Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zoran Dragic?
    Ima dobru sezonu nakon povrede. Mozda bi mogli da ga pojurimo


    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Zoran Dragic?
      Ima dobru sezonu nakon povrede. Mozda bi mogli da ga pojurimo


      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Nisam ga gledao mnogo, prije je peglao extra odbranu, bio koristan napadacki, vrlo dobra opcija umjesto KC. Mada ako Beron ostaje, a hoce, volio bih nekog poput Jenkinsa, al naravno takav se jednom radja ( mentalni sklop ).

      Comment


      • Elem za oravio sam da prokomentarisem Sarcev komentar vezano za igrace i po kojoj cijeni se nude. U pravu je, slucajno sam saznao koliko cijena pojedinim padne u septembru ali ja ne bih cekao razocarane zbog ne ubadanja unosnog ugovora, formirao bih tim sto prije pa nek je i skuplje.
        Zelje strucnog staba se vec znaju, pregovori krecu uskoro pa cemo vidjeti sa kakvim timom nastupamo. Znajuci Covica bice to bombonica.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Elem za oravio sam da prokomentarisem Sarcev komentar vezano za igrace i po kojoj cijeni se nude. U pravu je, slucajno sam saznao koliko cijena pojedinim padne u septembru ali ja ne bih cekao razocarane zbog ne ubadanja unosnog ugovora, formirao bih tim sto prije pa nek je i skuplje.
          Zelje strucnog staba se vec znaju, pregovori krecu uskoro pa cemo vidjeti sa kakvim timom nastupamo. Znajuci Covica bice to bombonica.
          Oce li Covic potpisati novi ugovor? Jebes ostalo

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Oce li Covic potpisati novi ugovor? Jebes ostalo

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Sami Bog zna, odnosno ni ovaj ne znamo kad je potpisan, svaki je najavljivan. Doduse moguce da je imao 1+1 pa da je produzeno...
            Realno, on meni ne smeta za ulogu treceg, cak je savrsen za to. Al opet ne bih volio da budu u pravu ovi koji misle da ce opet biti backup, to bi me dotuklo.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Sami Bog zna, odnosno ni ovaj ne znamo kad je potpisan, svaki je najavljivan. Doduse moguce da je imao 1+1 pa da je produzeno...
              Realno, on meni ne smeta za ulogu treceg, cak je savrsen za to. Al opet ne bih volio da budu u pravu ovi koji misle da ce opet biti backup, to bi me dotuklo.
              Potpisao je do kraja ove sezone

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Elem za oravio sam da prokomentarisem Sarcev komentar vezano za igrace i po kojoj cijeni se nude. U pravu je, slucajno sam saznao koliko cijena pojedinim padne u septembru ali ja ne bih cekao razocarane zbog ne ubadanja unosnog ugovora, formirao bih tim sto prije pa nek je i skuplje.
                Zelje strucnog staba se vec znaju, pregovori krecu uskoro pa cemo vidjeti sa kakvim timom nastupamo. Znajuci Covica bice to bombonica.

                Pa neka je i tri puta skuplje, ko ga j...e kada je NC bio cicija

                Zna se koja pozicija se ceka u septembru, samo se vratite unazad sve godine ( osim kada je Jovic bio prvi play, ali i njemu je tada produzen za jos jednu godinu ugovor i drasticno povecan). tako da nema sanse da playa potpisemo u julu.


                Ovde bi se vise nadao Tomicu, ovaj neka ide u Budvu i neka gostuje kod Marica/Sarape, to mu bolje ide i vise voli.
                Last edited by Šarac; 21-05-19, 21:19.

                Comment


                • cini mi se da je ovde neko pominjao quina coloma. znam da mnogima nije omiljen, u paru sa markovicem, meni bi bio top. kako on zavrsi u onoj turskoj?

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    cini mi se da je ovde neko pominjao quina coloma. znam da mnogima nije omiljen, u paru sa markovicem, meni bi bio top. kako on zavrsi u onoj turskoj?
                    Ja sam ga pominjao. Sjajan igrac

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Da, imoa je bas dobre brojke u Uniksu, neverovatno da je otisao u takav tim u Turskoj. Mozda je bila nepristojna ponuda, taj tim ima dosta kvalitetnih igraca. Svakako ne bi bilo lose resenje, mada sumnjam da Tomic razmislja o jnemu..ali nije lose ideja svakako..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Nisam ga gledao mnogo, prije je peglao extra odbranu, bio koristan napadacki, vrlo dobra opcija umjesto KC. Mada ako Beron ostaje, a hoce, volio bih nekog poput Jenkinsa, al naravno takav se jednom radja ( mentalni sklop ).
                        Ne može da se sastavi u Trstu, upravo sam gledao utakmicu protiv Kremone, ni bleda senka onog igrača ...
                        Porediti ga sa Riversom, ne ide.
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • jel ispratio neko ovog baticu, videh samo da je sasuo broseu osam trojki u prvoj tekmi plejofa i da su ih dobili. sin nekadasnjeg nba igraca lionela hollinsa. odlican u tranziciji, agresivan defanzivac i kradljivac lopti. sumanuti raspon ruku od 211cm, odlican suter za tri poena. ima malo cudnu mehaniku suta, ali pogadja na velikom uzorku. cini mi se da iskljucivo vodi loptu desnom rukom. pobednik nemackog takmicenja u zakucavanju. losmi prati nemce ako se ne varam? sta igra ovaj t.j. bray is vechte?



