Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ma sve ja znam, ko da zivim u Zelezniku, a ne u Novom Sadu.

    Suska se svasta, lepo sto su poceli rano i sto fc3 vide kao treceg pleja. Dobro pa ne moramo mlade da mslo razigramo, posto jurimo f8 u EL pa nam trebaju veterani.

    Srecom u klubu samo citaju forume i preuzimaju sve one skautirane igrace iz G lige koji prosto pucaju od kvaliteta da zaigraju u EL sledece sezone kod nas.

    Koje mlade bi ti razigrao u EL a da pri tom imas rezultat i budes blizu ulaska u top 8 koja je nedvosmislena zelja svih navijaca (realnih). Da li ti vidis tog nekog mladog igraca u FMP kome mozes dati 20 minuta u Moskvi ili Istanbulu da nas odvede do pobede, ili u punom Pioniru na otvaranju gde ako izgubimo odmah posle utakmice krece kuknjava i menjaje trenera i uprave a o sanu o F4 da ne pricamo.
    Jebes jos 33 utakmice.

    Koji to igrac zasluzuje da preskoci toliko stepenica iz KLS lige gde sada kao nesto igraju pa natrce na nase potpuno bez motiva i ne mogu da prevedu loptu preko centra. A ti isti koji gostuju po tvima se sa pola snage sprdaju sa njima. Jel hoces razvojni tim u EL da bi klinci koji nosem paraju nebo ili hoces i neki takmicarski rezultat sledece sezone?
    Ajmo se decki dogovoriti, hocemo li Pefija, Jovica, ubicu iz G lige ili neki otpadak iz EL ispod cene ili na bekovima Stefana Pota i Uskokovica?

    O ostalim pozicijama u nasem timu ne bih, jer sem Alekse i Stefana nijedan igrac se i ne razmatra, Lazarevic bi svakako bio u KKCZ da nije povreda, a kapiten negde u Nemackoj.

    Comment


    • Realno je da je Djokovic bolji igrac od Chooa Dzuniora, e sad to sto vrhovni ne zeli to da prizna sebi, jbg. Sem toga ako je Choo tako dobar, kako ga pojedini smatraju, dje je poziv selektora?
      Ako vec nece mladjeg, opet bih prije gledao Vuka Radivojevica nego Dzuniora. Sad udrite [emoji16]


      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Last edited by StefanPG; 13-05-19, 17:49.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Srecom u klubu samo citaju forume i preuzimaju sve one skautirane igrace iz G lige koji prosto pucaju od kvaliteta da zaigraju u EL sledece sezone kod nas.

        Koje mlade bi ti razigrao u EL a da pri tom imas rezultat i budes blizu ulaska u top 8 koja je nedvosmislena zelja svih navijaca (realnih). Da li ti vidis tog nekog mladog igraca u FMP kome mozes dati 20 minuta u Moskvi ili Istanbulu da nas odvede do pobede, ili u punom Pioniru na otvaranju gde ako izgubimo odmah posle utakmice krece kuknjava i menjaje trenera i uprave a o sanu o F4 da ne pricamo.
        Jebes jos 33 utakmice.

        Koji to igrac zasluzuje da preskoci toliko stepenica iz KLS lige gde sada kao nesto igraju pa natrce na nase potpuno bez motiva i ne mogu da prevedu loptu preko centra. A ti isti koji gostuju po tvima se sa pola snage sprdaju sa njima. Jel hoces razvojni tim u EL da bi klinci koji nosem paraju nebo ili hoces i neki takmicarski rezultat sledece sezone?
        Ajmo se decki dogovoriti, hocemo li Pefija, Jovica, ubicu iz G lige ili neki otpadak iz EL ispod cene ili na bekovima Stefana Pota i Uskokovica?

        O ostalim pozicijama u nasem timu ne bih, jer sem Alekse i Stefana nijedan igrac se i ne razmatra, Lazarevic bi svakako bio u KKCZ da nije povreda, a kapiten negde u Nemackoj.
        Pota mozda? Djokovica? Radicevic sto da ne opet, Uskokovic da igra ABA kao treci plej sto da ne. Govorim o trecem PG. Znam da ti je blizu srca Covic, tj oba, ali ja dajem svoj predlog, ne znam sto si obavezan i da branis...Ti mu dodjes kao drveni advokat. Ja sam ovde prvi i krenuo odmah sa Pefijem i Kuzmicem, i da uz Pefija ide jos jedan Amerikanac ili stranac.

