Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Elem, pise se po drustvenim mrezama da smo zainteresovani za Keninga koji vise nije pod ugovorom sa Baranima...

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Mašiš čitav fudbal.

      Evo ja da se skinem sad i siđem na teren IMAO BIH DOBRIH POTEZA ali bi mi se celokupan učinak sveo na učinak mlohave šlapice[emoji769].

      Dakle, nije u poenta u dobrim potezima, jer i ćorava koka neko zrno nabode, već u ukupnom učinku, odnosno mogućunosti ili nemogućnosti da svojim prisustvom na terenu u celini gledano doprinsi ili ne doprinosi timu.

      Sve ono što smo do sada gledali od njega, kako prethodnih, tako i ove sezone, pokazuje da nije u stanju da doprinese pozitivno protiv bilo kog ozbiljnog protivnika, pa ni protiv velikog broja onih iz ABA krša.

      Stoga je besmisleno oduševljavati se i pominjati "dobre poteze" jer na jedan dobar dođu tri loša.

      To je poenta.
      Pričao je o Tomiću, ne o Fićoniju.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Elem, pise se po drustvenim mrezama da smo zainteresovani za Keninga koji vise nije pod ugovorom sa Baranima...
        To je najgori kosarkas koga sam gledao unazad X godina.... svetski sampion medju privatnicima. Sem toga sta ce nam jos jedan na toj poziciji?

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          To je najgori kosarkas koga sam gledao unazad X godina.... svetski sampion medju privatnicima. Sem toga sta ce nam jos jedan na toj poziciji?
          I Moranri su zesci privatnici, a kod nas sigurno ne bi mogao to raditi.
          Ne zaboravite da je junior bek ap...
          Od njega je i moja tetka korisnija.

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            I Moranri su zesci privatnici, a kod nas sigurno ne bi mogao to raditi..
            Jedini nacin da to ne radi jeste da ga ni ne dovodimo, on drugacije ni ne zna da igra.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Jedini nacin da to ne radi jeste da ga ni ne dovodimo, on drugacije ni ne zna da igra.
              Onda guramo sa Fickom do kraja.

              Comment


              • Njemu vise lezi pozicija beka sutera, a takvih vec imamo koji bi prinudno mogli da menjaju pleja a to se ipak ne desava....

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Onda guramo sa Fickom do kraja.
                  pomeri se smesta.
                  pakuj Bronsona, neće se baci.


                  Last edited by Wingwalker; 29-11-18, 22:58.

                  Comment


                  • Daj jos nekog beka..malo ih imamo ..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Daj jos nekog beka..malo ih imamo ..
                      Moze da se dovede bilo koje pojacanje, samo da na kraju uvek ispadne da na 1 mogu samo dva igraca. Koenig je Carroll za siromasne, odlican suter kome treba mnogo lopti da bi dosao do ucinka. A posto mi vec imamo jednog takvog u sastavu, potpuno ima smisla dovodjenje Koeniga u vezi sa Zvezdom.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Elem, pise se po drustvenim mrezama da smo zainteresovani za Keninga koji vise nije pod ugovorom sa Baranima...
                        Jel na istim onim mrežama koje su i za Dragica rekli da samo što nije potpisao. Ako su oni napisali onda da im verujemo, do sada su sve "pogodili".

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan9 View Post
                          Ako nije slep onda je glup?

                          Mora biti da cenjeni forumasi bolje znaju od Tomica stanje u klubu. Verujem da je njihovo znanje kosarke daleko bolje nego Tomicevih 30 godina profesionalnog bavljenja kosarkom? Ipak oni prate iz fotelje.
                          Sto se mene tice Tomic je mogao da dovede i svoju majku da mu igra u timu. Sve dok igra KKCZ ima glavu i rep(a slozicemo se da ima) sta me briga koga je Tomic odabrao medju 15 igraca. Ja pratim celokupnu sliku i trenutno mi se ona mnogo vise dopada nego Radonjiceva prva sezona. Tim mi deluje bolje, igra mi deluje bolje, rezultati(ovi pocetni) mi deluju bolji.
                          On sa njima provodi svaki dan po ceo dan i sigurno zna bolje od mene zasto igra Covic. Meni posteno nije jasno ali ja sam samo navijac.

                          Ja licno ocekujem neku doselekciju na poziciji pleja i to verovatno odmah nakon sto KKP dovede ovih par igraca i zaredjaju nekoliko pobeda.
                          E da jos nesto....meni nas tim(bez Filipa u igri naravno) deluje kao sklopljen da se nadmece protiv BUD. Kao da je pravljen da moze lako izaci na kraj sa BUD. Mislim da im mi najmanje odgovaramo od svih ekipa.
                          A to sto se Tomic 30 godina profesionalno bavi kosarkom znaci da forumasi iz fotelja ne mogu kriticki da komentarisu njegov rad i odluke? Pretpostavljam da se onda ne mogu komentarisati ni igraci, posto i oni gotovo izvesno umeju bolje da igraju kosarku od svih forumasa? Stvarno interesantan stav za nekoga ko pise na forumu...

