Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    E upravo se desilo ovo. Nemojte da shvatite pogrešno, ali koliko sam puta slusao moralisanje na temu kako se mi sprdamo sa kradjama i kako nas nije briga na koji nacin dolazimo do cilja. E sad je obrnuta situacija, s tim da ce vecina reci da je to zbog osvete ili kao sto si ti opravdao svoje razloge. Dokaz da je sve isto, a o moralu isključivo trube gubitnici.
    Hm, pa sa druge strane njihov zvanični stav u sličnim situacijama je bio: Radimo tako jer nam se može.
    E sada ide jedan period za naplatu tog bahaćenja

    Comment


    • Ma osvojili bi i ovako i onako. Dobili bi petu desetak razlike. Ovako eto imaju samo razlog da opravdaju poraz. Ne kazem da mi je drago ali jos jedno mucenju u uzasnom Pionir bi bilo previse.

      Bilo i proslo ni prva ni poslednja greska sto se tice sporta.

      Nego kad potpisuje Filip ili ce ostati samo da trenira sa ekipom dok ne shvatimo da nemamo bolju domacu verziju

      Comment


      • Kakva crna naplata,ako pricamo da ih kao nesto krademo,pa ona tri nesrecnika nece spavati jos pet dana od blama .U fazonu podkradamo ih na svakom koraku ,a da nevidosmo ove korake i da nema vremena da se namakne za instituciju ee do q...

        Comment


        • Ako sam ja razumeo,

          Pojacanje, Filip
          Bili, pojacanje, Laza
          Davidovac, Dobric, Stratos
          Jankovic, Faye, Simanic,
          Kuzmic, Ojo, Ristic

          Eventualno moguc odlazak Laze, ili u slucaju ponuda Davidovcu/Dobricu/Oju nesto moze da se promeni.

          Comment


          • Zao mi sto Zvezda nema svoje nazovi novinare pa da naprave serijal emisija o flopovima i simuliranju Vanje,o prebijanju bekova na prenosu lopte,o nepravilnim blokovima,udaranju i povlacenju igraca pri izlasku iz istih.Nekoliko nesviranih namernih ,narocito busadziji Novici. Na 2 m od sudija obara protivnika na parket potom, na 1,5 m od sudije mu opsti sa familijom normalno na sve se cutalo.
            I onda ,kazu vrhunski strucnjak, javno kaze da sudije lazu i da se posle prve teh.odmah okrenuo i sklonio i pazi sad on je uspeo da ubedi pola Srbije da je tako.
            Znam samo da je par utakmica ,sa Bambergom,izgubio od Zvezde i tu je dominirao sa mudrovanjem i vaspitanjem.
            Inace jadni strucnjak je imao bas losu ekipu koju je nasledio i po svojoj volji dopunio.Imao je samo po 3-4 igraca na svim pozicijama podjednakog kvaliteta kao sto npr Zvezda nije imala.
            Ali to je vec njihov problem i u stvari on jeste vrhunski trener,samo neka prosipa maglu na nekom drugom mestu.

            Comment


            • Imate snimak jučerašnje utakmice na AS2. Ako nekog zanima.

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Imate snimak jučerašnje utakmice na AS2. Ako nekog zanima.
                Javi kada dođe 6'' do kraja.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by From downtown View Post
                  Ako sam ja razumeo,

                  Pojacanje, Filip
                  Bili, pojacanje, Laza
                  Davidovac, Dobric, Stratos
                  Jankovic, Faye, Simanic,
                  Kuzmic, Ojo, Ristic

                  Eventualno moguc odlazak Laze, ili u slucaju ponuda Davidovcu/Dobricu/Oju nesto moze da se promeni.
                  Taman da ta dva upraznjena mests zauzmu Teodosic i De Kolo ne bi imali vise od 5-6 pobeda u EL.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Javi kada dođe 6'' do kraja.
                    Važi.