        Moze da se pita za zdravlje Pena, sto da ne? Ili je bolji Covic od 30g 175 cm ..ima resenja, da ima zelje. Sto se tice USA G lige, ja ih prezirem kao pojacanja i to sam vise puta rekao.Spomenuo sam Wrotena ali on se nesto povredio u VTB ali ne znam na koliko. Reci tamo slobodno..to su moje tri zelje bile Pefi,Kuzmic i Wroten..dve ce dati mozda, za trecu im reci slobodno..ja ne gresim tako lako
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by StefanPG View Post
          Realno je da je Djokovic bolji igrac od Chooa Dzuniora, e sad to sto vrhovni ne zeli to da prizna sebi, jbg. Sem toga ako je Choo tako dobar, kako ga pojedini smatraju, dje je poziv selektora?
          Ako vec nece mladjeg, opet bih prije gledao Vuka Radivojevica nego Dzuniora. Sad udrite [emoji16]


          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
          Taj isti Djokovic je bio u FMP i svi su u klubu imali uvid u njegove 'sportske" kvalitete kako na terenu a pogotovo van terena. O klubu koji mu je blizi srcu od rodjenja, pa ne znam zasto taj klub izbegava da ga dovede u svoje redove posto je njihov nego moraju da dele pasose ovima preko okeana.


          Ne ide ti crni humor a znam da bi vise voleo da je u finalnoj seriji igrao Vuk umesto juniora, verovatno bi sada gledao klipove igraca za El ali na tvoju zalost mi se time bavimo sada.

          Better luck next year.

          Vuk trazi klub pa eto kada vec cenis njegove kvalitete mogu broj da ti sredim, a za Ilijin broj se sam snadji.

          Comment


          • Nemam dodira sa Tomicem a on je dobio odresene ruke za dogovore(ne) igrace za sledecu sezonu.
            Sada iznosim moje licno misljenje, nikada psovao nisam nijednog igraca u nasem timu sta god da uradi pogresno, ali Radicevic je to od mene doziveo vise puta , tako da zajebi me sa njim. Peno je sledeci na listi igraca koji treba da se zahvali ne znam kojim bogovima kada zivi od profesionalne kosarke. Gledao sam vise utakmica Albe ove sezone do njegove povrede, ono je blagi uzas koliko je on los.

            Stay tuned, pogodices i ti neku, nabaci jos neke igrace mozda i neko procita ako ja ne prenesem,

            Zajebi me sa tim advokatisanjem, jer kao sto vidis familija Covic je imala poteze sa kojim se nisam slagao, tako da nema tu apsolutne podrske, ali koliko vidim tvoje trolovanje je konstanta.
            Last edited by Šarac; 13-05-19, 18:15.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Nemam dodira sa Tomicem a on je dobio odresene ruke za dogovore(ne) igrace za sledecu sezonu.
              Sada iznosim moje licno misljenje, nikada psovao nisam nijednog igraca u nasem timu sta god da uradi pogresno, ali Radicevic je to od mene doziveo vise puta , tako da zajebi me sa njim. Peno je sledeci na listi igraca koji treba da se zahvali ne znam kojim bogovima kada zivi od profesionalne kosarke. Gledao sam vise utakmica Albe ove sezone do njegove povrede, ono je blagi uzas koliko je on los.

              Stay tuned, pogodices i ti neku, nabaci jos neke igrace mozda i neko procita ako ja ne prenesem,
              On je krs, al fc3 nije krs. Zanimljivo poimanje kosarke imas. Radicevic krs, Ilija pije i drogira se verovatno, Uskokovic na lekovima,imas jos neki eksjuz i da das..Sem naravno za ovog sto ne volis fc3 Treci plej neka bude mali zdepasti igrac od 175cm u 30im godinama, tako se razvija i misli na srpsku kosarku.

              Ja pisem gde pisem, ovo sam ovde lupio bezveze i napamet, sumnjam da ce covara rizkovati sa nekim levatima voli on elitne EL igrace i ima budzet za to. Ako bude frka javi na PP pa cu vam dati 4-5 imena po karakteristikama i mogucnosti dovodjenja...to ja odradim brzo
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nece coek da prizna pa nece [emoji16]
                Cu vidjeli smo ga u FMP, Djokovic je reprezentativac, sto dzunior nikad nece postati, Djokovic je sportista fizicki isto za razliku od dzuniora. Vuk Radivojevic jes bivsi igrac, ali ti dajem primjer veterana koji je sigurno bolji od njega, i nije pitanje zasto ih ostali ne dovode, vec ti nabrajam igrace koji su nesto pokazali, i za sta su dobili nagradu.
                Moze Choo da baca Odzu i ostalim grmaljima 15 onakvih u vis asistencija po utakmici, i dalje nece biti igrac, jer ne zadovoljava nijedan kriterijum za to. V Meni ce licno drago biti da ga zadrze, jer iskreno onda vidim sansu do godine da vratimo titulu, ali govoriti da nema trenutno boljeg domaceg igraca na toj poziciji. Pfff...

