Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lazić mi deluje sve bolje, a Faje uvek ima volje. Bori se čovek kao da je evroligaška utakmica.

    Comment


    • Kakva je ovo hala, uvek se pitam sta ameri npr pomisle kad dodju u ove nase skolske hale, elem ajde jos 4 kola pa malo da vidimo ozbiljniju kosarku i da se spremimo za prelayni rok.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        a kada nezvanicno stize Teo?
        Kada KKCZ bude privatan klub, i kada se i gazda otvori sa 2 plus miliona platom po godini ugovora koliko trenutno Teo ceni svoje usluge.

        Dok je partijsko drzavni kapitalizam pod palicom DR NC max plata za bilo kog igraca bice oko 350.000 eur plus varijabilni bonusi., Ako Teo , Pefi, Zach Augusta, Jamley, Hayes i ostali motherfuckeri mogu da se uklope u ovu platu, dobro dosli, do tada uzivajmo u ovome sto imamo cekajuci tog privatnika koji ce nas odvesti na krov Evrope.

        Kao sto LosmiSK kaze kako ne postoji nijedan privatnik u Srbiji koji ce da ulozi 10 miliona eur u plate igrace, pa znas koliko ce da zaradi samo od marketinga ulaznica i pobeda od po 37.000 eur po utakmici, lova do krova. Onda ne bi gledali Tomica na klupi od 180 k godisnje, mozda bi mogli da vratimo i DR sa njegovom platom. I da obavezno da napravi Halu sa 10.000 mesta koja ce postati imovina KKCZ.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          ... max plata za bilo kog igraca bice oko 350.000 eur plus varijabilni bonusi., Ako Teo , Pefi, Zach Augusta, Jamley, Hayes i ostali motherfuckeri mogu da se uklope u ovu platu, dobro dosli, do tada uzivajmo u ovome sto imamo
          Ne bih ulazio u tu pricu izmedju Losmija i tebe, mada s obzirom da ove sezone igramo evroligu, igrali su za nas mnogo veci motherfuckeri od pobrojanih (sem Tea i mozda Pefija sa kojim smo vec pregovarali). Sto se Tea tice ne bi ni pomisljao na njega da nije u specificnoj zivotnoj situaciji gde bi mu verovatno odgovaralo da godinu dana zivi u Beogradu, mada kako cujem mama kaze da ako bi zivela sa njim u evropi dolazila bi u bgd kada god bude imala snimanje ili predstavu... izgleda da jos uvek nije shvatila sta znaci biti majka male bebe.
          Last edited by mmajstor; 15-05-19, 21:21.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Kada KKCZ bude privatan klub, i kada se i gazda otvori sa 2 plus miliona platom po godini ugovora koliko trenutno Teo ceni svoje usluge.

            Dok je partijsko drzavni kapitalizam pod palicom DR NC max plata za bilo kog igraca bice oko 350.000 eur plus varijabilni bonusi., Ako Teo , Pefi, Zach Augusta, Jamley, Hayes i ostali motherfuckeri mogu da se uklope u ovu platu, dobro dosli, do tada uzivajmo u ovome sto imamo cekajuci tog privatnika koji ce nas odvesti na krov Evrope.

            Kao sto LosmiSK kaze kako ne postoji nijedan privatnik u Srbiji koji ce da ulozi 10 miliona eur u plate igrace, pa znas koliko ce da zaradi samo od marketinga ulaznica i pobeda od po 37.000 eur po utakmici, lova do krova. Onda ne bi gledali Tomica na klupi od 180 k godisnje, mozda bi mogli da vratimo i DR sa njegovom platom. I da obavezno da napravi Halu sa 10.000 mesta koja ce postati imovina KKCZ.
            Za koliko je igrao Miler, Silb, Bjelica itd, itd
            Ne budimo ko navijaci Partizana

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Za koliko je igrao Miler, Silb, Bjelica itd, itd
              Ne budimo ko navijaci Partizana

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Bjelica je potpisao po zelji DR, imao 350 plus 400 u drugoj godini, jos nam Misko ucinio jer je imao 800k godisnje u Darusafaki.

