Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Eh, a pre samo 2 nedelje je ovaj tim slavljen i hvaljen k`o da je u NBA.
    Nikad nas tim nije hvaljen, uvek forumasi nadju neku zamerku

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Eh, a pre samo 2 nedelje je ovaj tim slavljen i hvaljen k`o da je u NBA.
      Meni je i dalje tim super, samo Nenadić umesto Juniora i tjt.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Pa onda sačekaj kraj sezone ali bez panike u novembru kao da će sve otići u qrac, zbog Filipa . Neće ... niko nije lud da takvu grešku napravi . Dakle , moguće je da Filip bude u 12 kad se bude rešavalo ali sa daleko manjom ulogom nego sada .
        Tesko nama onda.
        Filip u 12 pre bilo koga od ovih momaka: Davidovac, Nenadic, Radanov je pisanje po navijacima i vredjanje inteligencije.
        Svi ti momci imaju size, dobre su atlete(sem Davidovca koji nadoknadi to IQ-om), umeju sa loptom sasvim solidno, mogu igrati pik.
        Ne moramo ni igrati sa klasicnim plejmejkerom, ali u tom slucaju od ove trojke, dvojica moraju biti na parketu i tu je problem resen.
        Izvucite statistiku Filipa u EK, da vidim sta to senzacionalno donosi u nasoj igri, a da ova trojica to ne mogu.
        Nepotizam i tacka!
        Covic je pljunuo po navijacima time sto je za sve igrace objavio potpis ugovora, sem za Sinka.
        E pa, ako ne osvoji ABA ligu ove godine, neka se tornja iz naseg kluba.

        Comment


        • Kao da smo do Covica bili redovni ucesnici EL i da smo ABA osvajali po defoltu a stvarnost je malo drugacija. Ma koliko mi islo na kurac njegovo papagajsko sjetite se gdje smo bili 2011 ipak covjek zna zasto to ponavlja. Treba li napomenuti da je ekipa ne porazena u ABA sto nije toliko vazno vec nacin na koji smo ostvarili pobjede +146p dakle bez trzavica. EC nesto steka, toplo hladno ali i to je sasvim normalno jer je ekipa nova, kao i komplet strucni stab pa bi valjalo malo da tim za koji navijate i podrzite, ako ne licno na tribini uz kupljenu kartu pa bar nemojte da pljujete po istom. Mora se biti realan pa priznati da smo sa Vesicima, Paucima i onima prije njih dobro k*rcem o glogovo trnje mlatili sa projektima "Evropske Zvezde" i Smagovih vratolomija. Za rezultat divne politike kluba, odnose nam koseve i inventar dok Partizan ide na F4 EL e sad smo nezadovoljni?!
          De malo objektivnosti. Sad ce januar, ako ne pojacaju tim, onda nek se panici, al da se sve docekuje na noz nije u redu. Juce 100 poena i mi sad pricamo o ovome?

          Comment


          • Bravo Dzimi! Sve potpisujem.
            Dakle Covic nas je svojim debilizmima kostao igranja u EL. Ako i ove sezone ne uzmemo ABA ligu on ce biti jedini krivac.. Ne vidim ni jedan razlog da na celu kluba trpimo budalu kome je jedini cilj bivstvovanja u klubu da izvuce sto vise novca za sebe i svoju porodicu. Sta ce Covic u Zvezdi kad ima svoj klub? Da nije mozda zbog velike ljubavi prema klubu? Mi ni sa tim nismo imali problema i trpeli smo sve dok nije postao ovako destruktivan (mislim na proslu sezonu i ovo sumanuto forsiranje sina koje moze da nas kosta).
            Sto se tice dobrih ezultata koje je klub postizao u prethodnim godinama, oni se poklapaju sa vremenom koje je Radonja proveo u klubu tako da ja tu ne vidim Covicevu zaslugu ili pecat.

            Comment


            • Sacekacemo Januar kao potvrdu ili demanti price da ce se raditi doselekcija tima.
              Navodno se ceka resenje statusa Markovica. Ako Himki izgubi sanse za TOP 8 do NG mozda Markovic ne bude toliko nerealan.
              Nadam se da ce u klubu postati svesni da nam jedan plej moze odrediti tok sezone.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Eh, a pre samo 2 nedelje je ovaj tim slavljen i hvaljen k`o da je u NBA.
                Onda se desio Trinkijeri i svi ciganski strahovi su ponovo aktuelni [emoji41]

                Gegić , Nikolić , Pejdž izgledaju kao vanzemaljci

                @Laza

                Pre verujem da se Nenadić sprema za tu ulogu , sudeći po njegovoj sinoćnoj izjavi da na treningu isključivo igra na 1

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                Last edited by Samo Zvezda; 18-11-18, 14:59.

