Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја сам наш квалитет видео против Галате у Пиониру, то је једина текма коју сам гелдао уживо и било ми је доста.

    Comment


    • Grupi sa severa zabraniti da dolazi na kosarku. Ocigledno je da su baksuzi.

      A za ostalo idemo dalje. Beznacajno prvenstvo. Ovo bih rekao i da smo osvojili. EL je mnogo bitnija od bilo cega i da me je neko pitao pre pocetka, prihvatio bih ovakvu sezonu.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • ma sezona je ok ali nemozemo reci da nam nije bitna titula posle 15 godina posta...a tek za EL kakav ce nam tim biti potreban malo sam i zabrinut

        Comment


        • Buduci nam vezni red
          http://www.youtube.com/watch?v=igbsI...embedded#at=15
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Originally posted by duka79 View Post
            ma sezona je ok ali nemozemo reci da nam nije bitna titula posle 15 godina posta...a tek za EL kakav ce nam tim biti potreban malo sam i zabrinut
            Bez uvrede, ali brate mnogo si negativan i mnogo si ptica zloslutnica, na sve teme koje se ticu Zvezde.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Inače nemamo razloga uopšte da budemo zabrinuti.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Grupi sa severa zabraniti da dolazi na kosarku. Ocigledno je da su baksuzi.

                A za ostalo idemo dalje. Beznacajno prvenstvo. Ovo bih rekao i da smo osvojili. EL je mnogo bitnija od bilo cega i da me je neko pitao pre pocetka, prihvatio bih ovakvu sezonu.

                Takodje, nakon one pobede protiv Radnickog u Laktasima za mene je ispunjen glavni cilj sezone, sve ostalo je bilo bonus.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Inače nemamo razloga uopšte da budemo zabrinuti.
                  Nemamo, ali bas nimalo.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • e sad stvarno ne znam sta dalje, poslije ovog mi se cini da nikad necemo osvojiti nista vazno...napravimo tim za trofej, oni za neki naredni period i opet nas deru ko mlade majmune...sad mi drug grobar prica kako radonjic nema pojma, kaze ne zna voditi tekmu?! pa da imamo popa i fila na klupi zajedno ne mozes ove psihicki nestabilne momke nauciti da sutaju trojke kad je potrebno..jeste pritisak, al ljudi odigrali ste 'milion' takvih utakmica u karijeri...nekako mi je najzalije vuka jer on gubi ove serije sa partizanom u kontinuitetu vec desetak godina ...iako u svemu pokusavam biti realan i ne biti ostrascen moram reci da iako iduce godine dovedemo ekipu po imenima za f4 el partizan ce biti veliki favorit protiv nas u bilo kojoj utakmicici za trofej...kako god, idemo dalje godine prolaze moje, ja cekam titutle tvoje

                    Comment


                    • Zavrsi se i ovo mucenje . Momci su vec otisli na odmor do sledece sezone kada smo izborili Evroligu , sto kaze Mac ovo je samo veliki plus sto su uradeli . Ocekivao sam ciscenje , a uspeli smo da dobijemo jedan mec za kakvu takvu nadu . Kada nas sut za tri ne sluzi , mi ne mozemo da uradimo nista , previse smo promasival iza tri , tek iz 20 suta smo dali prvu trojku .

                      Ali sve u svemu , uspesna sezona po nas , zbog plasmana konacno u Evroligu

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Bez uvrede, ali brate mnogo si negativan i mnogo si ptica zloslutnica, na sve teme koje se ticu Zvezde.
                        dobro brate ja bi volio da nemam razlog za to i previse volim zvezdu da bi mi bila neka titula nebitna i kad bi lagao sam sebe da je nesto dobro a nije nemislim tu naravno samo na kosarku da se nelazemo tu je sve daleko bolje nego sto smo mogli i sanjati igracemo i EL ali ipak mislim da je nedopustivo da nas ovako deru i kada nemaju bolji tim od nas...ovako smo prolazili i sa mnogo losijom ekipom

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Grupi sa severa zabraniti da dolazi na kosarku. Ocigledno je da su baksuzi.

                          A za ostalo idemo dalje. Beznacajno prvenstvo. Ovo bih rekao i da smo osvojili. EL je mnogo bitnija od bilo cega i da me je neko pitao pre pocetka, prihvatio bih ovakvu sezonu.
                          Ako je ova titula beznacajna, koja je onda znacajna? Kup? o.O

                          Comment


                          • Izgleda da je DeMarcus produzio ugovor
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Originally posted by jevta1992 View Post
                              Izgleda da je DeMarcus produzio ugovor
                              Yugobasket ‏@yugobasket 30m
                              American G DeMarcus Nelson wants to stay at Red Star Belgrade. He says it's on club to decide, whether he would stay or not.

                              Comment


                              • Jedna lepa vest, Bogun javlja da smo produzili ugovor sa Nelsonom i da on ostaje, ne mogu vam opisati koliko mi je drago. Polako, ocekujte uskoro jos lepih vesti, brzo ce se ono od sinoc zaboraviti, ali nadam se da je ova sezona nauk gazdi da mora da slusa i druge kod sklapanja tima. Pogotovo trenera.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X