Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da je Zvezda htela da dovede pleja. Te price da to Tomic nece nisu tacne. Odlicno zna Sarac da je bila ogromna zelja da se dovede Markovic ovekujuci raspad Himkija i otkaz treneru. Pokusavalo se vise puta ove sezone sa Markovicem.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Naravno da je Zvezda htela da dovede pleja. Te price da to Tomic nece nisu tacne. Odlicno zna Sarac da je bila ogromna zelja da se dovede Markovic ovekujuci raspad Himkija i otkaz treneru. Pokusavalo se vise puta ove sezone sa Markovicem.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      I ti dobro znas koliko je to realno bilo, jedno su zelje a drugo je realnost na trzistu. Koji trener na ovom svetu bi odbio Markovica, Djenku ili bilo koga u tom rangu, ali svakako nece da dovede samo da bi se doveo.
      Da li smatras da je sada Stef realan kada igra svaku 25 minuta?

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        I ti dobro znas koliko je to realno bilo, jedno su zelje a drugo je realnost na trzistu. Koji trener na ovom svetu bi odbio Markovica, Djenku ili bilo koga u tom rangu, ali svakako nece da dovede samo da bi se doveo.
        Da li smatras da je sada Stef realan kada igra svaku 25 minuta?
        Nisam ja govorio da je sada realan.
        Poenta je druga. Vidi Tomic da mu treba rezervni plej. Ne dovodimo mi zamenu Reglandu koji ne daj boze ide pa nam treba eksta plej nego nam treba igrac bolji od Covica. To i nije tesko naci.
        Naravno sada su sve price uzaludne.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Da se isplati jedna plata ili pola.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          Ajde da se navuče bar za jednu celu [emoji41]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • @laza

            Pa mi vec imamo tri bolje igraca od FC3 na toj poziciji. Kao da se ne secamo (ili ne zelimo) koji je doprinos Jovicev bio u Marcus sezoni, zaboravljamo minutazu Marcusa u kljucnim utakmicama, zaboravljamo Joviceve partije u finalu protiv Cedevite kada nije mogao u tri napada da prevede loptu.Sta je Nate pokazao kada je dosao posle 2 nba sezone i jedne u Ec prva dva tri meseca. Drvlje i kamenje kako nije plej, a sada cemo da teramo Nenadica koji ima ukupno 4 utakmice sa 10 minuta jer on nije play, ali zato jeste Renfro od 33 leta i 200 k eur. Nesto moras i sam da napravis. Sem Loskmisk, niko ovde nije se uzdao u Simanica a sada je Borisa zverka ali ako se ima daj da se dovede jos neki jer eto Faye ne igra.
            To je ujedno i odgovoro za cz9 ne mozes ti na svakom mestu da sada dovedes vrhunskog back up u slucaju da neki nosilac slomije nogu. Pa sto nismo one godine doveli nekoga da zameni Bobija u slucaju da sjebe koleno jer nam je bio najbolji, i da se on povredio ili Marcus verovano bi izgubili titulu.

            Povrede su sastavni deo sporta i ne mozes sada da ti spakujes jos 12 zamena u slucaju povreda do kraja sezone.Pomeris se sa mesta ne samo za Joe nego za bilo koga.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Ajde da se navuče bar za jednu celu [emoji41]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Cekamo kriticare koji ce sada da izracunaju koliko je to utakmica do kraja jer nismo sigurni da cemo proci u sledecu fazu, pa onda koliko ce biti besplatnih itd jer zasto 4.000 za polusezonsku kada su mogli da stave npr 1.500.

              Comment


              • Mene ne računaš [emoji848] Ili se "svedoci" i "sendvičari" ne računaju?

                Čitam ovo što si nabrojao i setim se Čarlija koji u drugoj sezoni , nije mogao da se sastavi... Sećam se utakmice sa Zadrom u Pioniru , kad ni bacanja nije mogao da pogodi.A onda rapsodija u PO sa komšijama

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Ima novca Momire, Covic je priznao da je pitao strucni stab da li je neophodna doselekcija. Pitanje je samo za koji nivo kvaliteta ima novca.

