Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ni on ni Rivers nisu taj tip igraa. Ali ko da prenese loptu? Davidovca procitali, Filipa zatvorili.

    Bice ovo nezgodno.

    Comment


    • Nema defetizma i ne vidim da je veci pritisak na nama jer cak i da izgubimo sledecu vracamo se u nas bastion a oni u pakao .... Neobjasnjivo je samo kako smo uspeli barem 5 puta sam ko duh trojke da promasimo u drugom poluvremenu ... Ovo je prva tekma vez Stratosa i treba vremena prilagoditi se, kao posle Dzoa. Sigurno ce sledece biti jos lakse sad kad momci vide da mogu ... Mozda probati i neki minut Nenadica da rastereti prenos a mozda ih i iznenadi ,zna momak da pika basket ... Mislim da imamo i vece sanse u sledecoj nego ovoj. Ne vidim kako oni mogu da odigraju nesto bolje, mrtvo je to dosta bez srca igraju , vise smo sami sebe dobili bez obzira sto su stegli odbranu lepo

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Ma ni on ni Rivers nisu taj tip igraa. Ali ko da prenese loptu? Davidovca procitali, Filipa zatvorili.

        Bice ovo nezgodno.
        Neka krene sa Simanicem. On mora da resi taj problem kao trener. Minijatura neka da bi se to resilo. Izgubili smo produkciju Berona zbog njegovog izigravanja pleja. Skroz su nas poremetili. Da nismo imali ovaj problem dobili bi danas.

        Comment


        • Igrac utakmice Coki..imas 20+ i ti pljujes i vredjas..i onda ti se povredi Stratos i nastane haos...xD Verujem da su dali sve od sebe,sad gledam reprizu...coki je sve zgresio sa onim drugim mecem, opet sve je u nasim rukama...,valjda...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Branko Lazić, ljudina
            https://youtu.be/ju0mH3RUHjM


            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Dobric nije tip igraca koji pogadja kad je gusto. Bolji su za Stratosa i moramo to nekako da resimo. Ne znam kako, ali moramo.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Igrac utakmice Coki..imas 20+ i ti pljujes i vredjas..i onda ti se povredi Stratos i nastane haos...xD Verujem da su dali sve od sebe,sad gledam reprizu...coki je sve zgresio sa onim drugim mecem, opet sve je u nasim rukama...,valjda...
                Dokle bre , zivota ti, odakle ti snaga? Stratos se povredio zbog toga sto je Cova pljuvao i vredjao? Tvoj stepen mrznje je fenomenalan! Ja se ne ukljucujem na forum, samo citam, ali, stvarno si ga preterao za sve pare!

                Comment


                • pa nije se on povredio zbog cove..nego je on nastavio sa pljuvanjem na 30+ i drogiranim protivnikom..JEL SE MISLI O OVIMA STO SU DOBILI BATINE DOLE, ZBOG OVIH SRANJA koje su namestili Coki i Boki...Jel tu preterujem isto..JEL TREBA NEKO DA IZGUBI GLAVU ZBOG DVA LOPOVA? PITAM JA TEBE? JEL SAM I TU PRETERAO?
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Neverovatno šta su sudije radile večeras ali to normalno nije opravdanje za onakvo drugo poluvreme. Sudije su dopustile dosta agresivniju i čvršću igru igračima Budućnosti a vrhunac svega je ona nesportska nad Fajeom koje su sudije morale da gledaju da bi dosudile, neverovatno.

                    Loše drugo poluvreme, stao je šut. Loša organizacija igre što je očekivano jer nema Reglanda a Filipa su odsekli. Dobrić i Davidovac ispod nivoa, moraće neko da iskoči od njih dvojice u petak.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Budala je bilo i bice! Ali nemoj konstantno istu pricu. Samo mi kazi da nisi, posle vecerasnje utakmice, pozeleo da se igra majstorica! Ja jesam! Jedeno je kad ti sa tribina vredjas i pljujes njih, gde u postavi imaju 5 igraca koji razumeju srpski. Ali oni su sa tribina krenuli da lincuju nase igrace! Eeeejjj! Treba ostati normalan u takvoj situaciji. Pukli pa pukli, igra se jos. Ali nemoj za svaku "losu" stvar udarati u istu zicu cele sezone. Samo to sam imao da kazem, bez zelje za svadjom

                      Comment


                      • Ma ne svadjam se..Nisam ni gledao mec, zgadili su mi sve..sad tek gledam..Iskreno ti pricam, imao sam obaveze,nisam cak ni pratio mec...Muka mi je od svega..necu ni pisati na ovim temama vise, ima GOT..najbolje..mraci me ova mrznja...

