Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Tope koji si ti optimista [emoji34]

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Rekao je i da smo istroseni. Pa, jebiga vise, valjda i drugi klubovi nesto igraju ovih 9 meseci, a ne samo mi!? Mi mucenici, koji se patimo samo tako.

      Imali smo sirok roster, sjebali smo se kao nista i onda jos otpustali igrace koji su, kakvi god da su, mogli pomoci u ovom jadu i cemeru od lige za ciju se titulu kao borimo (a nece nam se).

      Kakav porazavajuci nivo smo pokazali ove sezone, to je za udzbenike. Svrgnuti smo sa postolja, ma svrgnuli smo se sami. Kalkulacija da ce pristojno skup tim moci da odbrani titule koje je slicno skup tim sa trenerom koji ima malo vise iskustva od ovog koji nas je napustio, nam se obila o glavu. Rasulo.
      Last edited by drakon1; 27-05-18, 17:06.

      Comment


      • Blic pise(Fegi) da ce prepodobni Alimpije na klupu Banvita uskoro.

        Svedoci se cekaju...

        Comment


        • Originally posted by Guthrie View Post
          Blic pise(Fegi) da ce prepodobni Alimpije na klupu Banvita uskoro.

          Svedoci se cekaju... [emoji3]
          Bar znamo ko je Losmijev izvor [emoji1]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Cleanthony Early.
            Jako zanimljiv igrac za nas, pogotovo u ovom momentu, bez obzira na sve sto mu se izdesavalo u zivotu.
            Igra na poziciji niskog krila, a u nekim small ball varijantama bi ga furao na 4.

            Edit: prebacite na prelazni rok, sjebo sam se.
            Last edited by Guthrie; 27-05-18, 17:43.

            Comment


            • @Drakon
              Ja ta 'otpustaja' vidim samo kao ustedu u platama.Tipa, sj. smo sve, daj da uvalimo ovu dvojicu koju mozemo da ih ne placamo jos 2-3 meseca... Ako nesto uradimo sa ovima sto su preostali, super, ako ne, opet supre. Smislicemo neko opravdanje
              Ako je moj aksiom tacan, onda to govori o nacinu rada u ovoj sezoni i kolicini novca kojom raspolazemo...
              Last edited by Grof; 27-05-18, 18:05.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Bar znamo ko je Losmijev izvor [emoji1]

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                Pa jeste, haha.
                Mnoge njegove konstatacije se kose sa fegijevim, a i gaje slicnu ljubav prema Covicu...

                Comment


                • Originally posted by Grof View Post
                  @Drakon
                  Ja ta 'otpustaja' vidim samo kao ustedu u platama.Tipa, sj. smo sve, daj da uvalimo ovu dvojicu koju mozemo da ih ne placamo jos 2-3 meseca... Ako nesto uradimo sa ovima sto su preostali, super, ako ne, opet supre. Smislicemo neko opravdanje
                  Ako je moj aksiom tacan, onda to govori o nacinu rada u ovoj sezoni i kolicini novca kojom raspolazemo...
                  Moguće , mada ne bih isključio mogućnost da ima i istine u onome što se zameralo Milku i Enisu. Možda Milku plaćamo razliku od plate koju je imao ovde i plate u Saragosi.Teško da ga oni plaćaju 40k mesečno ... jedino ako je oprostio [emoji41]

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Moguće , mada ne bih isključio mogućnost da ima i istine u onome što se zameralo Milku i Enisu. Možda Milku plaćamo razliku od plate koju je imao ovde i plate u Saragosi.Teško da ga oni plaćaju 40k mesečno ... jedino ako je oprostio [emoji41]

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Ako je to da se zameralo njima dvojici istina, onda je to dno dna. Msm, ako ta prica nije bila za siroke narodne mase, a da je pravi motiv kinta. Pa nisu oni tu dosli sami. Ne igraju oni bez trenera, uprave i saigraca.
                    Ne znam, sto sezona vise odmice, tj. blizi se kraju, ja sve vise nemam pojma sta da mislim i kako da ocenim sve ovo.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Bar znamo ko je Losmijev izvor [emoji1]

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka


                      Nasli ste vezu gospodine Herkul Poaro
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Neverovatno koliko je malo interesovanje uopste za kk,poseta će biti jadna a takav će biti i rezultat. . Živi bili pa videli

                        Comment


                        • Посета ће бити јадна, јер се карте не продају. Само сезонци и ко зна неког, добија карту. Сутра не може да се приђе хали ако немаш карту.

                          Comment


                          • Originally posted by Ica View Post
                            Neverovatno koliko je malo interesovanje uopste za kk,poseta će biti jadna a takav će biti i rezultat. . Živi bili pa videli
                            Ti problem vidis u navijacima, pretpostavljam? Ove sezone smo imali odlicnu posetu u poredjenju sa onim sto cemo imati sledece sezone.. To ce se videti vec kad se puste sezonske karte u prodaju

                            Comment


                            • koliko su puta nasi upali na gostovanja partizanu i to sa sve covicem...to ti je samo za novine i televizije, svi znaju da je dovoljno da dodjes ispred b ulaza i dobijas karte za dz...tako je bar bilo u aba ligi i kls-u

                              Comment


                              • A večeras...

                                Gvozdeni u ulozi Mudure....
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X