Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Vid ga Filip, glumi Hardena. On bi da rešava.
    Koji "bol u medjunozju" prikazuje covek na +4 i Meginom bonusu, gde smo u prethodnom napadu Mege videli milion ofanzivnih skokova Fundica i jedva sacuvanu prednost. Ja cu lagano da tapkam loptu i sutnem trojku boli me kurac, a ti Faje i ostali crkavajte.

    Comment


    • Ocekivano tezak mec i ogromna zelja igraca Mege. Fascinantno je koliko smo igrali lose a Mega nije mogla da dobije. A nije da se Miloje nije bio nalazio[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
      KC i Beron su pakleni napadaci koji svojom klasom resavaju ovakve meceve kada ti se ne igra a moras.
      E moj Borisa nikad igrac od tebe

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • dobar opis...prc prodori

        sva tehnika koju poseduje Rivers presvučena je mačorskim pokretima koji tako izgledaju samo kada je igrač pun znanja i samopouzdanja.

        nema tu prostora za priče...''al ga kenja'' kada sa ovoliko šmeka održiš master-class pa nek je i ''almost famous'' Mega sa druge strane.
        Last edited by Wingwalker; 04-06-19, 20:41.

        Comment


        • Meni je delovalo da se nijedna ekipa nije nešto previše cimala u odbrani kako bi svaki igrač u obe ekipe dobio svoje share u statsima, a da se znalo da će Zvezda da dobije.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            KC - its my fault, i called the ball u cilju da zastiti mladjeg kolegu, klasa!
            Tomic - Deki igraj centra
            DeDa sinonim za sve
            + citam da KC mentorise Odza

            Comment


            • Dobro, nije da nismo navikli na Megin motiv, ali dobro da smo izbegli majstoricu. Finale ce biti tesko , njima vise treba ali se nadam da cemo naci motiv.

              Comment


              • Pre samo 3 godine na danasnji dan:

                Comment


                • Gudura je redak izuzetak kada mladog prospekta sa samo jednom sezonom u prvoj petorci i sa telom rekreativca angažuje top stručnjak - top EL tima na višegodišnji ugovor isključivo zbog talenta kojim najavljuje uspešnu karijeru.
                  Ball handling mu je danas najmanje za klasu jači...ne baca više pasove sa krila na krilo i sva apgrejdovana masa mu je otišla gde je bio i najtanji - na ramena i leđa.

                  Kalina je ipak bio mačka, u top formi i stariji kada je otišao put Stambola.
                  Last edited by Wingwalker; 05-06-19, 14:50.

                  Comment


                  • Treba biti realan i reci da igramo bez prvog pleja sto bi ovaj tim cinilo bar 20% jacim i stabilnijim.

                    Prvi sam pljuvao na K.C jer je imao tu nezgodnu povredu ali on kako sezona odmice sve bolji. Nista, zadrzati sastav dovesti Kuzmu i nekog pleja mamojebca i to je to.

                    Comment


                    • Originally posted by From downtown View Post
                      Treba biti realan i reci da igramo bez prvog pleja sto bi ovaj tim cinilo bar 20% jacim i stabilnijim.

                      Prvi sam pljuvao na K.C jer je imao tu nezgodnu povredu ali on kako sezona odmice su protivnici losiji sve bolji.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Haha

                        Videcemo u finalu kakav je. Ako odigra kao semi onda produzuj

                        Comment


                        • Originally posted by Wingwalker View Post
                          Gudura je redak izuzetak kada mladog prospekta sa samo jednom sezonom u prvoj petorci i sa telom rekreativca angažuje top stručnjak - top EL tima na višegodišnji ugovor isključivo zbog talenta kojim najavljuje uspešnu karijeru.
                          Ball handling mu je danas najmanje za klasu jači...ne baca više pasove sa krila na krilo i sva apgrejdovana masa mu je otišla gde je bio i najtanji - na ramena i leđa.

                          Kalina je ipak bio mačka, u top formi i stariji kada je otišao put Stambola.
                          Gudura ce sledece sezone da oplodi, a za 2-3 sezone ce biti medju top 3 beka u Evropi. Samo da ga zaobidju povrede i to je to. Prosto se razvija u tom pravcu.

                          Comment


                          • Imam neki osecaj da ce Simon ponovo kod nas. Za mene bolje on nego Vlada Jankovic. Isto to i za Kuzmu.

                            Comment


                            • Ja bih pre da Radanov dobije minute u Aba na 3, a da Dobric, Stratos i KC pokriju tu poziciju u EL. Ako ode Dobric onda bi Simon mogao da upadne.
                              Last edited by Storm; 05-06-19, 20:24.

                              Comment


                              • Radanov tesko da moze da dobije tu ulogu kad je ne dobija sada u superligi. Zavisi i od toga da li cemo Perperu produziti ugovor, a iskreno se nadam da ce Dobric ostati.

                                Comment

                                Working...
                                X