                          Ovo o sezoni koja deluje mnogo bolje nego prva Radonjiceva smo citali i prosle godine u ovo vreme... Mi smo u prvoj Radonjicevoj sezoni igrali preozbiljnu kosarku u odnosu na ovo sada, u Evroligi imali nekoliko impresivnih pobeda, a ono sto smo izgubili je bilo tesno, osim u Tel Avivu gde nas je Makabi razbio (te sezone Makabi je i osvojio Evroligu). Dovoljno je prisetiti se utakmica u Vitoriji i Vilnjusu i uporediti sa nedavnim performansima protiv Ulma i Monaka, bukvalno smo za klasu bolje igrali i izgledali te 2013.

                          Mislim da zaista nije neophodno provoditi svaki dan, po ceo dan sa ekipom, da bi bilo kristalno jasno zbog cega Filip Covic igra. Igra zato sto mu je otac predsednik kluba, taj covek je prvi Tomicu dao posao head coach-a, pritom mu ispunivsi i neke zelje u vezi pojacanja, naravno da ce traziti i nesto zauzvrat. Tim je sastavljen tako da je malisa jedini plejmejker uz Reglanda, u 12 mora biti, a da mora i da igra smo imali prilike da se uverimo vec nakon finala Superkupa - jedine utakmice na kojoj nije ulazio u igru i jedine utakmice na kojoj je Nenadic dobio sansu na toj poziciji (i odigrao odlicno). Vec na sledecoj utakmici se desila ekspresna reakcija, pa je malisa odigrao 19 minuta, a Nenadic izveden posle 1 minuta provedenog na terenu. Kakve uloge od tada imaju jedan i drugi vidimo, pametnom dovoljno...



                          Originally posted by Victor BG View Post
                          Covjek koji se dokazao kroz svoju karijeru, bio prvi pomocnik mnogim velikim trenerima, ucestvovao u osvajanju mnogih trofeja i gradio sistem Olya koji je prepoznatljiv u Evropi - naseg trenera, nazivati podguznom muvom je... U svemu tome Tomic je imao zapazenu ulogu, dakle covjek ZNA i ima DIGNITET.

                          Logicnije mi je da dok smo bili na trzistu da smo doveli sto smo mogli - sto je htjelo da dodje, i da smo ostali na biranju Pot vs Covic, da je Covic bio ok sa ulogom od 5-10 min da odmara Raglanda i da odradi pick sa Ojom a da je Potu bolje da se razigrava sa vecom ulogom u FMP. Ukoliko se pojavi pristupacan PG sa atributima koji nam trebaju ubjedjen sam da se Tomic nece kockati vec ce izaci na tziste i da Filip nece praviti nikakav problem da presjedi na tribini ili ode u FMP. Ako ne bude pojacanja, znaci para nema. Dvije opcije, podrzimo klub kupovinom karata ili da pjevamo Vucicu seceru.

                          Necu opet da pominjem savrsen ABA rezultat i sansu da idemo dalje u EC dok su neki sa dosta vecim ulaganjima ostali bez sansi i sa dosta losijim rezultatima al ej ajde mi nase da pljujemo jer smo pametniji od svih.
                          Tomic se nige nije dokazao kao prvi trener, ovo mu je debitantska sezona u toj ulozi, a ima 45 godina. Da je njegova uloga u gradjenju Olimpijakosovog sistema bila tako esencijalna, verovatno bi mu nekada dali sansu na mestu prvog trenera, kao sto su dali Sfairopulosu, ili pre toga Barcokasu. Dakle, to da ZNA tek mora da dokaze, a sansu da pokaze da ima DIGNITET je vec propustio, pristajanjem da gura tatinog sina.

                          Pot nije potpisao ugovor sa Zvezdom, nije bio na pripremama, nigde nije ni pomenut kao opcija, tako da ne znam odakle uopste ideja da se kao vagalo izmedju njega i Filipa... Da je postojala volja da se dovede backup plej, do sada bi vec bio doveden, pisati da isti nije doveden zbog nedostatka novca je izrazito naivno. Naci igraca sa boljim atributima od Filipa je lako da lakse ne moze biti, posto je on otprilike poslednji profil igraca koji je potreban ovom timu, o nedostatku kvaliteta da ne pricam.
                          Last edited by Nas; 30-11-18, 00:45.

                          Comment


                          • Kenig mi je sa loptom mozda za nijansu bolji od Berona, mada ima u proseku asistenciju manje.

                            Nema tu mnogo razmisljanja, pakuj sve sto moze pa makar igrali sa njim i Beronom na 1 i 2.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Jel na istim onim mrežama koje su i za Dragica rekli da samo što nije potpisao. Ako su oni napisali onda da im verujemo, do sada su sve "pogodili".
                              Dobro bre Sarac, sto se bijes odmah?