                Comment


                • Ako bi se Nenadic snasao u toj ulozi(naravno uz standardnog Davidovca u 12), onda se na kraju mozda stvari budu odvijale drugacije.
                  Po meni je najveci promasaj od stranaca Perperoglu, i ako bi tu doveli jednog 3/4 igraca, to bi bio pun pogodak.
                  Opet, pitanje je kako ce se Nenadic snaci, a krajnje je vreme da bude u 12.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Podrzavam vredjanje Filipa, kao i ljudi koji podrzavaju nepotizam.
                    Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Onda vređaš pogrešnog Čovića a mogao bi i onoga na klupi ,na Tomiča mislim , bar malo
                    Ja bih pokusao da dam neko vidjenje i to ukratko:
                    Uvodjenje u tim Filipa Covica je nepotizam i za svaku je osudu jer po mojoj slobodnoj proceni on nema kvalitet za Zvezdu kakvu mi zelimo, ili
                    Zvezda je vrlo brzo vracena na podesavanja iz nepopularne (cini mi se) 2011 i pre te, sa sistemom dovodjenja u Zvezdu poznate po recenici - hoces da igras u Zvezdi, ne mozemo da te platimo...ako hoces, dodji sutra iii ponesi patike i neki sorc i dres...
                    I jedna i druga opcija nisu dobre po Zvezdu jer cemo dobiti po tamburi u plej-ofu a sve to zbog jebene sujete seniora...
                    Last edited by nebitan; 18-11-18, 18:47.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Onda se desio Trinkijeri i svi ciganski strahovi su ponovo aktuelni [emoji41]

                      Gegić , Nikolić , Pejdž izgledaju kao vanzemaljci

                      @Laza

                      Pre verujem da se Nenadić sprema za tu ulogu , sudeći po njegovoj sinoćnoj izjavi da na treningu isključivo igra na 1

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Koje veze ima Trinkijeri sa vama sada - nije mi jasno.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Koje veze ima Trinkijeri sa vama sada - nije mi jasno.
                        Ima.
                        Odbio je nasu ponudu od 900k za strucni stab za prvu sezonu, uz garantovani budzet od minimum 5M, kao i klauzulu za svakog igraca da moze raskinuti ugovor ukoliko mu kasni plata u bilo kom momentu.
                        Onda se pojavio partizan i poceli su casovi ljubavi i proradila je menza.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Koje veze ima Trinkijeri sa vama sada - nije mi jasno.
                          Jasno je tebi ali ajde

                          Zamišljam kako će Ćkofi da prevodi loptu preko polovine pod pritiskom Aleksića i Gegića.

                          Ima li negde da se igra nabroj izgubljenih lopti igrača?
                          Dal cemo se smejati toj sceni ili plakati od muke???
                          To će biti tragikomedija.

                          Aleksić je valjda skraćenica od Aleksej Nikolić
                          Last edited by Samo Zvezda; 18-11-18, 16:19.

                          Comment


                          • Strahovi su najvise proradili jer Buducnost nije vise Buducnost sa pocetka sezone. Sto se prozivanja juniora tice, dovoljno je primetiti da ce Radanov i Davidovac najvise ispastati ako se Nenadic vrati u 12 jer onda nema mesta za njih. FCu je apsolutno zacementirano mesto u 12, a zasto i ne bi, pa nije on u Zvezdi da bi se ponizavao i pravio drustvo rekreativcu Keselju. Jedno vreme je cak i Dobric bio van 12.

                            Mec sa Mornarom nista ne pokazuje jer nama odgovaraju te ekipe koje ne vrse pritisak na loptu. Slede dva meca koji su od krucijalne vaznosti za dva takmicenja, dve pobede su pod moranje.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Ima.
                              Odbio je nasu ponudu od 900k za strucni stab za prvu sezonu, uz garantovani budzet od minimum 5M, kao i klauzulu za svakog igraca da moze raskinuti ugovor ukoliko mu kasni plata u bilo kom momentu.
                              Onda se pojavio partizan i poceli su casovi ljubavi i proradila je menza.
                              Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Jasno je tebi ali ajde








                              Aleksić je valjda skraćenica od Aleksej Nikolić
                              Dobro, tu vam je Tomic - sta Vas sad zulja?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Nemamo mi sta da trazimo ovde,Buducnost se konsolidovala i suterski tesko da mozemo vise da im pariramo,dok ce Partizan jakom odbranom da nam samelje bekove,ovih 8-0 je samo zavaravanje moji cigani

                                Comment

                                Working...
                                X