Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • skupi snage Lošmi...imamo mi vremena.

    Comment


    • Nismo u minusu ✔️
      Klub poslovao dobro, vukao dobre poteze ✔️
      Osvojili ABA ✔️
      Imamo trenera na duze staze ✔️
      Odlicnu bazu domacih ✔️
      Covic otreso Bokana ✔️
      Nismo osvojili kup, e ajd sad nas jebi i pljuj, sto nismo namakli 10miliona i privatizovali klub koji nije profitabilan.
      Gavrilovic i Tomic najbolje znaju sta nam treba i gdje to da nadju. Treba ovim ljudima dati kredita, ooo kako su ga zasluzili!

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Plus jos ko ode oprasta nam dugove
        Pola ekipe nam je za sicu igralo,a pojačanja nijad manje plaćena. . .kakvih crnih 5 mil. .

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Pa tebi deluje da Storm ima info a ja da trolujem. To je tvoje vidjenje. Kazem ti po stanju trzista
          ...nemam snage vise da se raspravljam...Evo nek Jimi jos potvrdi i to je to...citajte rsb, razmisljajte tudjom glavom i gledajte tudjim ocima....tu vam ne mogu pomoci.....
          Koliko si ti jedno bezobrazno stvorenje.???????? Izvinjavam se ostalima ali nacin na koji se ti obracas drugima je sramotan. Vredjanje, nipodastavanje su jedino sto znas. Evo ti tvrdis suprotno ali ti niko nije napisao da su to budalastine, bezobrazluk, da razmisljas tudjom glavom. Tvoja bolesna potreba da odgovoris svima, da predstavis sebe kao nekog kosarkaskog strucnjaka poprima patoloske razmere.
          Svi iznose misljenje. Ona mogu biti razlicita od tvog. Ako to ne mozes da razumes ovo nije mesto za tebe. Nema potrebe za uvredljivim upisima u odnosu na istomisljenjike.
          IZVINJAVAM SE NA UPISU KOME MOZDA OVDE NIJE MESTO ALI PRETERAO SI.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Koliko si ti jedno bezobrazno stvorenje.???????? Izvinjavam se ostalima ali nacin na koji se ti obracas drugima je sramotan. Vredjanje, nipodastavanje su jedino sto znas. Evo ti tvrdis suprotno ali ti niko nije napisao da su to budalastine, bezobrazluk, da razmisljas tudjom glavom. Tvoja bolesna potreba da odgovoris svima, da predstavis sebe kao nekog kosarkaskog strucnjaka poprima patoloske razmere.
            Svi iznose misljenje. Ona mogu biti razlicita od tvog. Ako to ne mozes da razumes ovo nije mesto za tebe. Nema potrebe za uvredljivim upisima u odnosu na istomisljenjike.
            IZVINJAVAM SE NA UPISU KOME MOZDA OVDE NIJE MESTO ALI PRETERAO SI.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Nisam vredjao nikog nikad i ovo lazes, sto za jednog advokata je sasvim normalno.

            Drugo, kad mi neko kaze da Stratos kosta 150k za celu sezonu, ono sto sam napisao je kompliment.

            Lepo se slazem sa ljudima koji znaju basket ili sa onima koji ne znaju ali bar ne lupetaju.

            Ti si mene nazvao bezobraznim i to stvorenje. Emotivno si me pogodio sad, ali kome da se zalim. Vredjate majke, familije, pretite..i adm8n8 daju 3 do 7 dana.

            Sa nekim treba samo bezobrazno i djonom, ali ti nisi tsj. Tvoje elementarno poznavanje kosarke je minimalno ali postujem tvoju ljubav prema kkcz...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Nisam vredjao nikog nikad i ovo lazes, sto za jednog advokata je sasvim normalno.

              Drugo, kad mi neko kaze da Stratos kosta 150k za celu sezonu, ono sto sam napisao je kompliment.

              Lepo se slazem sa ljudima koji znaju basket ili sa onima koji ne znaju ali bar ne lupetaju.

              Ti si mene nazvao bezobraznim i to stvorenje. Emotivno si me pogodio sad, ali kome da se zalim. Vredjate majke, familije, pretite..i adm8n8 daju 3 do 7 dana.

              Sa nekim treba samo bezobrazno i djonom, ali ti nisi tsj. Tvoje elementarno poznavanje kosarke je minimalno ali postujem tvoju ljubav prema kkcz...
              Odmori 7 dana i razmisli zasto ovo nije dozvoljeno.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Jbt, Kronose, umrecemo ovde od dosade bez Dekkarda i Losmija. Zavladace harmonijum, blagostanje i konstruktivan dijalog, al’ jebes to.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Jbt, Kronose, umrecemo ovde od dosade bez Dekkarda i Losmija. Zavladace harmonijum, blagostanje i konstruktivan dijalog, al’ jebes to.
                  Taman da mirno izanalizirate sva moguca pojacanja.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Realno vreme mu je. Djubri covek forum svetski svojim sprdnjama. Njemu i Dekkardu treba privatni forum, da tamo sevaju

                    Comment


                    • ja više ne znam kad su u banovini a kada su mi na IL...

                      Comment


                      • Umeju oni da budu zabavni, ali problem je kad ih sateras u cosak. Kao uvredjene mlade krenu sa licnim uvredama i poniste svu onu beskrajnu simpatiju koju izazovu svojim nevestim trolovanjem i kontriranjem.

                        Comment


                        • Ja nesto ocekujem tri bombe u prelaznom roku. Nikad Covke nije razocarao a vjerujem da ce Tomic imati malo veci prostor finansijski a tu je i udica okicena mamcem zvani EL pa ce mnoge zvjerke pristati na manju platu ako je uloga u timu veca.
                          Ako se dobro procacka moze za male pare da se iskooa opasan tim. Pogotovo sto nama fali 3-4 igraca max.

                          Comment


                          • Koliko vidim Ugovori isticu Kuzmicu, Markovicu, Dangubicu, Simonovicu, Jovicu, Stimcu, Mitrovicu, Dzenkinsu.......
                            Ubedjen sam da cemo kontaktirati vecinu od njih

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Koliko vidim Ugovori isticu Kuzmicu, Markovicu, Dangubicu, Simonovicu, Jovicu, Stimcu, Mitrovicu, Dzenkinsu.......
                              Ubedjen sam da cemo kontaktirati vecinu od njih

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Boldovao sam svoje ‘vlazne snove’.

                              Comment


                              • Pakuj sve

                                Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X