Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veteran, Daba and co.su cesto znali da izloze masu iz sprdnje to je cinjenica.

    Kuz, Jankovic za njih sam siguran da dolaze. Markovic, tesko. Sto se tice Tea mislio sam da se zezamo, kad ono neki stvarno pomislili da ce doci

    Covek ce zabosti dvogodisnji ugovor minimum uzeti 2 mil i to je to.

    Comment


    • Nastavlja se ovaj doasadniji deo sezone, al ništa nije teško što se mora danas prtoiv Zlatibora. Iskoristio bih ovu priliku da se zahvalim FMP-u na gostoprimstvu. Dozvolili su da zbog zauzetosti Pionira igramo u njihovoj hali. Utakmica počinje u 17č.

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Veteran, Daba and co.su cesto znali da izloze masu iz sprdnje to je cinjenica.

        Kuz, Jankovic za njih sam siguran da dolaze. Markovic, tesko. Sto se tice Tea mislio sam da se zezamo, kad ono neki stvarno pomislili da ce doci

        Covek ce zabosti dvogodisnji ugovor minimum uzeti 2 mil i to je to.
        Teo da je hteo, odigrao bi za Zvezdu ovu polusezonu da se vrati igrački a i kao takav bi Zvezdi značio kao da je Teo u punom trenažu, znači da odigra za svoj ćeif da je igrao u klubu koji voli, obećanje dato ispunio i sada je legenda čije ime stoji barabar sa osnivačima KKCZv.
        Ovako, propustio je šansu da bude legenda u većinskom delu Srbije i toga više neće biti a da dođe kao Pero je kontra produktivno i za klub i za njega.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Nastavlja se ovaj doasadniji deo sezone, al ništa nije teško što se mora danas prtoiv Zlatibora. Iskoristio bih ovu priliku da se zahvalim FMP-u na gostoprimstvu. Dozvolili su da zbog zauzetosti Pionira igramo u njihovoj hali. Utakmica počinje u 17č.
          Ti počeo kao Valter i Dekkard (zajedno kad se skupe) da pišeš.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ne zaboravite danas da podrzite klince sa Realom, ako dobijemo finale sa Megom za titulu prvaka Evrope.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ti počeo kao Valter i Dekkard (zajedno kad se skupe) da pišeš.
              Imam ja svoj seoski stil. Ja sam se samo zahvalio ljudima iz FMP-a, ti umesto da to pohvališ oćeš da zajebavaš.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Teo da je hteo, odigrao bi za Zvezdu ovu polusezonu da se vrati igrački a i kao takav bi Zvezdi značio kao da je Teo u punom trenažu, znači da odigra za svoj ćeif da je igrao u klubu koji voli, obećanje dato ispunio i sada je legenda čije ime stoji barabar sa osnivačima KKCZv.
                Ovako, propustio je šansu da bude legenda u većinskom delu Srbije i toga više neće biti a da dođe kao Pero je kontra produktivno i za klub i za njega.
                +1

                Nemam sta dodati. Mogao je uci u legendu za par tekmi.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Teo da je hteo, odigrao bi za Zvezdu ovu polusezonu da se vrati igrački a i kao takav bi Zvezdi značio kao da je Teo u punom trenažu, znači da odigra za svoj ćeif da je igrao u klubu koji voli, obećanje dato ispunio i sada je legenda čije ime stoji barabar sa osnivačima KKCZv.
                  Ovako, propustio je šansu da bude legenda u većinskom delu Srbije i toga više neće biti a da dođe kao Pero je kontra produktivno i za klub i za njega.
                  apsolutno! ali sto ne i sledece sezone. pare mu sigurno nisu u prvom planu ako bi isao u raspali virtus recimo. zena mu ovde ima kakvu takvu karijeru, dete bi raslo medju svojima. ne znam u kakvim je odnosima sa tomicem i covicem, ali ako ne ovih sest meseci, ako ne sledece sezone, posle stvarno ne mora ni da dolazi. s tim sto je pero vec igrao za cz tako da se on i teo ne mogu ni meriti u tom smislu

                  Comment


                  • Rivers je ponovo u 12. Turio maramče, izgleda ima novi stil.

                    Comment


                    • Ristic ko da treninga s ovom ekipom imao nije. Ja glupog igraca oci bole kad ga gledas

                      Comment


                      • Auu odavno nisam video ovako besnog Tomića. ''Ma sve u pičku materinu'' i tras o parket svesku.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Auu odavno nisam video ovako besnog Tomića. ''Ma sve u pičku materinu'' i tras o parket svesku.
                          Pa jbg kad se 9 igraca bar nije pojavilo veceras

                          Comment


                          • Originally posted by From downtown View Post
                            Pa jbg kad se 9 igraca bar nije pojavilo veceras
                            Džaba i vika Tomića i dalje se ne pojavljuju.

                            Comment


                            • Tomić poslao Kešelja u svlačionicu.

                              Comment


                              • I posle sto ne igraju vise Nenadic, Radanov i ekipa
                                Oni nisu u stanju KLS lige ove da ostvare prednost
                                Keselj je bezobrazni krelac.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X