                              Comment


                              • Originally posted by Nas View Post
                                A to sto se Tomic 30 godina profesionalno bavi kosarkom znaci da forumasi iz fotelja ne mogu kriticki da komentarisu njegov rad i odluke? Pretpostavljam da se onda ne mogu komentarisati ni igraci, posto i oni gotovo izvesno umeju bolje da igraju kosarku od svih forumasa? Stvarno interesantan stav za nekoga ko pise na forumu...

                                Ovo o sezoni koja deluje mnogo bolje nego prva Radonjiceva smo citali i prosle godine u ovo vreme... Mi smo u prvoj Radonjicevoj sezoni igrali preozbiljnu kosarku u odnosu na ovo sada, u Evroligi imali nekoliko impresivnih pobeda, a ono sto smo izgubili je bilo tesno, osim u Tel Avivu gde nas je Makabi razbio (te sezone Makabi je i osvojio Evroligu). Dovoljno je prisetiti se utakmica u Vitoriji i Vilnjusu i uporediti sa nedavnim performansima protiv Ulma i Monaka, bukvalno smo za klasu bolje igrali i izgledali te 2013.

                                Mislim da zaista nije neophodno provoditi svaki dan, po ceo dan sa ekipom, da bi bilo kristalno jasno zbog cega Filip Covic igra. Igra zato sto mu je otac predsednik kluba, taj covek je prvi Tomicu dao posao head coach-a, pritom mu ispunivsi i neke zelje u vezi pojacanja, naravno da ce traziti i nesto zauzvrat. Tim je sastavljen tako da je malisa jedini plejmejker uz Reglanda, u 12 mora biti, a da mora i da igra smo imali prilike da se uverimo vec nakon finala Superkupa - jedine utakmice na kojoj nije ulazio u igru i jedine utakmice na kojoj je Nenadic dobio sansu na toj poziciji (i odigrao odlicno). Vec na sledecoj utakmici se desila ekspresna reakcija, pa je malisa odigrao 19 minuta, a Nenadic izveden posle 1 minuta provedenog na terenu. Kakve uloge od tada imaju jedan i drugi vidimo, pametnom dovoljno...
                                Mogu da komentarisu naravno. Ali ako je to jedino sto rade onda ne, ne mogu da komentarisu, jer to postaje spam. Iz pisanja pojedinih ovde moze lako da se ukapira koliko znaju o kosarci. Evo ti nemerljivo vise od mene poznajes kosarku ali iz posta u post samo kritikujes, i kritikujes i kritikujes... Pa da li je jebeno moguce da nema nista pozitivno u ovoj sezoni? Ajde sto ti kritikujes, nego i ostali forumasi provaljuju da znas o kosarci i onda kupe tvoje stavove i vec mesecima samo spamuju o Junioru. OK ukapirali smo da Filip nije za kosarku, nije za KKCZ, kao sto je i ocigledno da vas Tomic ne jebb ni 2% (ocigledno ne cita forume) ali zato nas koji citamo ubijate u pojam. Ajde neko da kaze da Covic nije za KKCZ jednom, dva puta, pet puta, pedeset puta, pa se onda ukljuce i drugi i pocnu isto da smaraju....dobro svi su ukapirali da Filip nije za KKCZ i da zbog njega nista necemo osvojiti.
                                Tomic kao podguzna muva, strucni stab(sve ljudi od renomea koji bi mogli raditi bilo gde, kao uostalom i Tomic) su podguzne muve, rade na svoju stetu forsirajuci Filipa. Svima vama je to jasno samo njima kojima karijere zavise od toga to ocigledno nije jasno. Ili je mozda zato sto su ljudi na izvoru informacija i zbivanja i imaju neki plan kako se i sta radi i valjda nisu samoubice. A mozda i KKCZ placa vise od Himkija pa onda ljudi zbog novca prihvataju i Filipa.

                                Evo ja kao kosarkaski glupander sam ukapirao da Filip nije za KKCZ. Svecano izjavljujem da sam ukapirao. Ako bi mogli da prestanete bar na kratko da nam* i dalje objasnjavate kako Filip nije za KKCZ.

                                *nama obicnim navijacima KKCZ posto je sasvim ocigledno da vas Tomic ne cita. Nama obicnim navijacima koji ne zele da ljuljaju ionako slabasne temelje KKCZ i koji nisu terali iz KKCZ ni losije kosarkase ni losije ljude od Filipa

                                P.S.
                                Cikam vas da probate da stavite na ignore listu svakoga ko pomene Filipa. Da vidite na sta onda lici topik.
                                Bukvalno nema sta da se procita
                                P.P.S.
                                Probacu i da vise ne pametujem i da vas ostavim na miru da kritikujete ko ljudi. Jer ima li sta lepse od ukazivati na ocigledno iznova i iznova.

                                Comment

                                Working...
                                X