Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pieria Henri, Markovic, Covic,/Uskokovic
    Beron, Kc, Deda
    Lazic, Dobric, Perper,
    Simanic, Derik Braun
    August, Ojo, Ristic

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Beron lik uzeo titulu i neko dolazi i pita dsl treba da igra u EL sl godine...dok vecina nasih domacih nije uradila skoro nista tokom sezone. Stvarno neverovatno

      Regland/Markovic/ Uskokovic

      Beron, Dobric, Kalev- crnac

      Davidovac, Stratos, KC

      Simanic, Mitrovic

      Ojo, Kuzmic, Deon Tompson npr

      Tako nesto je savrseno. Izbaciti Keselja, Fayea, covica, Zirbesa i Lazica...prikljuciti jos nekog mladog i to je to..
      Dobrih 6-24 se smesi sa tom ekipom...

      Comment


      • Čuj Lazića izbaciti, i dalje je tata odbrane.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Hejteri ce uvek hejtovati moje postove. Ovo je tim za borbu za f8...Naravno da ne moze biti 6 24 posto ima 18 timova...

          Lazica volim ali nema on vise taj kvalitet..moze ostati ali bruno cerela fazon 5 do 10min max..

          Eto Mani daj tvoj tim sa Garetom, Kraftom i Agustinom
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ako uspeju da nabriflaju pomenutih 8-10 meleona to ce biti nikad jaci sastav na ovim prostorima. Nadam se da to nije bilo prosjacenje nego da su te cifre date na osnovu nekih fakta koje su im poznate...

            Comment


            • zna li se uopste kakve prirode je stratosova povreda? u njegovim godinama neka ozbiljnija povreda tetiva moze znaciti i kraj karijere. treba biti pomalo i realan decko ima 35/36 godina, pitanje je koliko ce on moci da se nosi ne EL nivou. znam da faye nije nista mladji, ali mi deluje da bi on mogao da odradi sasvim pristojno minute nekog sestog igraca i u EL. s druge strane nisam bas siguran da su raglend i henry taj nivo da im markovic bude backup plej.
              Veliko pitanje je sta i ko nam treba za sledecu sezonu. ko ostaje. zirbes je po meni out, faye i stratos pod znakom pitanja zbog godina. sto neko rece ovde berona su u EC vrlo lako zatvarali, sa jacim odbranam to ce biti jos teze. njemu bukvalno fali tih 5, 6 cm. uvek bih pre uzeo djenku nego berona iako gotivim berona

              ja sam uvek za dovodjenje iz amerike. slazem se da je EL dve stepenice iznad g lige, ali tamo se moze zabosti neki lottery. iskreno nemam pojma sta tamo ima slobodno mozda pokusati s nekim kendrickom nunnom i slicno. chris boucher je sabio ovu sezonu a dugo mi je na radaru. neki angel delgado za brusenje ko ojo samo rekao bih nivo ili dva iznad. meni se dopao i uthoff protiv partizana ali to mu je bukvalno najbolja tekma u karijeri. meni je neverovatno da ce darius morris recimo zavrsiti karijeru da nece imati maltene jednu ozbiljnu sezonu.

              Ono sto je po meni jasno je da uz neka strana pojacanja okosnicu moraju ciniti domaci igraci. davidovac, dobric, gurnuti simanica sto vise eventualno uz nekog povratnika tipa makrovic, zasto ne i kuzmic.

              jel neko ispratio jovanovica u italiji, kakav je njegov status? sta mislite o dejanu kravicu?
              Last edited by NateHuffman; 02-05-19, 18:17.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Ako uspeju da nabriflaju pomenutih 8-10 meleona to ce biti nikad jaci sastav na ovim prostorima. Nadam se da to nije bilo prosjacenje nego da su te cifre date na osnovu nekih fakta koje su im poznate...
                Naravno da nece moci da se obezbedi taj budzet. Jednom prilikom su i Covic i Vujosevic rekli da bi 7 plus miliona budzeta za igracki kadar znacilo apsolutno mogucnost da klubovi sa ovih prostora budu ozbiljni kandidati za trofej EL.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Svi stavljaju filipa kao bekapa, zalodno realno sta smo doziveli. Covici 10 intervjua a ostali 0...beda od novinara, ali dobro..Sacekacemo jos malo
                  Covic nije moja zelja, ali ni jednog trenutka. Covic je realnost sadasnje uprave, trenera, 90% navijaca.