                  A i to je ziva stvar a ne data do kraja sezone...mozda znacajnijeg novca danas nema, ali ga vec sutra moze biti ako sklopis neki sponzorski ugovor, ili dogovor sa vec zna se kim sto je verovatnija opcija.

                  Ja mislim da su nam finansije katastrofalne. Dok smo igrali EL oko 1.5 M eura je dolazilo od ulaznica i nagrada pa ipak nismo mogli da preguramo 4 M eura za budžet. Rupa je popunjavana prodajom igrača. Kad nam tad nisu dozvolili sponzorstva (sponzorski ugovori se kod nas dobijaju samo uz naredbu vladara, barem kad su u pitanju ozbiljnije pare), bar približno kao Partizanu u zadnjih godinu dana, sad neće pogotovo. KK Crvena Zvezda je potpuno nebitna sa aspekta rejtinga stranaka na vlasti, jer nema publiku koja može da izvrši pritisak kako bi se nešto promenilo. Zato ja mislim da je novi sponzorski ugovor utopija, a premija će biti ako zadržimo i ovo što imamo.
                  Ja ne kažem da Zvezda nema uopšte novca, već da nema novca za dovođenje igrača koji bi nas iz uloge drugog (do kraja prelaznog roka možda i četvrtog) favorita doveli do toga da o tituli razmišljamo kao o nečem realnom. Imam utisak da se ljudi prave da ne znaju koliko Zvezda ima skromne finansije u odnosu na neke druge klubove.
                  Što se tiče angažovanja Filipa mislim da je Čović tu napravio neoprostivu grešku koja će mnogima biti alibi za neodlazak u Pionir. Bez obzira na to nikad nisam ni pomislio da on svesno sabotira Zvezdu, nedovođenjem kvalitetnog pleja, samo da bi njegov sin igrao. Da mu gurne neke pare u džep da, ali da odluči da ovaj mora da igra po svaku cenu to sigurno ne.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ja sam poznat ovde da pisem uglavnom sarkasticno.

                    Srecan Renfro svima koji slave onima kojima je dosao i onima koji nije.

                    Da te ispravim mi imamo 13 kosarkasa i nazovi dva amatera od cega taj jedan amater za 16 minuta ipak povratnika iz NBA ostavi bez kosa u direktnom duelu. No to nije vazno.

                    Ne zelim da pisem koji su razlozi zasto se nece dovoditi igrac jer jedno je sa aspekta trenera a drugo je sa aspekta kluba.

                    I jedan i drugi razlog su opravdani, naravno ne i za vecinu navijaca/forumasa jer ipak oni znaju bolje te stoga uzalud novci moji sinovci.
                    Pa hajde da dovedemo jos 7 takvih kosarkasa koji su zaboravili da igraju pa da kazemo, eto ubacili smo nase 6. krilo i on je dao 10 poena Cedeviti. Znas ti dobro zasto bi odmah trebalo raskinuti ugovor sa Keseljem, zato sto nam je on 8.opcija na 2 i 3, a istovremeno se kuka kako se nema para. Pa ako se nema para, potrosis pare na 10 igraca, ostalo ti igraju juniori.

