Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    ima neki koji su pisali da je los ...pa ih Fica popiskio lepo ...tako da molim za postovanje prema nasem igracu koji je bio jedan od najboljih u plej ofu Abe!
    Pa jeste los, malo ga ukakilo pred domacom publikom i tatom. Ok brojke i nista vise..daje intervjue a Dobric izlomio svaki mec..bedni novinari..smece igrac i sad ga niko ziv nece traziti..ostace da se nerviramo mi koji smo kontra ove zajebancije od vlasti na svim nivoima..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ma kojih 15 mil...Dejo za igrace ima upola toga..

      Filip da ostane- ljubi ga majka. Jos kaze niko mu u lice nije rekao da je los. LoL

      Srama bez, pitam se na koga.

      Jankovic na 3 nije losa opcija, dobra odbrana i ako ne ide preko 230k..super opcija.
      Jankovic ex Pao?

      Vidim spominje se u medijima a posto je iz Grcke Tomic zna njegove mogucnosti. Karijera mu je Pao, Valensija, Andora, Aris i sad opet Grci.

      Kakav je po tvom misljenju, ok znamo da nije igrac iz Pao ali koliko moze?

      Comment


      • Pegla u odbrani, dobar na skoku. Moze da pogodi spolja

        @manny

        Mislio si na dejana todorovica ne na marka? Sta je s njegovom pobredom?
        Last edited by NateHuffman; 03-05-19, 10:30.

        Comment


        • Cirbes je talija, sa njim u timu nema brige uvek uzmemo trofej ABA lige. Divovsko hvala za sve! Za njega možda i najbolje što se ovako završilo. Nije mu mnogo stalo do ozbiljne košakre, u Kini će evriće da tura u džepiće a da ič ne oznoji dupe. Nek mu je sa srećom!

          Comment


          • Sve najbolje Cirbonji. Deluje mi Kina kao idealna zemlja za njega u ovom trenutku.
            Hvala mu i za 2 ustedjene plate

            Edit:
            Nisu samo 2 plate nego je palo i obestecenje
            Cirbes otisao u Kinu - Zvezdi obestecenje/
            Last edited by Ivan9; 03-05-19, 10:57.

            Comment


            • Originally posted by From downtown View Post
              Jankovic ex Pao?

              Vidim spominje se u medijima a posto je iz Grcke Tomic zna njegove mogucnosti. Karijera mu je Pao, Valensija, Andora, Aris i sad opet Grci.

              Kakav je po tvom misljenju, ok znamo da nije igrac iz Pao ali koliko moze?
              Rece Nate sve. Kao back up opcija odpicno resenje. Dobro igra ove sezone u grckoj, peglaju top odbranu, zna da pogodi..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Rece Nate sve. Kao back up opcija odpicno resenje. Dobro igra ove sezone u grckoj, peglaju top odbranu, zna da pogodi..
                Hvala.

                Znaci zadrzao je taj nivo. E sad i on i Stratos na tri koliko je to pametno, opet Tomic voli te iskusne igrace u svakom slucaju bice zanimljivo leto.

                Jos da Misko izbaci Filip ide u Kinu pa da se useremo od srece

                Comment


                • Pa igra timski, podredjen je timu. Ima EL iskustva.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Pominje se obestecenja za Cirbesa?

                    Comment


                    • Bio bi mnogo sretan da dodje Vlada Jankovic sin nase legende i mog imenjaka nazalost pokojnog Slobe Jankovica.
                      Koliko sam ga ja gledo decko ima slifa a i Tomic ce mu naci ulogu timu sigurno.
                      Vidim vec su pocele licitacije sa timom za EL sledece sezone rano je jos malo ali u svakom slucaju moze se mastati i razmisljati onako naglas o tome.
                      Nedavno su me u jednoj kafani pitali koga bi ja od stranaca iz future doveo odnosno ko mi se svodja od njih ja ko iz topa odgovorih Bel on je meni vrh igrac plus odbranu igra neverovatno.

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        Jankovic ex Pao?

                        Vidim spominje se u medijima a posto je iz Grcke Tomic zna njegove mogucnosti. Karijera mu je Pao, Valensija, Andora, Aris i sad opet Grci.

                        Sin Bobana Guze Jankovića ali bi se ipak vodio kao stranac jer je igrao za Grčku ...tzv košarkaško državljanstvo . Njemu je karijera u žestokom padu , tako da osim te veze sa slavnim ocem i kkcz , ne vidim ni jedan razlog za dolazak u kkcz .Naročito ne za one pare koje Miloš pominje

                        Comment


                        • Koliko smo zaradili na Cirbesu?

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Sin Bobana Guze Jankovića ali bi se ipak vodio kao stranac jer je igrao za Grčku ...tzv košarkaško državljanstvo . Njemu je karijera u žestokom padu , tako da osim te veze sa slavnim ocem i kkcz , ne vidim ni jedan razlog za dolazak u kkcz .Naročito ne za one pare koje Miloš pominje
                            Ma znam ko je lik, vise me zanimalo koliko moze da pruzi.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Koliko smo zaradili na Cirbesu?
                              Sića, bilo je daj šta daš.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Pa jeste los, malo ga ukakilo pred domacom publikom i tatom. Ok brojke i nista vise..daje intervjue a Dobric izlomio svaki mec..bedni novinari..smece igrac i sad ga niko ziv nece traziti..ostace da se nerviramo mi koji smo kontra ove zajebancije od vlasti na svim nivoima..
                                Bezobrazan upis!

                                Comment

                                Working...
                                X