Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Grof View Post
    ovde je problem sto su sva tri centra skoro pa nepokretna. jedan je visak, sto znaci da jedan dion bolje lezi umesto rileta npr.
    Slazem se. Ali sam napisao roster za najmanje para, a da ne budemo topovsko meso u EL. Ristic je pod ugovorom, a za Diona bi trebalo izdvojiti novac. 4/5 igrac umesto Rileta je plus.

    Comment


    • Markovic, Diante Gareet, Covic
      Beron, Dobric, Avramovic
      Jankovic, Davidovac, Stratos
      Simanic, Simonovic, Faje
      Kuzmic, Odzo

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post

        Rivers ne vredi 50k mesecno...
        wadafaka???
        ko mu je menadzer?

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          wadafaka???
          ko mu je menadzer?
          Nemam pojma. Ovde ili na onom pokojnom forumu sam procitao da za toliko igra kod nas. Ako je istina, ne vredi toliko.
          Last edited by Storm; 05-05-19, 12:33.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Markovic, Diante Gareet, Covic
            Beron, Dobric, Avramovic
            Jankovic, Davidovac, Stratos
            Simanic, Simonovic, Faje
            Kuzmic, Odzo

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Ovo je 5M samo na plate. S tim da sa Kuzom i Ojom, bez tog 4/5 igraca ili bar Ristica koji otaljava ABA ne bi smeli uci u sezonu sa toliko utakmica. Verovatnoca povrede je ogromna, a niko od ovih cetvorki ne moze na 5 u EL.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Ovo je 5M samo na plate. S tim da sa Kuzom i Ojom, bez tog 4/5 igraca ili bar Ristica koji otaljava ABA ne bi smeli uci u sezonu sa toliko utakmica. Verovatnoca povrede je ogromna, a niko od ovih cetvorki ne moze na 5 u EL.
              5 miliona????????
              Davidovac, Dobric, Simanic imaju ugovore. Najveci Simanic 150.000
              Avramovic, Bili zajedno 500.000
              Odzo nema vise od 150.000
              Neka Faje ima 200.000 naredne jer je imao 130.000
              Stratos nek ima 300.000
              Kuzmic isto
              Markovic 400.000
              Gareet 300.000
              De nadje 5 miliona?

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                5 miliona????????
                Davidovac, Dobric, Simanic imaju ugovore. Najveci Simanic 150.000
                Avramovic, Bili zajedno 500.000
                Odzo nema vise od 150.000
                Neka Faje ima 200.000 naredne jer je imao 130.000
                Stratos nek ima 300.000
                Kuzmic isto
                Markovic 400.000
                Gareet 300.000
                De nadje 5 miliona?

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                A jbg, nije ni Beron vrana, kao ni Faye, Ojo, a bogami i Dobric, DeDa, Simanic... U odnosu na ovu sezonu svi ce traziti vise para, plus ove igrace koje si dodao. Ovi koji ulaze u zadnju godinu ugovora se moraju potpisati na duze i moras im dati jace ugovore. Sve to kad saberes ako nije 5M, onda je blizu.

                Markovic ispod 500k nece igrati. I to 500k da nam progleda kroz prste. Beron je placenik. Posle ove sezone cena mu je duplirana, dakle 400k.

                Ovako neka racunica... 12 igraca 300k u proseku + Markovic i Kuz 1M zajedno.
                Last edited by Storm; 05-05-19, 13:11.

                Comment


                • Zaprepastio bi se kada bi saznao kakvi se sve igraci nude klubovima i za kakve pare. Evo ti nas primjer od prosle godine, Rocestie, trzisna cijena 1.5m a kod nas za 300k cini mi se. Septembar cini cuda u smanjivanju prohtjeva pogotovo ako klub igra EL i jos ti nudi finu ulogu. Znas kako Covic pliva u tim vodama, tako da sam siguran da ce spremiti 2-3 vrhunska imena. Volio bih i ja da u julu imamo roster ali to je za nas oduvijek bio SiFi film

                  Comment


                  • Vratiti Apica na 4/5

                    Comment


                    • Ono sto bi trebalo vise da se eksploatise kad su zarade u pitanju su bonusi. Covic bi trebalo da proba da u ugovore sto veci procenat zarade cine bonusi za osvajanje ABA i nesto manje za Kup i KLS. (Top 8 od 18 timova nije bas realna prica) Tako bi se smanjio potencijalni dug u slucaju lose sezone.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        A jbg, nije ni Beron vrana, kao ni Faye, Ojo, a bogami i Dobric, DeDa, Simanic... U odnosu na ovu sezonu svi ce traziti vise para, plus ove igrace koje si dodao. Ovi koji ulaze u zadnju godinu ugovora se moraju potpisati na duze i moras im dati jace ugovore. Sve to kad saberes ako nije 5M, onda je blizu.

                        Markovic ispod 500k nece igrati. I to 500k da nam progleda kroz prste. Beron je placenik. Posle ove sezone cena mu je duplirana, dakle 400k.

                        Ovako neka racunica... 12 igraca 300k u proseku + Markovic i Kuz 1M zajedno.
                        Simanic, Dobric Davidovac, Ojo, imaju Ugovore. Nema sta vise da traze.
                        Jbg Kuzmic je igrao u Zvezdi za 350.000 u prvom mandatu. Sada dve godine bez ozbiljne kosarke 500.000 moze da sanja. Inace u Realu je imao 600.000 godisnje.
                        Ovaj tim kojibsam naveo tesko da bi kosta vise od 3 miliona. Moje misljenje


                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by From downtown View Post
                          Vratiti Apica na 4/5
                          Je l’ ce da ga teraju iz Kazanja? Igra li uopste?

                          Comment


                          • Apić ima ugovor na još tri godine...igrao desetak minuta prosek u oba takmičenja sa 7-8 poena,
                            3-4 skoka...dobri procenti za dva.

                            Comment


                            • Po meni najvece pojacanje ce nam biti ako ostanu ( a verujem da hoce ) Aleksandar Lukman i Andrija Gavrilovic.
                              Lukman je bas iskusan kondicioni trener i u ovoj sezoni se videlo da je perfektno tempirao formu ekipe , bili su najspremniji u najbitnijem delu sezone, bodu oci ove dve povrede ali nije sve do njega jbg desavaju se povrede i kod perfektno spremnih igraca.
                              Sto se tice Gavrilovica ubedjen sam da nam bolji pomocni trener nije dostupan niti da bi neko bolji od njega radio kao pomocni Tomicu..

                              Comment


                              • Originally posted by Netz View Post
                                Po meni najvece pojacanje ce nam biti ako ostanu ( a verujem da hoce ) Aleksandar Lukman i Andrija Gavrilovic.
                                Lukman je bas iskusan kondicioni trener i u ovoj sezoni se videlo da je perfektno tempirao formu ekipe , bili su najspremniji u najbitnijem delu sezone, bodu oci ove dve povrede ali nije sve do njega jbg desavaju se povrede i kod perfektno spremnih igraca.
                                Sto se tice Gavrilovica ubedjen sam da nam bolji pomocni trener nije dostupan niti da bi neko bolji od njega radio kao pomocni Tomicu..
                                Ne vidim razlog da ne ostanu. Dosli su po zelji Tomica.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X