                  Ja da se pitam, a ne pitam se.

                  Pefi/Kobs
                  Dzenkins/Laza/Dobric
                  Simon/Statos/Davidovac
                  Faje/Simanic
                  Kuzmic/Ojo

                  Ristic, Nenadic, Radanov

                  Comment


                  • Evo nekih varijanti od mene.

                    PG - Stefan Jovic, Diante Garrett
                    SG - Billy Baron, Charles Jenkins,
                    SF - Ognjen Dobric, Dejan Davidovac
                    PF - Nigel Hayes, Borisa Simanic
                    C - Michael Ojo, Jameel Warney

                    PG - Darrius Morris, Stefan Markovic
                    SG - Ognjen Dobric, Doron Lamb
                    SF - Marko Todorovic, Dejan Davidovac
                    PF - Nigel Hayes, Borisa Simanic
                    C - Ognjen Kuzmic, Zach Auguste

                    Comment


                    • MannyCalavera Nista Lazic? Kolko kosta ovo zadovoljstvo u obe varijante?

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        MannyCalavera Nista Lazic? Kolko kosta ovo zadovoljstvo u obe varijante?
                        U obe varijante smesti se u 5-5.5 miliona

                        Lazic je meni visak i hendikep. Moze kao 12ti igrac na rosteru...
                        Last edited by MannyCalavera; 02-05-19, 22:34.

                        Comment


                        • Duplo skuplji tim od ovog sadasnjeg otprilike. Pises iskusno da zagolicas mastu malo

                          Comment


                          • PG: Pefi, Ragland, Covic
                            SG: Jenkins, Lazic, Beron
                            SF: Dobric, Davidovac, Stratos
                            PF: Simanic, Faye, 4/5 D.Thompson
                            C. : Warney, Ojo

                            Dvojac na C nema mnogo iskustva pa je D.Thompson tu, ali imaju zelje i snage.
                            Pf imamo dvije cigre a Thompson moze i tu sa Warny da odigra i da imamo i skok i ledja.
                            SF kao i do sad, oces pracku - moze, oces missmec i organizaciju - moze, oces iskustvo kad se lomi - moze
                            Sg najjaca pozicija u timu imas svee, Lazic ce tesko da ode tako da ovo ti je nema dalje.
                            Pg Ragland odlicno gurao, uz iskusnog Pefija moze i bolje, aPefi jer nam odbrana Raglenda pravi problem opasan ali zato dvije cigre sa 4 koriguju sve.
                            Covica ne bih komentarisao, pokrivace povredjene i Pefija da odmara. Ovde imas 7 stranaca stim da Ojo stice pravo za pasos. Finansijski je to oko 3 -3.5 za plate pa bi moglo da se uklopi na 5mil budzeta. Stim da ako bi Zirbes dosao sebi, mogao bi Warney na 4 a Deon out. I imas sacuvan kostur ekipe, imas iskustvo, imas odbranu, imas pracku i imas masu u reketu. Jebga nije ne izvodljivo ali kapiram da Tomic ima drugacije i BOLJE planove.

                            Comment


                            • Samo da primetim da ko god izbacuje Fajea iz tima treba da se prebaci na klikere.

                              Ako nije jasno, fotelja, internet, pa lepo ponovno gledanje polufinala i finala.

                              Čovek je bukvalno, dakle nikakva metafora, srce & duša tima. Doslovno bih isterao sve ostale pre njega.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post

                                sta mislite o dejanu kravicu?
                                Kravićevi prodori a posebno ball-handling su neverovatni, tačnije ne znam bledolikog igrača 2.13cm koji bez problema odradi coast 2 coast uz ozbiljan slalom kroz bekove.

                                Jednom atraktivan, brz i sa top završnicom na obruču.
                                Last edited by Wingwalker; 03-05-19, 02:14.

                                Comment

                                Working...
                                X