                          Last edited by NateHuffman; 21-05-19, 22:12.

                          Comment


                          • Vehtu moras gledati skroz drugacije. Pedro Kanales je najbolji trener BBL ove godine, lik je 83 godiste, bio je dugo tu pomocnik, ali ono sta je on uradio je nesto neverovatno. Sa raspalim timom, realno jedan od gorih rostera pre pocetka prvenstva, uspeo je da udje u PO kao 4ti, dobivsi Bayern,Albu, ubijali ih. Imaju odlincu odbranu na perimetru,odlican ball movemnt, jako puno ukradenih lopti i teraju protivnike na mnogo izgubljenih lopti. Sve je to sistem, Holinsa pratim jos od Finske i tamo je pokazao dosta toga pa je nastavio u Gisenu koji igra run and gun, ali ovde je objasnio sve, igrac na oba kraja terena, odlican suter pre svega, ima dobru fiziku i dobar je defanzivac,jako podcenjen..TJ Bray je plej, igrao u Kolososu prosle godine isto dobro ali ovde je pravi vodja i pre svgea dobar suter,ali meni nista posebno...Generalno su svi tu deo sistema i uradili su veliki bum. Sad su tukli Brose bez 4 igraca i to jako bitna, bukvalno igraju sad bez centra...Sve su to neki osrednji igraci, ali kazem sistem..Holins je dobar na oba kraja terena i nemam pojma sta bi mogao sve..ali opasan igrac svakako..Jako dobar igrac na obe strane terena, ima fiziku, tesko ga je cuvati posebno kad udje u seriju..ali opet kazem nisam siguran koliko moze na nekom visemnivou, nije dobio sansu..i ovo sto radi Vehta nije realno ni malo...pitanje je kako bi ti igraci dali u nekom drugom timu. INteresantan igrac svakako..Mana mu je sto ne zna previse tj skoro nista sa loptom, igrac je od lopte..mogao bi da ima mnogo bolji skok i bolje da ulazi u kontakt...Ima dobar sut za tri, taj post up,sam sebi ne zna da kreira..zna da oseti pas i tranziciju itd..to je to manje vise, mislim da bi bio dobar za klubove kojima bi bio igrac rotacije,sumanjm bas da bi ogao biti nosilac na visem nivou, bas zato sto igra od lopte i pitanje je kako bi reagovo na jacu odbranu...nemacka, finska su zemlje bez jakih odbrana i mnogo tranzicje...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Uhhh...al bi nam lego na poziciji Milera...
                              plus efekat bracke ljubavi i preteranih decibela...pa da i njemu opravimo karijeru.
                              Jako širok arsenal poseduje u napadu...brz izbačaj nakon istrčavanja iz bloka, nekoliko predivnih lateralnih kretnji sa loptom kada mu postave loš blok, poludistanca, flouter, drugi obruč, ukršteni korak...baš fino napakovan skil.
                              Igrač koji u kontri zastane i napakuje trojku kao jedan od naj-kul poteza u ovom sportu...uglavnom nema problem sa samopouzdanjem.
                              Last edited by Wingwalker; 21-05-19, 23:15.

                              Comment


                              • Po meni to sto igra od lopte ne mora uvek biti mana. Sam si pomenuo strance u turskoj kod coloma Jedan manny harris ce strpati svakome 20 poena ali mora imati loptu u rukama 40 minuta i ostali ce patiti. Ok pitanje je sta moze na jacim odbranama. Sto kaze wing na ovom nivou on izlazi iz blokova i pripaljuje jako brzo sigurno protiv EL ekipa ne bi moglo tako. Opet isao je steoenicu po stepenicu u karijeri i deluje mi da mu za sad dobro ide. Nemacka je vec par sezona nova italija sto se tice americkih igraca ispod radara. Po meni mu je najveca mana ova leva ruka i to sto ne ide cesce na linuju slobodnih. Jako mi se svidja u odbrani ovo sto sam video na liniji pasa ali i agresivno na protivniku jer ima duge ruke, a ove blokade sa strane pomoci su bas brutalne a decko ima 196.

                                Comment

                                Working...
                                X