Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja sam napisao samo hipoteticki roster sa 0 stranaca. Faye pre Luke, Ojo pre Stimca i Stratos pre Dangubica bi bili moj izbor. To je cak i jeftinija varijanta.
    Last edited by Storm; 07-05-19, 20:58.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Ma ja sam napisao samo hipoteticki roster sa 0 stranaca. Faye pre Luke, Ojo pre Stimca i Stratos pre Dangubica bi bili moj izbor, koji je cak i jeftiniji.
      moze potpisuj!

      Comment


      • Teodosic, Markovic
        Dzenkins, Lazic, Dobric
        Davidovac, Perperoglu, Simonovic
        Simanic, Faye
        Kuzmic, Ojo

        Evo ga

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Teodosic, Markovic
          Dzenkins, Lazic, Dobric
          Davidovac, Perperoglu, Simonovic
          Simanic, Faye
          Kuzmic, Ojo

          Evo ga
          ja za ovo doniram 50 E ..ovo je san snova ekipa !
          ajmo sad strucnjaci da kazu kako ovo bas nije izbalansiran sastav ,kako smo matori ,kako na poziciji 4 fali kvalitet,kako Teo pusi tompuse a Lazic nije kvalitetan u napadu ...

          PS Ako Laza nadje anganzam dobar inostrani moze Beron umesto njega !
          Last edited by darko pancev; 07-05-19, 21:11.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Teodosic, Markovic
            Dzenkins, Lazic, Dobric
            Davidovac, Perperoglu, Simonovic
            Simanic, Faye
            Kuzmic, Ojo

            Evo ga
            Sa prva tri igraca si vec potrosio budzet za sledecu sezonu, ostali neka igraju za slavu

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Sa prva tri igraca si vec potrosio budzet za sledecu sezonu, ostali neka igraju za slavu
              Ali sam zato kasnije stedeo. Nisam doveo Bobija i Belog.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Teodosic, Markovic
                Dzenkins, Lazic, Dobric
                Davidovac, Perperoglu, Simonovic
                Simanic, Faye
                Kuzmic, Ojo

                Evo ga
                ali ova trojica u trećem redu kada bi se zajedno našpanovali samo na dva meseca...
                kakav bi to disko basket bio...
                Simke da trpa spolja, Strato da valja suvenire naivnim turistima...a Deda da zbunjuje preživele...
                onda Strato malo da trpa spolja, Deda po deset bacanja za četvrtinu...Simke gepekuje u odbrani...uhhhh.
                Last edited by Wingwalker; 08-05-19, 00:29.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Teodosic, Markovic
                  Dzenkins, Lazic, Dobric
                  Davidovac, Perperoglu, Simonovic
                  Simanic, Faye
                  Kuzmic, Ojo

                  Evo ga
                  Ako i preostala 3 igrača (do 15) staviš možemo komentarisati, ovo je za 8 najboljih tim ali uz tu trojicu koji su "zapeta puška"..
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Ako i preostala 3 igrača (do 15) staviš možemo komentarisati, ovo je za 8 najboljih tim ali uz tu trojicu koji su "zapeta puška"..
                    A kako drugacije?

                    Broj 13 je Covkins. Malen, al’ tehnicar.

                    Broj 14 Rile. Nebruseni dijamant pod obrucima.

                    Broj 15 Radanov. Bolje da trenira sa ovim rosterom, nego da kod Ostoje guli Evrokup narednih sezona.

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      ja za ovo doniram 50 E ..ovo je san snova ekipa !
                      ajmo sad strucnjaci da kazu kako ovo bas nije izbalansiran sastav ,kako smo matori ,kako na poziciji 4 fali kvalitet,kako Teo pusi tompuse a Lazic nije kvalitetan u napadu ...

                      PS Ako Laza nadje anganzam dobar inostrani moze Beron umesto njega !
                      Teo i Pefi vise povredjeni nego zdravi, Fc3 onda igra 20+ plus minuta u El kao da nije vec dva Eligasa rutinirao (kkp kao novi ELigas i Futura kao bivsi ELigas)

                      umesto Lazica - Beron, Djenka odbio Bayern i Radonju tako da ako se ubaci ovih tvojih 50 eur fali nam samo jos par stotina hiljada eur preko 500 k

                      Umesto Simona koji ne moze ni tablu da pogodi Riversu cemo podici platu na 50 k mesecno,

                      na 4 Faye je lazirao pasos - Derick Brown za Fayevu platu jer dve godine ne igra nigde, Simana ako ubode Nba ugovor eto 1 mil obestecenje 700 k sto NBA placa i Borisa jos 300,znaci bilo koja 4/5 od nekog ucesnika f4 sada

                      Kuzmic,Ojo , Rile i Jovanovic, neka se ne baci visak drvne gradje na 5.
                      Last edited by Šarac; 07-05-19, 22:44.

                      Comment


                      • ako ostanu Beron, Odžo i Davidovac...valjalo bi prvih 800k uložiti u samo dva igrača ako su bar nalik modelima:
                        - plej aka Stefan Jović...nije nizak, oće da doda, vrti pika i kolena mu krvava.
                        - skočna pretegnuta 5/4 sa poludistancom...ne ispod 2.12
                        Last edited by Wingwalker; 08-05-19, 11:16.

                        Comment


                        • Originally posted by Wingwalker View Post
                          ako ostanu Beron, Odžo i Davidovac...valjalo bi prvih 800k uložiti u samo dva igrača ako su bar nalik modelima:
                          - plej aka Stefan Jović...nije nizak, oće da doda, vrti pika i kolena mu krvava.
                          - skočna pretegnuta 5/4 sa poludistancom...ne ispod 2.12
                          Ma slozice to Tomic, EL je opasan izlog sto za mlade, sto za matore kojima se jos igra a nemaju ulogu u vodecim timovima. Ne stediti nista da se dovede suvi kvalitet a domaci ce ga vec oblikovati da ga podredi timu. Nikome se ne lade muda kad vidi Lazu u trecem redu zguljenog do clanaka.

                          Comment


                          • Tomic ce sloziti ekipu koga god da mu dovede Coki..mislim da je zasluzio da u njega verujemo i damo podrsku

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              Tomic ce sloziti ekipu koga god da mu dovede Coki..mislim da je zasluzio da u njega verujemo i damo podrsku
                              Druže, slažem se da treba verovati i dati podršku, ali sam koncept ti je po malo naopak.Coki treba da dovede ili bar pokuša dovesti one koje Tomić predloži a ne da se Tomić snalazi sa Cokijevim izborima.

                              Comment


                              • Originally posted by Bez šuta View Post
                                Druže, slažem se da treba verovati i dati podršku, ali sam koncept ti je po malo naopak.Coki treba da dovede ili bar pokuša dovesti one koje Tomić predloži a ne da se Tomić snalazi sa Cokijevim izborima.
                                nismo se razumeli ,naravno da ce Coki pokusati da dovede sto mu trener trazi ali znas i sam da je nemoguce da platimo bas sve sto bi Tomic zeleo ,pa zato i kazem da treba verovati u njega ko god da mu se pojavi na prozivci u novoj sezoni ...

                                Comment

                                Working...
                                X