Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ja nikada spomenuo nasu skolu i domace igrace, to je spomenuo tvoj sportski i zivotni guru Nebjsha Dr Covic. Nego mi smesna ta prica o skautingu i Braunu od 350k u Julu itd..Kako neki navijaci popuse uvek takvu pricu. Ne smeta meni nista u ovom rosteru sem jedan mali celavi hobit i kako se od 8 stranacy nije nasao da jos jedan bude back up i opet ste navukli masu na istu foru.

    Woow najblji igrac Gist po Sinergiju zadnjih xxx godina..daj de da kupim taj program. Bio i za Efes? Ukucaj odnos cene i kvaliteta i i ono izadje...Tomicu, najbolje da uzmes Browna za 350k plus bonusi..

    Meni je sve ok, samo nije mi jasno kako masa i dalje pada na te vase price, isto me zanima oce vesara dobiti neku vip stolicu..

    Nasa kosarka koliko vidim ide u qrac..Szo se tice Lorenca, bolje da su dali Jovicu 700k nego ovom i 300k..najveca greska i velika steta..sa Jovicem bi se nadao da ce drugog Januara biti ravnopravan mec.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Onaj ko nema info iz kluba kao Sarac i ja, zao mi je.
      Sarac kakav god da je po nekima, on je veliki nas navijac, nase Zvezde koja je jedan od temelja srpske kosarske, a ne nekih pijanih svaba.
      Napred Zvezda, dole Svabe

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Nisam ja nikada spomenuo nasu skolu i domace igrace, to je spomenuo tvoj sportski i zivotni guru Nebjsha Dr Covic. Nego mi smesna ta prica o skautingu i Braunu od 350k u Julu itd..Kako neki navijaci popuse uvek takvu pricu. Ne smeta meni nista u ovom rosteru sem jedan mali celavi hobit i kako se od 8 stranacy nije nasao da jos jedan bude back up i opet ste navukli masu na istu foru.

        Woow najblji igrac Gist po Sinergiju zadnjih xxx godina..daj de da kupim taj program. Bio i za Efes? Ukucaj odnos cene i kvaliteta i i ono izadje...Tomicu, najbolje da uzmes Browna za 350k plus bonusi..

        Meni je sve ok, samo nije mi jasno kako masa i dalje pada na te vase price, isto me zanima oce vesara dobiti neku vip stolicu..

        Nasa kosarka koliko vidim ide u qrac..Szo se tice Lorenca, bolje da su dali Jovicu 700k nego ovom i 300k..najveca greska i velika steta..sa Jovicem bi se nadao da ce drugog Januara biti ravnopravan mec.
        Gledam reprezenataciju pa se spremam da idem na fudbal veceras

        Apropo Jovica samo, nudjeno mu 1 mil za dve godine pa povecana ponuda za jos 100k Magelan trazio 900 k po sezoni, otisao u Himki za 750 k, hvala i prijatno.

        Comment


        • Nastavak prodaje sezonskih ...Novina , el paketi .Nivo 400 -5000rsd

          https://t.co/15gc9hQiT3?amp=1

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Edin i Kole su pokusavali nesto da ga pokrenu ali lakse pokrenuti bager u Boru nego DR. Pa samo koju nedelju pre sa Bobijem kakva je emisija bila , i onda ocekujes da ce DR konacno nesto reci novo, ono evo da me pitas sta je pricao i sta je rekao osim da je javno pozdravio LOSMISK kao jedinog navijaca iz Srbije nista nisam zapamtio.

            Novu majicu mozes prosetati jer za tvoju gradju su i pravili, samo za osobe FC3 visine, za nas preko te visine izgledace mi kao majica na SPIKEu u Notting Hillu.
            Stigla majica... posle nedelju dana ali stgla

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Comment


              • Samo nekoliko klubova ima i kk i fk u najjačoj evropskoj konkurenciji. Tu je i naša Zvezda

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Samo nekoliko klubova ima i kk i fk u najjačoj evropskoj konkurenciji. Tu je i naša Zvezda

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                  A njihovi navijači imaju slatke muke da obezbede sredstva za karte a i lepšim polovinama je jasno da su termini utorak - četvrtak (nekad i ponedeljak i petak) rezervisani za neke druge aktivnosti i da će ove jeseni baš morati da nas dele sa Zvezdom.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Stigla majica... posle nedelju dana ali stgla

                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                    Koji broj si kupio, koliki si ti i kako ti stoji?
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Koji broj si kupio, koliki si ti i kako ti stoji?
                      Ovo i mene zanima
                      Ima li sta za 190cm i 110+ kg?
                      Prave samo neke za decu...cuj L i XL...a gde su majce za navijace
                      Mada moze i Lukman da nam posalje na mail kako skinuti 20kg do pocetka prvenstva

                      Comment


                      • Ja sam negde oko granice dečje, 181/83. Možda se uklopim.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan9 View Post
                          Ovo i mene zanima
                          Ima li sta za 190cm i 110+ kg?
                          Prave samo neke za decu...cuj L i XL...a gde su majce za navijace
                          Mada moze i Lukman da nam posalje na mail kako skinuti 20kg do pocetka prvenstva
                          Isti si kao i ja..Shop svake godine omasi, ali videcemo ove..dizajn solja mora biti bolji itd..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Koji broj si kupio, koliki si ti i kako ti stoji?
                            18o... 75 kg. Uzeo sam xl i meni je super, za nijansu je komotnija ali sasvim ok

                            Po dužini može još 6-7 I 10-ak kg više ali ne na stomaku[emoji4]

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                            Last edited by Samo Zvezda; 29-08-19, 08:46.

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              18o... 75 kg. Uzeo sam xl i meni je super, za nijansu je komotnija ali sasvim ok

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                              Znaci meni treba broj veci. Je l’ ima xxl?

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                18o... 75 kg. Uzeo sam xl i meni je super, za nijansu je komotnija ali sasvim ok

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                                Sitno to brale, gledam mec i vrtim te ko rubikovu kocku... salim se malo nego onda mi i xxl deluje malo sta ksze Sarac on je isto teska kategorija..ima neko veci tu majcu?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X