Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ajde Lošmi...umeš ti to umešnije.

    Comment


    • Ne razumem zašto se sad pominje Bolden. On nikada nije igrao za Zvezdu. Potpisali smo ga, fino ga unovčili i ćao. Doduše, meni je žao što nije zaigrao EL te godine za nas. Izjebasmo Makabi i za njega i za Cirbesa, a Kvinsi se sam zajebao.

      Comment


      • Zajebano je ako si zadojen Zvezdom a moras da igras za Partizan(i obrnuto), pa da si 100x profesionalac. Ja u KKP ne bih mogao biti ni ekonom, jer bih uvece kad legnem mrzeo samog sebe.

        Comment


        • Aleksa avramovic je blizu partizana kaze izvor
          Gotivim aleksu ali akonse razmislja o produzenju berona ne treba nam jos jedna skracena dvojka

          Comment


          • Al sam namirisao.

            Ne valja, pokupice svu bazu domacih igraca... uz 3 kvalitetna stranca gubimo bitku na dugi rok.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Nigel iz Galate ce u Zalgiris[emoji34][emoji34][emoji34]

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Znamo mi dobro da Najdžel brat ima nešto jače procente za dva a bogami i tri poena i da skoro nikad ne maši bacanja...i tih 5 skoka i 15 poena u EC nisu za bacanje i da sigurno nije skuplji od Riversa ali...
              ''1st things 1st'':

              da se prvo smilujemo dal dolazi Janković...
              pa da izdumamo dal Jovanovića guramo u vatru il u FMP...
              onda nam sledi jedno par meseci virtuelnog cenkanja sa Pefijem koji sigurno ne dolazi...
              i kada Čoki i zvaničnim saopštenjem abolira Kuzmića od kletve nerevitalizacije propale karijere...
              onda mogu ti Hejzovi i drugi noviteti da dođu na tapet.

              i da ne propustim...da Filipu više produžimo taj ugovor ako to već nie završeno.
              Last edited by Wingwalker; 15-05-19, 12:34.

              Comment


              • Zach Augusta - juriti ga za poziciju 5. Bio bi nam mnogo korisniji od Kuzmica, ne znam da li centar moze da da se vrati u onu formu nakon operacije prednjih ukrstenih, a i ovaj je upareniji sa Odzom jer je mnogo pokretljiviji.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Zach Augusta - juriti ga za poziciju 5. Bio bi nam mnogo korisniji od Kuzmica, ne znam da li centar moze da da se vrati u onu formu nakon operacije prednjih ukrstenih, a i ovaj je upareniji sa Odzom jer je mnogo pokretljiviji.
                  Pisao vec o njemu pre jedno mesec dana. Da mislim da je izuzetno komplementaran i daje nam slobodu u rosteru za razne postave.

                  Comment


                  • Originally posted by Wingwalker View Post
                    pa da izdumamo dal Jovanovića guramo u vatru il u FMP...
                    Gledajući ga ove sezone protiv Partizana mislio sam da će imati dobru sezonu. Al ne beše tako. Gledam malopre statistiku i vidm da je skromna. Imao je i malu minutažu tako da ne verujem da će on biti u timu naredne sezone.

                    Inače, večeas igramo protiv Dunava. Prenos je na Areni 3.

                    Comment


                    • zna li se do kada traje ovaj mučeni ugovor Arene...i ko liga potpisa' pesak mu u gaće?

                      Comment


                      • Originally posted by Wingwalker View Post
                        zna li se do kada traje ovaj mučeni ugovor Arene...i ko liga potpisa' pesak mu u gaće?

                        Mislim da kada je ABA LIGA postala LTD da je sa Arenom potpisan 5 godisnji ugovor vredan preko 6 miliona eur. Od tog kolaca svi klubovi imaju % od TV prava, plus se iz tog novca i pokrivaju troskovi putovanja za sve ekipe. Tako da mislim da sa sledecom sezonom pocinje treca godina ugovora po novom.
                        Last edited by Šarac; 15-05-19, 13:33.

                        Comment


                        • Ziv nisam da saznam na sta su sprcili tih 6m evra i ko se ovajdio od toga. Arena je dobra, samo ih nema na SBB. Doplatis 500 kinti i imas ABA. tj tacnije 650 dinara je sad na Polarisu.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Godišnje ispada 1,2 miliona evra od čega se plaća put i smeštaj valjda za ekipe, ostatak plate i preostalo dele klubovi/vlasnici.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Sta ce sa ovim kaznama da rade? Dobice ove godine pola milke samo od toga, ili ce biti fazon eto ne treba lova od toga sa tv-om. Jako glupa kazna za Buducnost ali i Zvezdu. Kaznio bih Bokana i Covica sa 2g da se ne mogu baviti sportom..to je jedini pravi nacin, to bi morali i grci da urade, pa da vidimo ko ce sledeci da pravi ludilo izmedju naroda i obicnih ljudi..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ziv nisam da saznam na sta su sprcili tih 6m evra i ko se ovajdio od toga. Arena je dobra, samo ih nema na SBB. Doplatis 500 kinti i imas ABA. tj tacnije 650 dinara je sad na Polarisu.
                                Na Kopernikusu imaš i SK i Arene, takodje i Posta net ima oba u ponudi..

                                Comment

                                Working...
                                X