Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by drakon1 View Post
    Za koju tacno? Ovo sa Ojom je smesno jer je dobio faul zbog kontakta sa Marinkovicem. Da je bilo sekundu posle, to bi se MOZDA moglo i nekako opravdati. Ovako...

    Za ostale odluke ne znam, jer sam bio na tekmi. Treba mi snimak... Sta me je izuzetno iritiralo je ne koriscenje VAR. Mislio sam da to nije predvidjeno u KLS, ali sad kad sam procitao Deleona... Pa, majku mu bilo je par situacija kad se MORALO gledati snimak, pa sve i da je Jovcic svaki put bio u pravu...
    Cekaj prvo da komisija odradi, pa cemo videti
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by drakon1 View Post
      Mislim da ce se stvari u Beogradu sto se tice primata u kosarci radikalno promeniti vec sledece sezone. mark my words....
      Vrlo lako do toga moze da dodje. Za to ide u prilog:
      - iznenadno smanjenje duga
      - obezbedjen kes za Trinkijerija
      - pristanak Trinkijerija na dugogodisnji ugovor
      - famozni fenomenalni biznis plan
      - povecana baza domacih mladih igraca
      - ozbiljan ulazak u pricu za wild card Evrolige sto se nikada nije desilo
      - potpisan dugogodisnji ugovor sa arenom
      - bojkot najvernijih navijackih grupa najveceg rivala

      Comment


      • Što se tiče primata, šta i da se desi?? Nije smak sveta, klub će i dalje postojati. ono što mene zabrinjava, zapravo čini operznim i nepoverljivim jeste da su ova saopštenja usmerena delom kao pritisak prema sudijama koje će suditi naredne mečeve a ujedno kao nastavak priče iz ABA lige.
        Gospodo, ako mislite da ste oštećeni dajte taksativno, nemojte ovako opšte fraze, opšta mesta a zaključak bi mogao biti i oštećeni smo jer nismo pobedili a mislili smo da ćemo.
        Uvrede Trinkijeriju nisam čuo ali je sramno, kao i bacanje predmeta (ja mislim da sam video jedanput ali to nije bitno) a video sam i da je neko oko A tribine nešto dobacivao sudiji koji je u tom trenutku bio uz liniju sa te strane, kao i lične uvrede Novici ali zaista nisam čuo uvrede nečijoj porodici ili deci (što se implicira u saopštenju Limara).
        Neka i u drugoj utakmici ostane sve van terena i na verbalnim uvredama i ja bih bio zadovoljan ali ja i ova saopštenja i sastančenja shvatam kao deo mobilizacije navijača (drugi deo značaja koje imaju ova saopštenja) i dizanje tenzija.
        Last edited by nebitan; 11-06-19, 15:15.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ganac- nije presao liniju, i ako jeste mozda stopalom...ma to se ne radi tako..ono je bilo smesno. Svidja mi se Trinkijeri kao trener, ako sto se svima ovde svidjao dok nije dosao u partizan...To sto je dosao tamo, ne znaci da treba sad da ga mrzim..ne bih mrzeo ni Vujosevica da nije tukao , gepekovao sudije, krao igrace itd...Ovaj to ne radi, covek voli kosarku a ko voli kosarku za mene je simpatican...

          MARCO-DOBIO SI I TI ODGOVOR SA GANCEM

          Stojance- ja se ne svadjam sa tobom...stvarno ne, menjamo arguemnte, ali ovi tvoji, pa bas i nisu dobri...bilo je gresak na obe strane. Prvi sam to rekao...ali vo za Trinkijerija je jezivo...to se ne radi, sama tehnicka je bila dovoljna...cak mozda i previse...Pa bar 10 igraca jebe mater sudiji ako mu citas sa usana a nije toliko tesko...pa niko ne dobije tehnikcu cak,a ovaj dve...a verujem da nije opsovao sudiju...bednik da se uvuce Deleonu..nepotizam, slihtanje i bilo koji nivo slihtanja i nesposbnosti, preskakanja stepnica mrzim..a ovde je ocito..
          https://twitter.com/SaleVieDub/statu...28834653573120

          "Nije' presao liniju i "nije' se cimao na sudiju ponovo.

          Comment


          • Auuu, čovek uš'o metar u teren, pa opet posle kreće prema sudiji i ulazi u teren.

            Bravo Ganac za komentar!

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Što se tiče primata, šta i da se desi?? Nije smak sveta, klub će i dalje postojati. ono što mene zabrinjava, zapravo čini operznim i nepoverljivim jeste da su ova saopštenja usmerena delom kao pritisak prema sudijama koje će suditi naredne mečeve a ujedno kao nastavak priče iz ABA lige.
              Gospodo, ako mislite da ste oštećeni dajte taksativno, nemojte ovako opšte fraze, opšta mesta a zaključak bi mogao biti i oštećeni smo er nismo pobedili a mislili smo da ćemo.
              Uvrede Trinkijeriju nisam čuo ali je sramno, kao i acanje predmeta (ja mislim da sam video jedanput ali to nije bitno) a video sam i da je neko oko A tribine nešto dobacivao sudiji koji je u tom trenutku bio uz liniju sa te strane, kao i lične uvrede Novici ali zaista nisam čuo uvrede nečijoj porodii ili deci (što se implicira u saopštenju Limara).
              Neka i u drugoj utakmici ostane sve van terena i na verbalnim uvredama i ja bih bio zadovoljan ali ja i ova saopštenja i sastančenja shvatam kao deo mobilizacije navijača (drugi deo značaja koje imaju ova saopštenja) i dizanje tenzija.
              Bila bi steta...

