Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Jadan ti si se vratio da nam podignes kvalitet pisanja

    Moja sluzba na ovom forumu jeste da edukujem i prenesem znanje na dalje

    KLS je sacuvaj boze, ne treba ni da se pise nista, kad nema nista pametno. Moze neki skauting pojedinih igraca, ali ovaj KLS je jeziv, ne znam ni koji su rezultati i do PO je bespotrebno i pratiti.

    Salim se ja malo, ali realno je da bi ja na ovu ekipu dodao PG i C ostalo sto se mene tice moze da ostane i isto...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Slabo ste pisali u mom odsustvu. Bio je kvantitet ali ne i kvalitet. Ovaj Brown iz Promiteasa moze da igra, ali za Cedevitu u najboljem slucaju. Igrao je on i u Finskoj, pratim njega bas dobro, svidja mi se ali nidje veze da moze i da treba da iznese EL. Nama trebaju provereni i iskusni igraci. Eventualno ima prostora za jednog stranca bez iskustva.

      Na mesto pleja Markovic moze samo kao back up i to je to. Bice zanimljivo ko ce biti, nek dodje ko hoce samo da ode fc3...Pravite klipove majstorija, kacite po you tube kanalima i molite se da nekog zahebemo...

      EC i EL su dve razlicite price, bice 34 meca u EL i mozda 26 u ABA. Sa kupm i PO ABA I superkupom ABA to je vec na oko 82 meca...treba nam 15 igraca, ali ne Keselji i Covici vec neko ko moze da iznese celu sezonu u EL..

      Lazic moze da ostane ali uloga Bruna Cerele...igraca zadatka, da bude kapiten. Los je jezivo, ali je lider ekipe izvan svlacionice. Kobra, Dobric moraju imati 20+m u EL!!!
      E konačno neko na ovom forumu čije mišljenje uvažavam i kad se ne slažem sa istim.
      Međutim, u ovom slučaju se i slažem, pogotovo sa delom oko broja utakmica. Tako je, 34 utakmice u EL, ako dođemo do PO i više, još jača ABA liga u kojoj će pored Zvezde da bude bar još tri tima sa evroligaškim budžetom. Ali, s druge strane ne sumnjam u perfektan Tomićev skauting, sa još više sredstava biće u prilici da dovede tri, četiri vrhunska igrača.
      Moje se želje znaju, Granger I Wolters na 1 pored FČ3, Giedraitis na 3 i jedan 4/5 sličan Dunstonu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Milko Bjelica osvojio titulu u Japanu. Da ga ugrabimo na vreme? [emoji6]

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Milko Bjelica osvojio titulu u Japanu. Da ga ugrabimo na vreme? [emoji6]
          To nije ni za zajebanciju

          Comment


          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
            Milko Bjelica osvojio titulu u Japanu. Da ga ugrabimo na vreme? [emoji6]
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              E konačno neko na ovom forumu čije mišljenje uvažavam i kad se ne slažem sa istim.
              Međutim, u ovom slučaju se i slažem, pogotovo sa delom oko broja utakmica. Tako je, 34 utakmice u EL, ako dođemo do PO i više, još jača ABA liga u kojoj će pored Zvezde da bude bar još tri tima sa evroligaškim budžetom. Ali, s druge strane ne sumnjam u perfektan Tomićev skauting, sa još više sredstava biće u prilici da dovede tri, četiri vrhunska igrača.
              Moje se želje znaju, Granger I Wolters na 1 pored FČ3, Giedraitis na 3 i jedan 4/5 sličan Dunstonu.
              Hvala kolega. Nije ni to losa dvojka, ali mislim da ce Tomic uzeti neke napadacki orjentisane vise nego plejeve sto bi se reklo za sve po malo
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • 1. Markovic, Covic
                2. Dobric, Davidovac
                3. Jankovic
                4.Simanic
                5. Odzo, Kuzmic, Ristic

                Meni je ovo izvesnih 9
                Dodati jos 4 stranca i dva domaca

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  E konačno neko na ovom forumu čije mišljenje uvažavam i kad se ne slažem sa istim.
                  Međutim, u ovom slučaju se i slažem, pogotovo sa delom oko broja utakmica. Tako je, 34 utakmice u EL, ako dođemo do PO i više, još jača ABA liga u kojoj će pored Zvezde da bude bar još tri tima sa evroligaškim budžetom. Ali, s druge strane ne sumnjam u perfektan Tomićev skauting, sa još više sredstava biće u prilici da dovede tri, četiri vrhunska igrača.
                  Moje se želje znaju, Granger I Wolters na 1 pored FČ3, Giedraitis na 3 i jedan 4/5 sličan Dunstonu.
                  Originally posted by LosmiSK View Post
                  Hvala kolega. Nije ni to losa dvojka, ali mislim da ce Tomic uzeti neke napadacki orjentisane vise nego plejeve sto bi se reklo za sve po malo

