Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oni imaju vise motiva. Mi moramo da igramo na maksimumu. Ja ocekujem reakciju u subotu i jednu relativno laku pobedu. I red je da svi budemo u dvorani i pruzimo podrsku.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Koja je godina bila kada su oni dobili prvu utakmicu (na nasem terenu) kada su Bojana i ostali navijaci dali podrsku pred trening?
      Tada smo ih dobili sa 3:1 a oni su poveli sa 1:0 znaci da je bilo i 1:1?
      U poslednje 4 godine nije bilo sigurno.
      Last edited by Karamazov; 13-06-19, 10:21.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Koja je godina bila kada su oni dobili prvu utakmicu (na nasem terenu) kada su Bojana i ostali navijaci dali podrsku pred trening?
        Tada smo ih dobili sa 3:1 a oni su poveli sa 1:0 znaci da je bilo i 1:1?
        14/15 sezona

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          To je bilo u ABA ligi.
          E jbg ABA,KLS ko ce vise da popamti
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            14/15 sezona

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
            Drugu su dobili, 1/2f Aba

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Koja je godina bila kada su oni dobili prvu utakmicu (na nasem terenu) kada su Bojana i ostali navijaci dali podrsku pred trening?
              Tada smo ih dobili sa 3:1 a oni su poveli sa 1:0 znaci da je bilo i 1:1?
              Mislim da pricas o Aba... Mi smo vodili 1:0, a oni su izjednacili na 1:1.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                E jbg ABA,KLS ko ce vise da popamti
                Prvo sam ovako napisao pa sam obrisao jer me je zbunilo da su dobili prvu utakmicu. Onda sam samouvereno zaključio da nije bilo tako i da je Ganac pošašavio.

                Comment


                • Ewe me opet podelicu nesto sa vama sto sam sad cuo i iskreno receno nije mi dobro ne znam samo koliko govno moras biti da navodno pregovaras sa 3 (i slovima tri) igraca Zvezde a sezona jos traje pritom igra se finalna serija.
                  Kome to moze pasti na pamet da mi je znati onom poltronu Ostoji ili Trinkiju licno ali da nije uredu nije pa da jebe rak raka.

                  Comment


                  • Radanov, Keselj i filip idu kod komsija?

                    Comment


                    • Kolko para do dodamo da uzmu njih trojicu

                      Comment


                      • Originally posted by ajkisloba View Post
                        Ewe me opet podelicu nesto sa vama sto sam sad cuo i iskreno receno nije mi dobro ne znam samo koliko govno moras biti da navodno pregovaras sa 3 (i slovima tri) igraca Zvezde a sezona jos traje pritom igra se finalna serija.
                        Kome to moze pasti na pamet da mi je znati onom poltronu Ostoji ili Trinkiju licno ali da nije uredu nije pa da jebe rak raka.
                        A zasto ne bi, pa i mi ugovoramo igrace koji su trenutno clanovi drugih klubova. Nije ovo NBA pa ima rok kada moze da se pregovara sa free agentima.


                        Dobric im se povredio sada pa im propade posao.

                        Comment


                        • To znaci mogu biti Radanov, Nenadic i koji treci?

                          Comment


                          • Meni je neverovatno na kakav način proslavljaju poslednjih godina pobede igrači Partizana protiv nas. Skidanje dresova, odlazak kod navijača, šetnja po celoj hali. Evo sad gledam neke snimke pa to bre ko da su osvojili Evroligu. Moguće i da je bio neki izlazak na ulice. Sve je to začinjeno i pesmama u kojima se pominje mržnja prema Zvezdi. Lele, lele, lele.

                            Comment


                            • Pa pazi proslo je godina i godina od kada nisu igrali finale sa nama. Mozda je sto konacno igraju finale rezultat tog povecanog endorfina kod njih.
                              Vidis kako i novinari kuliraju na pesmice koje su pevali, na vence sto su donosili...mir i tisina i cak nema ni vrucine, nema nikakvih problema za razliku od prve utakmice
                              Taman sto su usli u finale sad jos novinari treba da im skacu po kicmi

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                To znaci mogu biti Radanov, Nenadic i koji treci?
                                DOBRIC.

                                Comment

                                Working...
                                X