Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je nesportska Pejdža. Nadam se da će naši reagovati zbog ovakvog suđenja.

    Comment


    • Završi se još jedna mučna utakmica. Dva i po sata je trajala, leleeee. Odbrana nikad gora, ni Partizanova ništa bolja. Na kraju najvažnije da smo dobili.

      Bravo momci!

      Comment


      • 1-0... Teraj dalje

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Одлична победа, контролисан ритам током читавог меча, могло је ово убедљивије да се заврши и без ове непотребне драме на крају. Све у свему фина утакмица, важно је и да се нико није повредио услед месарских потеза противника. 3 чисте неспортске нису свиране у нашу корист, али добро, није ни први, а претпостављам ни последњи пут.

          Comment


          • Sta treba da se desi pa da na kraju iskljuce ovog kenjca Boru corbu sa jos kenjavijom pesmom?

            Comment


            • Ma ne mozes da igras odbranu sa Filipom i Risticem u petorci, pa taman da imas 3 Lazica.

              Comment


              • Losa utakmica generalno. Da je nama Trinka i njima Tomic bilo bi 20...Neverovatno kako svaka ekipa Italijana igra strpljivo i maximalno pametno..partizan nema iq ali maximlano ih koristi..

                Dobro su se pripremili, mi takodje solidno ali ta inside igra sa Faye i Simanicem je uzasna....prakticki neverovatno da niko sem Oja ne zna da zazida a niko sem dobrica da bez lopte udje na ulaz itd...Mora to da se pojaca, ovo me je skroz razocaralo...Mora i vise kontri itd...relativno kvalitetan mec,ali sudije su uzas na obe strane terena..Previse gresaka, previse bacanja...uvek su u prvom planu i to ne sme da se dogadja...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Daj Losmi, sad cu pomisliti da je Trinkijeri dobar trener
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Originally posted by Marco View Post
                    Daj Losmi, sad cu pomisliti da je Trinkijeri dobar trener
                    Pa odlican je. Video si na sta su licli pre, a na sta sad lice. Mislim od kada je dosao. Tamo je samo Renfro i Novica igraci sa kosarkaskim IQ...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Da je nama Trinka i njima Tomic bilo bi 20...
                      Шта ћеш кад нисмо у финансијској могућности да доведемо такво тренерско име, него га морамо сами стварати.

                      Comment


                      • Odlazak Jankovica je nevidjeni jackpot, a kad sam samo pomislio da u njemu ima materijala. Tezak kloc

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Odlazak Jankovica je nevidjeni jackpot, a kad sam samo pomislio da u njemu ima materijala. Tezak kloc
                          Надам се да ћемо то исто рећи и за Раданова уколико застрани.

                          Comment


                          • Читам драма, за мало. судије помогле Звезди, ми смо морални победници.....
                            Људи разлика је 25 ИНДЕКСНИХ ПОЕНА у корист Звезде.
                            Јесте статистика "ко бикини", али немојте, победа није ни секунду долазила у питање. Тако је било и у прошлом такмичењу, кукали за првом утакмицом а после било "возимо" преко ТРИДЕСЕТ.

                            Comment


                            • Jebala vas utakmica u KLSu poceo prelazni rok//


                              Beronu je bio ponudjen dvogodisnji ugovor, on je hteo samo jednogodisnji. Cifra se jos uvek ne zna.

                              Jankovic i Kuzmic su verovatno sledeci potpisi.

                              Siva se spominje vec par dana, meni vise lici na skretanje paznje sa nekog drugog , jer ne vidim logiku da Siva napusti Berlin i El. ali ajde neka se loze malo .

                              Stratos ceka ponudu iz Aeka, ako bude odgovorajuca ide tamo, ali postoje obostrane zelje da se ostane, kao sto svi imamo prilike da vidimo on je jos tu u Beogradu , za razliku od Reglanda.

                              Meni je neverovatno i ovo za Berona da je vec izasla informacija da ostaje.

                              KC ako nastavi da ovako igra kao veceras tesko ce da dobije ono sto trazi.

                              Comment


                              • Cim si rekao da vec nesto trazi, bolje da ode. Samo ne znam ko ce ga...

                                Comment

                                Working...
                                X