                    Originally posted by Momir View Post
                    Ja mislim da su nam finansije katastrofalne. Dok smo igrali EL oko 1.5 M eura je dolazilo od ulaznica i nagrada pa ipak nismo mogli da preguramo 4 M eura za budžet. Rupa je popunjavana prodajom igrača. Kad nam tad nisu dozvolili sponzorstva (sponzorski ugovori se kod nas dobijaju samo uz naredbu vladara, barem kad su u pitanju ozbiljnije pare), bar približno kao Partizanu u zadnjih godinu dana, sad neće pogotovo. KK Crvena Zvezda je potpuno nebitna sa aspekta rejtinga stranaka na vlasti, jer nema publiku koja može da izvrši pritisak kako bi se nešto promenilo. Zato ja mislim da je novi sponzorski ugovor utopija, a premija će biti ako zadržimo i ovo što imamo.
                    Ja ne kažem da Zvezda nema uopšte novca, već da nema novca za dovođenje igrača koji bi nas iz uloge drugog (do kraja prelaznog roka možda i četvrtog) favorita doveli do toga da o tituli razmišljamo kao o nečem realnom. Imam utisak da se ljudi prave da ne znaju koliko Zvezda ima skromne finansije u odnosu na neke druge klubove.
                    Što se tiče angažovanja Filipa mislim da je Čović tu napravio neoprostivu grešku koja će mnogima biti alibi za neodlazak u Pionir. Bez obzira na to nikad nisam ni pomislio da on svesno sabotira Zvezdu, nedovođenjem kvalitetnog pleja, samo da bi njegov sin igrao. Da mu gurne neke pare u džep da, ali da odluči da ovaj mora da igra po svaku cenu to sigurno ne.
                    Ima novca, samo nas je prvo Jankovic sabotirao jer smo morali da dovedemo Perpera i fayea, a onda i Covic sr sa svojim ciscenjem prostora da bi junior legitmno mogao da uleti. Imalo se za 6 stranaca, samo sto je taj jedan stranac mogao da bude kombo bek ili plej umesto nekih od ovih bekova, krila ili centara. Jednostavno, dzaba kukate sto Dobric ne dobija sansu, imamo 8 igraca na dve pozicije ukljucujuci i "odmrznutog Keselja", a maksimum maksimuma koji moze da igra je 5. Plejmejkera imamo samo jednog uz juniora koji moze brojke da nabija u svom klubu (sto takodje ima logike koliko i da neki prosecan NBA igrac sa 28 godina nabija brojke u NCAA).
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by blond View Post
                      Pa hajde da dovedemo jos 7 takvih kosarkasa koji su zaboravili da igraju pa da kazemo, eto ubacili smo nase 6. krilo i on je dao 10 poena Cedeviti. Znas ti dobro zasto bi odmah trebalo raskinuti ugovor sa Keseljem, zato sto nam je on 8.opcija na 2 i 3, a istovremeno se kuka kako se nema para. Pa ako se nema para, potrosis pare na 10 igraca, ostalo ti igraju juniori.



                      Ima novca, samo nas je prvo Jankovic sabotirao jer smo morali da dovedemo Perpera i fayea, a onda i Covic sr sa svojim ciscenjem prostora da bi junior legitmno mogao da uleti. Imalo se za 6 stranaca, samo sto je taj jedan stranac mogao da bude kombo bek ili plej umesto nekih od ovih bekova, krila ili centara. Jednostavno, dzaba kukate sto Dobric ne dobija sansu, imamo 8 igraca na dve pozicije ukljucujuci i "odmrznutog Keselja", a maksimum maksimuma koji moze da igra je 5. Plejmejkera imamo samo jednog uz juniora koji moze brojke da nabija u svom klubu (sto takodje ima logike koliko i da neki prosecan NBA igrac sa 28 godina nabija brojke u NCAA).

                      Jel treba opet da ponavljam zasto je Keselj tu, i koliko je oprostio para onoj KKCZ . i koliko je Misko ucinio a onda kada njemu treba da se ucini da mu se udomi igrac ti kazes ma ko te j...../

                      Safetu daleko lepa kuca, ako si zadovoljan sa ovim sto pruza u KKp onda OK. Steta za onih 150 k sto je uzeo i prosle sezone.

                      Juniori koji bi trebali igrati na mestu Keselja trenutno igraju od 10 do 25 minuta u FMPu (Momirov, Uskokovic, APic,Paunovic, Djordjevic), a nijedan od ovih igraca nema kvalitet za prvih 12 niti bi imali bilo kakve koristi od sedenja na tribinama kao sto Keselj sedi.

                      To sa raskidanjem ugovora na incijativu kluba vidimo na danasnjem primeru Browna kako je on "dobrovoljno' otisao iz institucije na svoj zahtev.
                      Last edited by Šarac; 21-12-18, 19:59.

                      Comment


                      • Originally posted by blond View Post
                        Pa hajde da dovedemo jos 7 takvih kosarkasa koji su zaboravili da igraju pa da kazemo, eto ubacili smo nase 6. krilo i on je dao 10 poena Cedeviti. Znas ti dobro zasto bi odmah trebalo raskinuti ugovor sa Keseljem, zato sto nam je on 8.opcija na 2 i 3, a istovremeno se kuka kako se nema para. Pa ako se nema para, potrosis pare na 10 igraca, ostalo ti igraju juniori.



