Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet se pravi greška iz sezone sa AleNpijem, kada su u "pretprodaji" reklamirali karte a zatim (nakon tog prvog talasa kupovine) rasprodali tim i dalje zamo šta je bilo...nadam se da sada neće biti rasprodaje već samo nadogradnje tima.
    Btw gde je i šta radi AleNpije tudej?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment




    • ...

      Last edited by nebitan; 20-06-19, 14:45.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Alimpije još uvek čeka posao posle otkaza u Rusiji.

        A evo sada da malo uživate:



        Spoiler
        Ne brini mali bićeš tu i naredne sezone.

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Alimpije još uvek čeka posao posle otkaza u Rusiji.

          A evo sada da malo uživate:



          Spoiler
          Ne brini mali bićeš tu i naredne sezone.
          Ali brate kakav Ben Džonson, kakav Karl Luis kada je Bili Beron udario sprint jbt mislim da su svi ostali zatečeni a pogotovo navijači Partizana.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Ali brate kakav Ben Džonson, kakav Karl Luis kada je Bili Beron udario sprint jbt mislim da su svi ostali zatečeni a pogotovo navijači Partizana.
            Loše iskustvo iz Morače... Samo da ti kažem da ni mi nismo dugo čekali za sprint kroz tunel [emoji1]

            Cene sezonskih su na nivou Alimpije sezone i mislim da su odlično odrađene



            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Opet se pravi greška iz sezone sa AleNpijem, kada su u "pretprodaji" reklamirali karte a zatim (nakon tog prvog talasa kupovine) rasprodali tim i dalje zamo šta je bilo...nadam se da sada neće biti rasprodaje već samo nadogradnje tima.
              Btw gde je i šta radi AleNpije tudej?

              Ima malo razlike u odnosu na tu sezonu.

              Te sezone se vec naslucivalo da ce biti bezanije igraca, doduse klub je to malo kurvinski sproveo sa reklamiranjem sezonskih sa igracima koji su vec jednom nogom bili u u odlasku.

              Prvi udarac sa prodajom sezonskih je negde izmedju 300 i 400 k eur koji jednokratno popravi finansijsku situaciju, konkretno te godine se pokusalo ta tom injekcijom da se zadrze neki igraci ( Kuzmic npr) ali ni to nije bilo dovoljno,

              - ove sezone razlog pustanja sezonskih je verovatno da se iskoristi pozitivna atmosfera oko KK kluba i povratak u EL,
              - ljudi koji su redovni kupci sezonskih su i informisani na dnevnom nivou oko desavanja oko kluba, i verujem da imaju vise vere u nastupajucu sezonu nego u onu sezonu koju si spomenuo,
              - mozda i nije toliko sjajna fin situacija pa se zeli malo poboljsati cash flow sa prodajom sezonskih,
              - fk klub jos nije izasao sa cenom sezonskih koji ne vaze za evropu nego samo za kvalifikacije i ding dong ligu pa mozda racunaju da ko prvi devojci njemu i sadrzaj iz novcanika,
              - pozitivno je da se za vise utakmica u ovoj sezoni garantovanih cene nize nego u upravo zavrsenoj sezoni, plus sto govorimo o EL takmicenju a ne Cipiripiju
              - KKP ne izlazi sa cenama a zna se da ce biti jeftiniji ali jos uvek ne znaju gde ce igrati iako je jutros AV na PINKu rekao da je licno zamolio DJoridija da pusti KKP u EL.
              - dobar je potez sa junior kartama, roditelji mogu da kupe deci sezonsku a ne da za svaku utakmicu moraju da izdvajaju duplo vise para za ulaznice koje nece praviti razliku da li je za mlado ili staro, na klubu je sada kako ce to da izreklamira jer jedna objava na sajtu nije dovoljno.

              Comment


              • Ima li neki link za Đordija i Acu Srbina?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Ima li neki link za Đordija i Acu Srbina?
                  Ako imas rewind, jutros izmedju 9 i 10 kod Dea I Sarape, Ja cuo i video, Sarapa je burno reagovao odobravajuci taj potez kao veliki Zvezdas. Dea je ostala uzdrzana kao pravi Delija.

                  Comment


                  • E jbga burazeru, ne bih preslušavao sat vremena Dea i Šarape ni da me gola Belučijeva čeka na kraju klipa.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      E jbga burazeru, ne bih preslušavao sat vremena Dea i Šarape ni da me gola Belučijeva čeka na kraju klipa.
                      Oni su uglavnom cutali, ne mozes do reci doci od ovoga, a meni dodje kao laksativ posle 5 minuta slusanja AV. Bas sam zakacio momenat kada je molio Djordija, posle toga je bio trk kao Beronov ka tunelu. Toilet mi ipak malo udaljen.

                      Comment


                      • Eto još jedne super moći našeg Precednika.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Šarac, je l' istina da Stratos ostaje?

                          Comment


                          • Koliko je meni poznato on bi da ostane ali ako do kraja mjeseca dodje dobra ponida iz Grcke on bi mozda promjenio misljenje. Do kraja mjeseca ce presjeci.
                            Uzmi ovo sa dozom rezerve

                            Comment


                            • On i ako ostane sigurno neće lezilebovati, veliki je profesionalac i verujem da bi mogao da izgura još jednu dobru sezonu.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                On i ako ostane sigurno neće lezilebovati, veliki je profesionalac i verujem da bi mogao da izgura još jednu dobru sezonu.
                                Neka euforija se digla juce na mrezama oko njegovog ostanka, valjda su iz kluba mu na instagramu mu pozeleli srecan odmor i vidimo se posle odmora.

                                Comment

                                Working...
                                X