Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora da brusimo mišljenja u vezi novih igrača sad kad je ovaj dosadniji deo sezone. Tomić je bez sumnje ubo sa pojačanjima, najbolji su bili onda kad je najviše i trebalo. Verujem da u tefteru ima zapisane neke od igrača i da verovatno možemo očekivati da nas pojača neko za koga je mali broj ljudi čuo. Imam i ja neka imena koja bih voleo da vidim u Zvezdi, al treba prvo sačektati kraj sezone i videti ko ostaje. Onda će se razbistriti i bolje ćemo videti šta nam je potrebno.
    Last edited by Karamazov; 04-05-19, 18:52.

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Da se vratimo prelaznom roku


      Mi smo u veoma dobroj situaciji sto se tice rostera za sledecu sezonu pre svega zbog baze dobrih i jeftinih igraca, tu pored domacih igraca mislima na Fajea i Odza.

      Ja bih se zahvalio Lazicu, jer ima ugovor kao da je stranac, a mislim da su i njegove defanzivne sposobnosti precenjene.
      Nadam se da cemo prodati i Berona.

      Mi sve pare treba da ulozimo u 3-4 igraca i ako tu ubodemo, sa ovom bazom koju imamo to moze biti brutalan tim.
      Ne mozes prodati igraca kome istice ugovor za manje od dva meseca.

      Comment


      • Boze koliko je Ristic u odbrani tragican???
        Neverovatno

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Lazića treba gledati i iz drugog ugla,ne samo odbrambenog ili napadackog.Čovek je tu ,bar za mene,za navek jedino posle igracke karijere da bira kancelariju u klubu.
          Last edited by L a z a r; 04-05-19, 19:51.

          Comment


          • Ta priča da Rile treba da poradi na odbrani možda je imala smisla pre 3-4 sezone.
            Ne popravlja se to u sezoni u kojoj igraš maksimalan broj utakmica u Evropi.
            Ako u nečemu, pored odbrane, nije napredovao to je povratni pas ispod koša...
            nikad imao, ni sad ga nema.
            Last edited by Wingwalker; 04-05-19, 22:20.

            Comment


            • Teško će se bilo šta bitno tu promeniti, pogotovo za ovaj kratak period još igrajući protiv KLS ekipa. Teška muka je neke navike promeniti, a navik'o je u Americi na lezileb odbranu. U napadu i nije toliko loše.

              Comment


              • Ristic ni u ludilu ne moze da bude ni prvi ni drugi centar u EL. Kao sto ni Odzo ne moze da bude prva opcija na 5. Aj da kazem da imamo drugog i treceg centra, prvi se mora dovesti i lepo platiti.

                Ako se ne moze bolje, bar nekog Kikanovica ili tako nekog sa poludistancom, a da zastita obruca ne trpi. Ako nas usere i dodje Kuz, Ristic ili Odzo su visak i gadjati nekog Jelovca. Daleko od toga da su ovo neke igracine, ali idemo od najgoreg prihvatljivog scenarija.
                Last edited by Storm; 04-05-19, 20:11.

                Comment


                • Koliko para toliko muzike.

                  Prvo, koliko je to "fiksno" od glavnih sponzora. Da li ce se jos koji dinar obezbediti od sitnih sponzora. Onda, da li ce ti sponzori ispostovati klub? Koliko ce biti sezonaca? Da li ce se kapacitet Pionira prosiriti? Da li prodati nekoga? Koliko ce isti biti popunjen ili Arena zavisi od rezultata. Sto vise pobeda u El vise novca.

                  Dakle, moras rizikovati kako god. Frka je sto je 60% budzeta virtuelno i sto moras uloziti novac koji ces mozda zaraditi. Ako ne zaradis prodaj igrace i vracaj dugove.

                  Previse mozda da bi imali bilo kakvu sigurnost. Ako ne rizikujes imaces ispod deset pobeda, prazne dvorane ako uzmes skuplji tim i to nije garant rezultata. Tako da, gospodine Covicu sa srecom.

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    Koliko para toliko muzike.

                    Prvo, koliko je to "fiksno" od glavnih sponzora. Da li ce se jos koji dinar obezbediti od sitnih sponzora. Onda, da li ce ti sponzori ispostovati klub? Koliko ce biti sezonaca? Da li ce se kapacitet Pionira prosiriti? Da li prodati nekoga? Koliko ce isti biti popunjen ili Arena zavisi od rezultata. Sto vise pobeda u El vise novca.

                    Dakle, moras rizikovati kako god. Frka je sto je 60% budzeta virtuelno i sto moras uloziti novac koji ces mozda zaraditi. Ako ne zaradis prodaj igrace i vracaj dugove.

                    Previse mozda da bi imali bilo kakvu sigurnost. Ako ne rizikujes imaces ispod deset pobeda, prazne dvorane ako uzmes skuplji tim i to nije garant rezultata. Tako da, gospodine Covicu sa srecom.
                    Druze drzava mu daje lopatom, nek nadje nesto sam...Ko da mu kupi igraca..prica za naivne..Jedino ako zamoli Zoca ..lol..

                    Budzet prosle godine je bio Evroligaski, manite se spinova i gluposti. Drugi par opanaka je sto je Buducnost imala veci....

                    Cenim oko 4m za plate, nesto veci nego ove sezone..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Druze drzava mu daje lopatom, nek nadje nesto sam...Ko da mu kupi igraca..prica za naivne..Jedino ako zamoli Zoca ..lol..

                      Budzet prosle godine je bio Evroligaski, manite se spinova i gluposti. Drugi par opanaka je sto je Buducnost imala veci....

                      Cenim oko 4m za plate, nesto veci nego ove sezone..
                      Ako je 2 mil El budzet onda ok

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Ako je 2 mil El budzet onda ok
                        Stavi na papir tih 2m..od 15 16 igraca...i ja te vodim na jagnjetinu svaki dan do kraja leta..znaci prosek cene oko 130k..godidnje..hehe..zanimljivo skroz
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ne znam Losmi mislim da je to previse.

                          Comment


                          • Sta je previse?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Stavi na papir tih 2m..od 15 16 igraca...i ja te vodim na jagnjetinu svaki dan do kraja leta..znaci prosek cene oko 130k..godidnje..hehe..zanimljivo skroz
                              Reglend 300k
                              Lazic 300k
                              Beron 200k
                              Perper 150k
                              Cirbes 150k
                              Faye 130k
                              ostalih 9 igraca 80-120k

                              Kc je dodat naknadno. I sa njim budzet ne prelazi 2,5M

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Reglend 300k
                                Lazic 300k
                                Beron 200k
                                Perper 150k
                                Cirbes 150k
                                Faye 130k
                                ostalih 9 igraca 80-120k

                                Kc je dodat naknadno. I sa njim budzet ne prelazi 2,5M
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X