                  Attached Files
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Večeras protiv nezgodnog Borca. Oni su često protiv nas bili žilavi, nekoliko puta na jedvite jade smo iščupali pobedu. Tako da oprezno i koncentrisano. Najbolji plej lige Filip Čović će sigurno nastaviti sa svojom dominacijom, očekujem njegov tripl-dabl.

                    Comment


                    • Jel još uvek njima plej reprezentativni kalibar Ilija Đoković?
                      Trebao bi Filip da ga se pripazi.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Jel još uvek njima plej reprezentativni kalibar Ilija Đoković?
                        Trebao bi Filip da ga se pripazi.
                        Jeste,idem u Halu veceras,prosle god,kad je Almpije bio trener i dobismo nekako zvezdu,a i tim nam je bio malo bolji,sad nije lose al moze mnogo bolje,Centarske linije su nam slabe ,dovedesmo na pozajmicu nekog klinca visokog iz Partizana Dusan Miletic ,nije los jos je zelen al valjalo bi i sledece da ostane kod nas,moze sa njim da se radi
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Jel još uvek njima plej reprezentativni kalibar Ilija Đoković?
                          Trebao bi Filip da ga se pripazi.
                          Još uvek je tamo. Biće zanimljiv njihov obračun, zato ovaj duel izaziva ogromno interesovanje.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            1. Markovic, Covic
                            2. Dobric, Davidovac
                            3. Jankovic
                            4.Simanic
                            5. Odzo, Kuzmic, Ristic
                            Nama je Jovic postavio putokaz kakve plejmerkere treba da dovodimo ako hocemo da budemo konkurentni u EL. Igrace koji mogu da igraju u oba pravca , defanzivno da mogu da cuvaju sve 3 spoljne pozicije , ofanzivno da budu opasni iz p'n'r , i da daju kvalitetan pas i po dubini , i po sirini. Takvi igraci ti omogucuju da na ostalim pozicijama imas igrace zadatka , koji i ne moraju biti neki vrhunski individualci , sto otvara prostor vecem broju domacih igraca , sto bi i trebalo da nam bude cilj. S druge strane , ako dovodis jednosmerne igrace , kao sto su Rocesti i Reglend , koji su pre svega realizatori , to pada u vodu.
                            Markovic jeste otprilike takav igrac , ali dosta kuburi sa povredama , tako da bi nam bio neophodan jos jedan plej takvog profila. U tom slucaju bismo zadrzavanjem Berona kompletirali spoljnu liniju.
                            1. Markovic , ?
                            2. Beron , Dobric
                            3. Davidovac , Jankovic
                            + Radanov , Nenadic..
                            sasvim dovoljno.
                            Takodje nam je za poziciju 4 Faje primer igraca koji nam je potreban. Nesto bolji suter i malo snazniji od njega i to je to.
                            Ostavljanjem Covica ili Reglenda ili dovodjenjem slicnih igraca , morali bismo da dovodimo bar jos 2 kvalitetna individualca na ovaj tim , gusili bismo domace igrace i pucali sebi u nogu.

                            Comment


                            • Covic samo kao treci plej da otaljava Aba. Ako ga budu planirali za bek ap resenje to bi bilo neozbiljno.

                              Comment


                              • Jović da nema već godinama taj problem sa leđima, najverovatnije bi sledeći ugovor potpisao na poziciji Slukasa ili Ertela. On ne može da odigra veću minutažu od 25-30 min. i to mora da mu se isecka.
                                Poređenje ima smisla ako se na drugoj strani nalazi igrač u trenutnoj formi a ne smernice tipa:
                                može Pefi al sa mekšom rukom,
                                može neki Faje ali da je jači u napadu...etc.
                                tako gledano dajte da potpisujemo nekog Filipa ali od 195cm, spuštača roletne u odbrani i sa desetak asista u rukama pa nek je i sto puta Čović.

                                uzgred, Pefi i na vrhuncu karijere nije imao Jovićeve procente za tri i broj asistencija.

                                Comment

                                Working...
                                X