                    Ja sinoć napisa da je Odžo izbio čistu loptu Zagorcu, a sad vidim da ga je dobro odalamio po ruci.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Taman da ta dva upraznjena mests zauzmu Teodosic i De Kolo ne bi imali vise od 5-6 pobeda u EL.
                      To nas ocekuje a ti vidi kako ces to progutati

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        To nas ocekuje a ti vidi kako ces to progutati
                        Nije poenta u meni, tebi ili bilo cijim zeljama. Poenta je u tome da ovaj roster nije kosarkaski inteligentno sklopljen ako mislimo da igramo EL. Dve kljucne pozicije u ekipi 1 i 5 nemaju kapacitet da iznesu taj nivo kosarke. Ali ako bi to bilo ovako...

                        Jovic, Ivanovic, Covic


                        Kuzmic, 4/5 igrac, Ristic

                        Ovo bi vec bilo za 10+ pobeda.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Nije poenta u meni, tebi ili bilo cijim zeljama. Poenta je u tome da ovaj roster nije kosarkaski inteligentno sklopljen ako mislimo da igramo EL. Dve kljucne pozicije u ekipi 1 i 5 nemaju kapacitet da iznesu taj nivo kosarke. Ali ako bi to bilo ovako...

                          Jovic, Ivanovic, Covic


                          Kuzmic, 4/5 igrac, Ristic

                          Ovo bi vec bilo za 10+ pobeda.
                          Znam ja to prijatelju. Zakljucujem samo iz toga jer nam Filip ostaje drugi plej dolazi Jankovic, Kuzmic, ostaje Stratos

                          Comment


                          • Treba reci da je Tomic izvukao maksimum iz ofe ekipe. Mislim i na ABA i na KLS. Bez Reglanda, Stratosa smo izgazili Buducnodt. U Kls sa pola pleja, jednim centrom smo izvukli ovo.

                            Siedece sezone nadam se sirini u napadu i da dam se ne setaju kroz reket.

                            Comment


                            • Ispade ipak ne-loš ovaj jun
                              I Srbije smo prvaci pa Beronov - upis za novu školsku...ali iskreno, najviše me razonodio Deda.
                              To kako Deda skromno trpa dok pitanje ne pravi...to bi gledo vazda, ko filmski maraton.
                              Skupljeni laktovi, stopalo na 60 i nosom nišani...ulazi a ne brani se. Ne sećam se da su ga i par puta blokirali na šutu za tri. Dobro...i onom poznatijem Dejanu su sličan šut retko branili.

                              Da dopišemo Rajsa, Jovića/Kobsa, Jankovića i da se otvorimo za neku skakutavu 4-5.
                              Sada već u EL je onih Alimpijevih 11 zaebano solidan skor.
                              Nemamo luksuz da unapred računamo da kući dobijamo Efes, Armani, Makabi, Valensiju, Žalgiris...pa i Barsu pride kako ih je tresla Ra generacija...
                              zato nemojte da se sprdamo sa organizatorom igre...i to obojicom.
                              Nismo mi klasa koja sebi može da dozvoli luksuziranje po Evropi sa ovim mučenikom pa sve da nam još tri ABA lige donese u zubima.
                              Igramo tekmu za titulu a Filip egal sa Beronom u potezanju za tri...svaka treća air-ball...a Tomić muk.
                              Znači ne samo zato što je prekratak i debel i što trener uvek zaboravi da ga napuši za kliberenje po terenu...već zato što je dripac iz kategorije: " ko igra za raju...".
                              Ako je nešto naučio od seniora, to je da je njegovo dupe najbitnije...sramote bez.
                              Last edited by Wingwalker; 19-06-19, 14:09.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Joj bre Grofe, pa taman posla da bih se iz čista mira tako tebi obratio. Ja sam miroljubiv čovek, nisam svađalački nastrojen.

                                Nisam ja neki dečkić pa da mi tek tako prodaješ lažni moral.

                                Ovaj deo mog komentara se odnosi na ove što nas kite sramotom zbog ovakve pobede Zvezde i morališu.

                                Edit - A što se tiče većine, ajd da se kladimo u 253 evrića da je tako?
                                :-)
                                OK, nismo se razumeli. Sorry. Mozda si u pravu. Nije mi juce bas bio dan... PS, ne kladim se nikada (nisam usao u kladionicu u svom zivotu...)

                                Comment

                                Working...
                                X