                        Ima novca, samo nas je prvo Jankovic sabotirao jer smo morali da dovedemo Perpera i fayea, a onda i Covic sr sa svojim ciscenjem prostora da bi junior legitmno mogao da uleti. Imalo se za 6 stranaca, samo sto je taj jedan stranac mogao da bude kombo bek ili plej umesto nekih od ovih bekova, krila ili centara. Jednostavno, dzaba kukate sto Dobric ne dobija sansu, imamo 8 igraca na dve pozicije ukljucujuci i "odmrznutog Keselja", a maksimum maksimuma koji moze da igra je 5. Plejmejkera imamo samo jednog uz juniora koji moze brojke da nabija u svom klubu (sto takodje ima logike koliko i da neki prosecan NBA igrac sa 28 godina nabija brojke u NCAA).
                        Ja sam napisao da para nema i da ih neće ni biti dovoljno da se napravi tim za koji bi se moglo reći da je realno da osvoji titulu. Nisam rekao da je Čović napravio najviše što se moglo. Ja mislim da je moralo bolje, ali i dalje ne verujem da je on saboter. Što se tiče Filipovog angažmana napisao sam da je po meni to velika greška, a mogu samo da dodam da zbog toga Čović više nema moju skromnu podršku (prestao sam da plaćam članarinu i da učestvujem u akciji doniraj i dominiraj). Uopšte nisam iznosio svoje, dakako laičko, mišljenje o rosteru. Ja, ako je to uopšte bitno, mislim da imamo igrače na pozicijama "kapitena", "sina" i "navijača", a to je previše i za "teže" klubove od našeg.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          @laza

                          Pa mi vec imamo tri bolje igraca od FC3 na toj poziciji. Kao da se ne secamo (ili ne zelimo) koji je doprinos Jovicev bio u Marcus sezoni, zaboravljamo minutazu Marcusa u kljucnim utakmicama, zaboravljamo Joviceve partije u finalu protiv Cedevite kada nije mogao u tri napada da prevede loptu.Sta je Nate pokazao kada je dosao posle 2 nba sezone i jedne u Ec prva dva tri meseca. Drvlje i kamenje kako nije plej, a sada cemo da teramo Nenadica koji ima ukupno 4 utakmice sa 10 minuta jer on nije play, ali zato jeste Renfro od 33 leta i 200 k eur. Nesto moras i sam da napravis. Sem Loskmisk, niko ovde nije se uzdao u Simanica a sada je Borisa zverka ali ako se ima daj da se dovede jos neki jer eto Faye ne igra.
                          To je ujedno i odgovoro za cz9 ne mozes ti na svakom mestu da sada dovedes vrhunskog back up u slucaju da neki nosilac slomije nogu. Pa sto nismo one godine doveli nekoga da zameni Bobija u slucaju da sjebe koleno jer nam je bio najbolji, i da se on povredio ili Marcus verovano bi izgubili titulu.

                          Povrede su sastavni deo sporta i ne mozes sada da ti spakujes jos 12 zamena u slucaju povreda do kraja sezone.Pomeris se sa mesta ne samo za Joe nego za bilo koga.
                          Mi na poziciji pleja imamo samo Reglanda i Filipa, ne znam koja mi to jos dvojica promicu? Takodje, ovo povlacenje paralele izmedju Jovica i Voltersa sa jedne i Nenadica sa druge strane je utemeljeno u cemu tacno? Prva dvojica su plejmejkeri, to su bili i pre Zvezde i tokom boravka kod nas i nakon odlaska, Nenadic nije bio plej ni u Dunavu iz Starih Banovaca (to su bili Vuk Malidzan i Nikola Socanac), prosle sezone je igrajuci za FMP u ABA ligi imao negativan odnos asistencija i izgubljenih lopti... Mi mozemo forsirati Simanica na cetvorci jer je decko cetvorka, da nemamo ovoliko igraca na trojci mogli bi forsirati i Radanova, al' Nenadic jednostavno nije plej, nije cak ni kombo bek, nego najpre neki swingman.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Jel treba opet da ponavljam zasto je Keselj tu, i koliko je oprostio para onoj KKCZ . i koliko je Misko ucinio a onda kada njemu treba da se ucini da mu se udomi igrac ti kazes ma ko te j...../

                            Safetu daleko lepa kuca, ako si zadovoljan sa ovim sto pruza u KKp onda OK. Steta za onih 150 k sto je uzeo i prosle sezone.