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Stoji dosta toga za Radicevica, Pena....
                  Samo se postavlja pitanje kako jedan igra u Albi, drugi u Evroligasu a Covic junior ne moze da mrdne bilo gde osim u klub de mu tata vedri i oblaci.
                  Kako to da ne zabode neki jaci Ugovor???

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Samo njega da odstrani i ima jedinstvo svuda i dobru energiju, ali nece..nikad nije ni hteo sem kad je bio Dejo tu do poslednje sezone doduse i tu je malo falilo za f8...ali sta da se radi
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Moze li neko biti ljubazan da mi objasni da li se Covic planira za treceg pleja u ozbilji ili je to neka sala koju nisam shvatio?

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        Moze li neko biti ljubazan da mi objasni da li se Covic planira za treceg pleja u ozbilji ili je to neka sala koju nisam shvatio?
                        Od kada je to sala, bice 2 ili 3 plej. Da ga vidi tata jednom u EL mecu...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Meni ce licno drago biti da ga zadrze, jer iskreno onda vidim sansu do godine da vratimo titulu, ali govoriti da nema trenutno boljeg domaceg igraca na toj poziciji. Pfff...

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          Isto to su govorili i ove sezone navijači Budućnosti i Partizana, terali šegu i širili priče kako će lakše dobiti Zvezdu ako je Filip tu. I onda dođe plej-of u kojem je Filip na sitne deliće i jedne i druge razbio i uz pomoć saigrača evroligašku kartu Zvezdi u džep stavio. Nisam ni ja njegov ljubitelj, stalno mi je bio na nišanu kritike, al u ime istine moram pisati činjenice. A činjenica je i da je bolji igrač od Đokovića. To što je ovaj pozivan za reprezentaciju nije potvrda da je bolji igrač od Fiće.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Stoji dosta toga za Radicevica, Pena....
                            Samo se postavlja pitanje kako jedan igra u Albi, drugi u Evroligasu a Covic junior ne moze da mrdne bilo gde osim u klub de mu tata vedri i oblaci.
                            Kako to da ne zabode neki jaci Ugovor???

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            A zasto bi isao da igra bilo gde ako vec moze da igra ovde za iste pare koje bi mozda dobio negde preko. Treba da vodi familiju sa sobom, decu da seli i eto samo jedan od razloga zasto ne zeli da ide.
                            Drugo, niko ga verovatno i ne zove jer nema kvalitet ni za te lige koje bi mozda ga i finansijski mogli ispratiti, a ove egzoticne zemlje koje prati nas drug LosmiSK, em nemaju kintu em sto bi se tamo mlatio.

                            Ja ne vidim potrebu da opet potezemo pitanje FC3 jer smo se smirili mesec dana, valjda kriticirami bilo glupo da ga pljuju posle osvajanje titule, sada je mrtvo vreme da se valjda pise nesto.

                            Davno sam napisao, ako ne zelimo da ga gledamo u timu sledece sezone, samo sto vise treba traziti da bude u timu i to ne kao treci back up vec kao drugi jer DR COvic nece dozvoliti da mu forumi sklapaju tim.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              A zasto bi isao da igra bilo gde ako vec moze da igra ovde za iste pare koje bi mozda dobio negde preko. Treba da vodi familiju sa sobom, decu da seli i eto samo jedan od razloga zasto ne zeli da ide.
                              Drugo, niko ga verovatno i ne zove jer nema kvalitet ni za te lige koje bi mozda ga i finansijski mogli ispratiti, a ove egzoticne zemlje koje prati nas drug LosmiSK, em nemaju kintu em sto bi se tamo mlatio.

                              Ja ne vidim potrebu da opet potezemo pitanje FC3 jer smo se smirili mesec dana, valjda kriticirami bilo glupo da ga pljuju posle osvajanje titule, sada je mrtvo vreme da se valjda pise nesto.

                              Davno sam napisao, ako ne zelimo da ga gledamo u timu sledece sezone, samo sto vise treba traziti da bude u timu i to ne kao treci back up vec kao drugi jer DR COvic nece dozvoliti da mu forumi sklapaju tim.
                              Samo potvrda mojih tvrdnji da jedino moze da igra u timu kod tate. Koliko se secam on je imao jedan izlet u inostranstvo. Znamo kako se zavrsilo. I tu u timu koji nije ni na nivoy losijih timo FIBA lige sampinjona.


                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Ja sam mišljenja da će Čović ostati i biti nagrađen igranjem Evrolige. Ako krene po zlu, verovatno će ga na polovini sezone zameniti novim igračem. Nisam za to da bude deo ekipe, a ako i bude tako, nemam nameru da rasipam više svoje vreme na njega. Previše sam mu svog vremena i ove sezone posvetio, a on mi se na kraju osvetio.

                                Comment

                                Working...
                                X