, ali sam ubeđen u oba poraza u narednom duplom kolu EL na gostujućem terenu. Živo me zanima koliko će doći gledalaca u Areni 28.novembra pri skoru 2-8.

          Comment


          • Težak i neočekivan poraz. Ne može Lorenzo da igra 38 minuta, a i kad je igrao protok lopte je bio katastrofalan, čak 7 izgubljenih lopti koje su došle i kao posledica umora.
            Jenkins, DeDa i Billy NISU plejevi a probali su sva trojica to da igraju u nekom periodu utakmice i to nije ni na šta ličilo.
            Pod broj 1, dovesti novog trenera, pod broj 2 dovesti pravog prvog EL pleja a Lorenza staviti na backup.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Mi imamo ove sezone (za naše uslove) izuzetno respektabilan budžet, da li je zatvoren ili nije ne ulazim ali veliki je. Zato mi nije jasno da sklopiš roster sa dobrim i talentovanim igračima, iskusnim igračima, atletski potentnu ekipu i na njih nasadiš sina koji sa 30 godina debituje u EL a pride ima nekih 176 cm i po statistici je najgori igrač u EL. Da je samo to, dozvoli da trener da otkaz a on mrtav ladan pomoćnika stavi na to mesto kao kakav diktator što menja premijere, predsednike skupštine i slično, znači marionete.
              Možda i grešim i Gavrilović jeste čovek od integriteta - u tom slučaju mu se izvinjavam.
              Ipak, Meni stvara nemir taj drugi plej, stvara mi nemir trener i kako se lako barata sa tolikim novcem, bez neke odgovornosti prema tom novcu i navijačima. Po malo mi deluje autistično Nebojša ove i prošle sezone, iako znam da nije autističan već inatan i sujetan nekako mi je lakše da pomislim da ne zna i ne shvata problem od toga da nekom tera "uz nos".
              Onaj njegov osmeh mi daje neku nerealnu nadu da je i za sledeću sezonu osigurao EL a samim tim i budžet i da je za sledeću sezonu spreman odrešiti kesu za trenera i drugog pleja (vraćamo se u mod "sledeća sezona").
              Što bi rekao legendarni Nikola Pašić: "Spasa nam nema, propasti nećemo".
              Last edited by nebitan; 15-11-19, 21:10.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Jel prati neko KZŠ ovog mučenika?
                Ovo je više za izbljuvati se nego sama igra na utakmici.
                Marš iz Zvezde nesrećniče.Kako te nije sramota .Obraza bez,morala bez....

                Kaže treba vratiti samopouzdanje Dženkinsu.Kako majstore?Sa 4 min. po utakmici.
                sigpic
                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                Comment


                • Ne pratim KZŠ ali mi nije sve jedno što su navijači u Areni zviždali, ipak je trebala podrška igračima, nisu oni krivi već je kriv trener i predsednik koji kontrira oko drugog pleja i trenera zbog svoje prenaglašene sujete.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Zvizduci i nisu bili igracima nego upravo na adresu Dr Nehojse! A ako se neki igrac pronasao, neka ga vredja, onda i jeste sa razlogom! Ukoliko su igraci dali sve od sebe, ne treba da utice na njih! Toliko! A Dr Nebojsu neka jednom u zivotu bude sramota svojih poteza i postupaka, samo nemojmo o 2011. odnosenju koseva itd itd! Jer kako je drzava dozvolila da se ti kosevi nose, tako je carobnim stapicem omogucila Dr Nebojsi da sve to ocisti i "digne" klub! Dobio je sve sto nikada nije i nece sa FMPom, a nije ulozio nista! NISTA SVOJE, LICNO PRIVATNO! Jos je i taj njegov FMP na budzetu KKCZV! Pod izgovorom da se tu razvijaju mladi talenti! Poligon za njegovog sina!

                    Comment


                    • Kurac od trenera, kurac od pleja = kurac od igre

                      Zali Boze ulozenih novaca. Djenke nema, Gist se izgubio, protok lopte nula. Rotacije nula. Ali eto Filipa spasitelja.

                      Tako blizu a tako daleko. Bilo je puno dati novac Jovicu ali nije Deriku i za 6 bekova. Covic ce nas dokusuriti.

                      Comment


                      • Утакмицу су продали Оџо и Гист, еј али дати Оџу да игра леђима неколико напада за редом па не би му дсо да игра ни против Боже Ђумића да игра леђима. А Гист 2х га блокирају еј 2х шта је он а у ћошку седи ако сам добро видео Оги (нисам сигуран преко фона сам гледао и то је излупан фон) и никако ми није јасна одлука Лоренца да на задњих 3 секунди уместо да човек иде да шутне он баца кромпир гисту еј на 3 секуде. Човече па вечерас треба заспати после свега овога...

                        Comment


                        • EJcpveaXkAA2Frk.jpg

                          Krenula je kuhinja

                          Comment


                          • TRENER!!! to je glavni problem kao i nediostatak drugog pleja za EL .....COvic ako ovo ne vidi onda ili je li+ud ili glup ....da pitam samo dezurne hejtere da li je i za ovaj poraz Filip kruiv mozda ....
                            DAS 5 mil ZA EL EKIPU i OTERAS TRENERA na pocetku ! to je stvarno toliko neozbiljno i mucno je gledati ovakvu eklipu ...isto bi napisao i da smo dobili juce!
                            nema sistena ,nema akcije,ne zna se ko sta radi ,nema lidera ,nema vodje ....totalno rasulo i divljana na terenu

                            Comment


                            • Originally posted by Talični Tom View Post
                              Jel prati neko KZŠ ovog mučenika?
                              Ovo je više za izbljuvati se nego sama igra na utakmici.
                              Marš iz Zvezde nesrećniče.Kako te nije sramota .Obraza bez,morala bez....

                              Kaže treba vratiti samopouzdanje Dženkinsu.Kako majstore?Sa 4 min. po utakmici.
                              druze ,Djenka vola ne moze da ubode ..neka prvo na treningu udje u sut ,ne moze igrati 30 min EL a da sve sto sutne pogodi u tablu ..ne igra on za male pare da se razumemo!

                              Comment


                              • Pravi cilj naseg kluba za ovu sezonu je da patuljak malo igra EL i da se ispune ambicije briznog oca, i to za dobru lovu.
                                Nije bilo tesko predvideti da ce rezultati zbog toga da trpe.. Svestan je toga bio i Covic ali njega boli Paja za razliku od nas koji volimo ovaj klub

                                Comment

                                Working...
                                X