              Miler je imao 60usd mesecno, 7 meseci ugovor.

              Marcus je imao 945.000 usd, Tegi

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Bjelica je potpisao po zelji DR, imao 350 plus 400 u drugoj godini, jos nam Misko ucinio jer je imao 800k godisnje u Darusafaki.

                Miler je imao 60usd mesecno, 7 meseci ugovor.

                Marcus je imao 945.000 usd, Tegi
                Jedino si za Markusa pogodio[emoji23]

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Sta covek naprica. Kao i Borba..Regland 310k . Pre toga odbio Zenit i Avelino Tamo su mu nudili 250k. Posto mu je pala cena od Kubana i to sve u Junu-Julu. Zanimljive cifre. Igrali svi za kolilo i Laza. Perper i manje od Laze. Ovde se bas svasta moze procitati. Dosli ljudi iz himkija, olija da imaju platu ko npr Ojo

                  Ne znam cene, ali nekom mojom logikom je to smesno. Drug mi rece nudimo tu max cifre Beronu. Cova mije ni rekao budzet za sl godinu al se zna max iznos. Daj neki papir ili bez pausalnih i proizvoljnih cena. Doktor Nebojsa od Zeleznika nek da papire na uvid.

                  Mene briga da daju i milion, bilo bi mi drago, nego ne volim ove spike. Veze sa vezom nemaju a sam Bjelica imao 400- 450k a ovi ameri, grci igraju za 200-300k ne ide to bas. Kako kog uzmemo iz Kubana, cena padne kroz 3. Neverovatno. Kazem nije to velika cifra za te igrace, ali ove price su smesne.

                  Pisi Sarac i prelo leta..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Bjelica je potpisao po zelji DR, imao 350 plus 400 u drugoj godini, jos nam Misko ucinio jer je imao 800k godisnje u Darusafaki.

                    Miler je imao 60usd mesecno, 7 meseci ugovor.

                    Marcus je imao 945.000 usd, Tegi
                    Pusti to, nego koliko sam shvatio Teo je znaci svetlosnim miljama za nas ili bi mozda moglo da se nesto skrcka?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Pusti to, nego koliko sam shvatio Teo je znaci svetlosnim miljama za nas ili bi mozda moglo da se nesto skrcka?

                      Vece su sanse da LosimSk postane predsednik KCKZ umesto DR Nebojse iz Zeleznika nego Teo da dodje kod nas ove sezone.

                      Comment


                      • Uz pomoc vucica kao i do sada, ne bi se ni osetila razlika. Stim sto mi ne bi bokan uzeo titulu.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Uz pomoc vucica kao i do sada, ne bi se ni osetila razlika. Stim sto mi ne bi bokan uzeo titulu.
                          Lepo je imati visoko misljenje o sebi.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Uz pomoc vucica kao i do sada, ne bi se ni osetila razlika. Stim sto mi ne bi bokan uzeo titulu.
                            https://twitter.com/NaviRedStar1/sta...63329072259074

                            Pa da i ti prijatelju moj uskoro ovako se slikas isto.

                            Comment


                            • Kakve to veze ima sa postom. Ti mu dodjes ko drveni advokat. Opusti se, svi navijamo ovde za KKCZ, sem mozda Nebojshe. Tako da nema razloga sad da se prepiremo posle osvojene titule i EL
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • S obzirom da je Stefan imao znacajniju minutazu nego sto smo svi mislili, tesko da cemo i njega zavrsiti ukoliko Himki obezbedi evroligu. Peno i Avramovic nisu za taj nivo jer igraju na poziciji Filipa sto znaci da nam ostaje samo neki stranac u vidu Tiodora/Rajsa, a ukoliko zelimo da nesto pristedimo onda cedevitin Cobs.

                                Plejmejkeri su deficitarnija roba i uglavnom poznata javnosti pa ne znam koga bi Tomic mogao da izvuce ispod radara.

                                edit: setih se i Kalnietisa
                                Last edited by mmajstor; 15-05-19, 23:31.

                                Comment

                                Working...
                                X