                            Juniori koji bi trebali igrati na mestu Keselja trenutno igraju od 10 do 25 minuta u FMPu (Momirov, Uskokovic, APic,Paunovic, Djordjevic), a nijedan od ovih igraca nema kvalitet za prvih 12 niti bi imali bilo kakve koristi od sedenja na tribinama kao sto Keselj sedi.

                            To sa raskidanjem ugovora na incijativu kluba vidimo na danasnjem primeru Browna kako je on "dobrovoljno' otisao iz institucije na svoj zahtev.
                            Ne treba da ponavljaš, jer mu više nismo ništa dužni. To što je tad oprostio sad je naplatio tako da smo, što se mene tiče, sad kvit. Uzgred, dozvoli da te pozdravim - volim da čitam tvoje postove.

                            Comment


                            • Ako je razlog sto je vracen to sto je oprostio novac, to onda znaci da ga i nije bas oprostio vec je to bilo ulaganje u buducnost. Misko ne verujem da bilo kome nesto cini na lepe oci, tako da je to prilicno jalovo objasnjenje zasto Keselj treba da igra u Zvezdi. Cak da tu i ima neke istine mogao je potpisati za FMP i voala... to je njegov nivo kvaliteta gde moze dobiti vecu minutazu za ozdravljivanje karijere. Ne radi se to u Zvezdi... ili se mozda radi ako hoces da izmuzes pare i leba preko pogace. Pre neki dan nije morao nijedan junior da igra umesto Keselja vec Dobric kome bi ovo trebalo da bude najbolja godina. a koji je zbog talozenja igraca na istim pozicijama zabio klupu.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Jel treba opet da ponavljam zasto je Keselj tu, i koliko je oprostio para onoj KKCZ . i koliko je Misko ucinio a onda kada njemu treba da se ucini da mu se udomi igrac ti kazes ma ko te j...../

                                Safetu daleko lepa kuca, ako si zadovoljan sa ovim sto pruza u KKp onda OK. Steta za onih 150 k sto je uzeo i prosle sezone.

                                Juniori koji bi trebali igrati na mestu Keselja trenutno igraju od 10 do 25 minuta u FMPu (Momirov, Uskokovic, APic,Paunovic, Djordjevic), a nijedan od ovih igraca nema kvalitet za prvih 12 niti bi imali bilo kakve koristi od sedenja na tribinama kao sto Keselj sedi.

                                To sa raskidanjem ugovora na incijativu kluba vidimo na danasnjem primeru Browna kako je on "dobrovoljno' otisao iz institucije na svoj zahtev.
                                Da, posto Keselj vise nema kvalitet da igra u Zvezdi i posto mu je poslednji angazman bio u Ostendeu, gde je imao prosek od 3.6 poena, Misku smo trebali da kazemo "Hvala, ali ne hvala". A to oprastanje para koje posle mora da se naplati onda i nije oprastanje. Uzgred, ako je Misku bilo do uvaljivanja penzionera iz Ostendea, bolje da nam je uvalio Dusana Djordjevica - em igra na poziciji koja nam je kriticna, em je prava namazana iskusnjara, klasican plej kakav nam fali.

                                Niko od igraca koje si naveo nisu juniori, svi su potpisali profi ugovore, Apic recimo ima 23 godine... Da si pazljivije citao sta je Blond vise puta pisao, znao bi da je mislio da mesto od 12 do 15 u rosteru popune pravi juniori, dakle razni Vasici, Zivanovici i Tomasevici. I u potpunosti se slazem sa njim.

                                Comment

                                Working...
                                X