                        Tebi se izvinjavam ako si pomislio da se derem ili nesto..nije mi namera..zao mi onih prebijenih tamo i skandiranja .zalosno..
                        Last edited by LosmiSK; 17-04-19, 21:14.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          pa nije se on povredio zbog cove..nego je on nastavio sa pljuvanjem na 30+ i drogiranim protivnikom..JEL SE MISLI O OVIMA STO SU DOBILI BATINE DOLE, ZBOG OVIH SRANJA koje su namestili Coki i Boki...Jel tu preterujem isto..JEL TREBA NEKO DA IZGUBI GLAVU ZBOG DVA LOPOVA? PITAM JA TEBE? JEL SAM I TU PRETERAO?
                          Ne vici!
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Nasa dva jedina igraca u ovom trenutku koja mogu da vode loptu i da prodorima povezu igru su Beron i Covic. Berona su nam skroz zatvorili, jer se nepotrebno trosio prevodjenjem lopte. Covic se drzao dugo vremena dok je imao snage. To su nam sada dva najvaznija igraca od kojih ce zavisiti ishod ovog finala. Ne dopada mi se ali je tako. Dzekson je odigrao vanvremensku odbranu nad nasim bekovima.

                            KC je izgleda tata za davanje nebitnih koseva, a kada je potrebno nema ga nigde. Ne svidja mi se ni sto je on preuzimao vodecu ulogu jer se to svede na najmanje 10 sekundi davljenja lopte i sut preko ruke u koji nemam ni najmanje poverenja. Ono sto je ubacio na pocetku mislim da je user najveci i da ce tesko tako nesto ponoviti. Igra 2na2 i pikendrol kod njega ne postoji. Sta nam je ciniti? Mislim da bi trebalo nesto promeniti, ali sta kada nam opcije nisu prevelike. Ja bi probao da ih iznenadim sa Nenadicem. Njega ne ocekuju a on mozda moze energijom sa klupe nesto da promeni. Samo sa Beronom i Covicem mislim da cemo proci kao i danas.
                            Last edited by mmajstor; 17-04-19, 21:18.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ma ne svadjam se..Nisam ni gledao mec, zgadili su mi sve..sad tek gledam..Iskreno ti pricam, imao sam obaveze,nisam cak ni pratio mec...Muka mi je od svega..necu ni pisati na ovim temama vise, ima GOT..najbolje..mraci me ova mrznja...

                              Tebi se izvinjavam ako si pomislio da se derem ili nesto..nije mi namera..zao mi onih prebijenih tamo i skandiranja .zalosno..
                              U ovakvom delirijumu je pametnije nista ni ne pisati, nego imati ovakav izliv nekonstruktivne negativnosti.

                              Comment


                              • Da li je bilo loše sudjenje? Jeste. Da li smo mogli da dobijemo utakmicu uprkos tome? Jesmo. Zašto nismo pobedili? Jer smo promašili gomilu otvorenih šuteva. Nisu sudije krive za sve. Izgubili smo samo 8 razlike, a imali smo šanse koje nismo iskoristili. Prebili su nas, sudije su im dozvolile da nas biju, ali nisu nam sudije smetale da pogadjamo čiste šuteve, niti je Lazu kamikazu neko terao da radi ono što ne zna i nikada neće naučiti. Mi nemamo vodju na terenu, koji će da povuče kada je gusto. Reglend i Stratos su prave vodje. Beron nije. Davidovac i Dobrić nisu. Rivers to nikada nije ni bio. Oni imaju previše dobrih individualaca koji mogu da reše utakmicu. Mi imamo tim i uzdamo se u njega.

                                Comment

                                Working...
                                X