              Trinkijeriju su vikali da je ustasa, ali se to ponajvise culo kada je on po svaku cenu hteo da izadje na uglu gde su bile spojene reklame, a ne da prodje pored zvezdine klupe.

              Novica je bio napusavan, ali nekako mnogo manje nego zadnjih nekoliko puta.

              Bacanja predmeta je bilo (par upaljaca), a Gagica je neki zguzvani karton pogodio u nos, cini mi se.

              Sa strane su se cule socne primedbe na sudjenje, Marinkovicu, Novici i St. Jankovicu kad je usao u igru.

              Pitanje: Gde je Jankovic bio u 2. poluvremenu. Dva puta sam gleda prema njihovoj klupi i nije ga tamo bilo (kao ni na terenu)...

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                https://twitter.com/SaleVieDub/statu...28834653573120

                "Nije' presao liniju i "nije' se cimao na sudiju ponovo.
                Uz to je druga odluka bila direkt iskljucujuca, ali je to preinaceno u 2. tehnicku... Ionako je bila orgija od slobodnih bacanja, koje smo za razliku od pre sve pogodili...

                Comment


                • Originally posted by drakon1 View Post

                  Pitanje: Gde je Jankovic bio u 2. poluvremenu. Dva puta sam gleda prema njihovoj klupi i nije ga tamo bilo (kao ni na terenu)...
                  Pripala mu muka zbog stanja u hali, vrućine, pa je otiš'o u svlačionicu. Tako je rekao Trinkijeri.

                  Comment


                  • Nešto je Trinki izjavio da je doživeo "toplotni udar" i da nije bio sposoban za utakmicu (nešto tako negde pročitah, čuh ??? ni sam se ne sećam izvora)
                    Stojanče me preteče ali bar znam da informaciija nije produkt halucinacije.
                    Last edited by nebitan; 11-06-19, 15:19.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by drakon1 View Post
                      Pitanje: Gde je Jankovic bio u 2. poluvremenu. Dva puta sam gleda prema njihovoj klupi i nije ga tamo bilo (kao ni na terenu)...
                      Тринкијери кукао на лоше услове за игру, видећемо да ли ће исти коментар имати у 2. мечу пошто се игра у истој хали.
                      Добро је па нису рекли да смо пендречили Јанковића ко Норис Кола

                      Comment


                      • Zvezdo zgazi ih sve!

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          https://twitter.com/SaleVieDub/statu...28834653573120

                          "Nije' presao liniju i "nije' se cimao na sudiju ponovo.
                          Ma to se ne sudi. Zoca i mnoge trenere bi izbacivsli svaki mec. Sudija pilicar je pokusao da se kurci. Znamo svi da ae ovo pre ili kasnije vrati, kako je ko u mogucnosti...Ko misli da je trebalo tako da bude, taj pise ostrasceno. Retko dolaze takvi treneri, ne treba ih terati ovako ogranicenim odlukama. Da je to bilo na drugoj strani, ziv nisam da cujem vase reakcije..Jedna tehnicka vise nego dovoljna..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ma to se ne sudi. Zoca i mnoge trenere bi izbacivsli svaki mec. Sudija pilicar je pokusao da se kurci. Znamo svi da ae ovo pre ili kasnije vrati, kako je ko u mogucnosti...Ko misli da je trebalo tako da bude, taj pise ostrasceno. Retko dolaze takvi treneri, ne treba ih terati ovako ogranicenim odlukama. Da je to bilo na drugoj strani, ziv nisam da cujem vase reakcije..Jedna tehnicka vise nego dovoljna..
                            Шта да га жалимо, константно добацује на сваком мечу и поред опомена. Коначно се неко окуражио да га спусти мало на земљу, добио је опомену, није престао, добио је техничку - није престао, молим лепо бато ако не умеш да се контролишеш зна се која је санкција. Он као актер спортке приредбе као што је финале националног такмичења мора да буде пример другима и да се понаша примерено.
                            Да је којим случајем искључен тренер Црвене Звезде сигуран сам да би из супротног табора био попљуван уз етикету "стока која не уме да се понаша, ако су га искључили ред је био".

                            Comment


                            • Druga tehnicka je bila nepotrebna jer svaki trener/igrac posle dosudjene tehnicke uvek ima odredjenu reakciju u afektu, a ova ne prelazi tu granicu. Cak i da jeste bila opravdana, to ne opravdava vikanje sa tribina da je ustasa. Jebte, ako je on ustasa ko onda nije... svi su? Sramotno skandiranje koje treba iskoreniti u startu a to se radi tako sto se isprazni taj deo tribina.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ma to se ne sudi. Zoca i mnoge trenere bi izbacivsli svaki mec. Sudija pilicar je pokusao da se kurci. Znamo svi da ae ovo pre ili kasnije vrati, kako je ko u mogucnosti...Ko misli da je trebalo tako da bude, taj pise ostrasceno. Retko dolaze takvi treneri, ne treba ih terati ovako ogranicenim odlukama. Da je to bilo na drugoj strani, ziv nisam da cujem vase reakcije..Jedna tehnicka vise nego dovoljna..
                                Kenjaš bre Lošmi po običaju. Prvo si tvrdio da nije prešao liniju i ulazio u teren pa kad ti je zalepljena šljaga u vidu snimka onda sereš kako se to ne sudi. Ćuti bre i u ugao i nadaj se da će ti blamaža biti što pre zaboravljena.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X