Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odavno je Lazic trebalo da ustupi mesto nekom mladjem, konkretno zasto ne i Aleksi. Laza je tu jos od spajanja sa FMP-om a vise nema toliki uticaj na igru kao ranije, i bice zanimljivo videti kako ce se odvijati njegova dalja karijera.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Odavno je Lazic trebalo da ustupi mesto nekom mladjem, konkretno zasto ne i Aleksi. Laza je tu jos od spajanja sa FMP-om a vise nema toliki uticaj na igru kao ranije, i bice zanimljivo videti kako ce se odvijati njegova dalja karijera.
      Preskup igrač za ono što vraća na terenu, dobar za rotaciju kao neki defanzivni specijalac a takav mu je i učinak kod Tomića.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • LeBranko je ove sezone uglavnom bio LeleBranko. Mislim da on neće nigde, ostaće i za narednu sezonu.

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          LeBranko je ove sezone uglavnom bio LeleBranko. Mislim da on neće nigde, ostaće i za narednu sezonu.
          Naravno, uz smanjenje plate.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Nek’ ostane, al’ ne za 300k.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Naravno, uz smanjenje plate.
              Preduhitrio si me

              Comment


              • Cirbes i Kes, su ja mislim sigurni zaprecrrava je, sa Stratosom zavisi koliko je i on sam motivisan, nadograditi tim sa dobrim prvim plejom, centrom i cetvorkom i peglaj, treba nam 15 igraca za sve napore naredne sezone.

                Comment


                • Ja nesto nisam vidio da su nam cetvorke slabe, i Borisa i Faye su odlicno peglali odbranu. Ok nije to bas sjajno na niskom postu ali su se postavljali ispred kada je trebalo. Mozda na 2 teska centra valja jedna pokretna 4/5 zbog lakse takticke pripreme. Imali smo problem na kecu kod prenosa lopte i sa Raglendom, kad njega pritisno pa mora Beron da vodi, obicno smo zavrsavali sa iso akcijama i tu je Perperoglu radio posao. Ne znam koliko je to moguce u EL, tako da ce morati pored dva dobra pleja da ostane KC ili da se dovede slican ( Jenkins ).
                  Ako Perper ne ostane, valjalo bi naci strech trojku pozeljno iskustvo.
                  Gledao sam onog Dominique Sutton, uf sto se zaljubih.

                  Comment


                  • Bez dva pleja nema price uopste. Ja sam covek emotivac, pa bih dao sansu Cirbesu da se sredi do avgusta. Nije skup, ima znanje, ima srce, ima iskustvo igranja u EL, poznaje sistem, srecan je u Bg... Samo jos ta fizicka sprema.

                    A za strech trojku... Marko Simonovic ceka kao zapeta puska.
                    Last edited by Storm; 28-04-19, 18:08.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Bez dva pleja nema price uopste. Ja sam covek emotivac, pa bih dao sansu Cirbesu da se sredi do avgusta. Nije skup, ima znanje, ima srce, ima iskustvo igranja u EL, poznaje sistem, srecan je u Bg... Samo jos ta fizicka sprema.
                      Ja se ne bih slozio. Nije do fizicke spreme. Covek je labilne glave uvek bio i pravi sranja. Broj njegovih koraka i faulova u napadu ne moze da se izmeri. On je igrac koji 100% zavisi od vrhunske kreacije da bi isporucio nesto. To je imao one sezone sa Jovicem i tad je odigrao vrhunski i nikad vise...

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Ja se ne bih slozio. Nije do fizicke spreme. Covek je labilne glave uvek bio i pravi sranja. Broj njegovih koraka i faulova u napadu ne moze da se izmeri. On je igrac koji 100% zavisi od vrhunske kreacije da bi isporucio nesto. To je imao one sezone sa Jovicem i tad je odigrao vrhunski i nikad vise...
                        Neko rece da Radonja nije zadovoljan Jovicem ove sezone... Mozda tu lezi nasa i Cirbesova sreca?

                        Comment


                        • Koliko gledam sad Bajern i Radonja treba da se zapita ako ne bude titule. Ako ostane, da protera Jovica i dovede dobrog centra...nema tu skoka ni za leka..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Koliko gledam sad Bajern i Radonja treba da se zapita ako ne bude titule. Ako ostane, da protera Jovica i dovede dobrog centra...nema tu skoka ni za leka..
                            Ako ga 'protera', da ga mi uzimamo ili ne? Mislis da mozemo naci (platiti) boljeg pleja u oba smera?

                            Comment


                            • Jović kao drugi plej je keva.

                              Comment


                              • Za nase uslove je Jovic san snova kao prvi plej, ne kao drugi. S' tim sto se dovodi onda neka ofanzivna kidalica za backupa, a Covic sluzi da pegla KLS, ABA ligu, i slicno. Jovic mora da bude na restrikciji minuta i tekmi. Dakle ako se igra 30 tekmi u EL koje mora da izgura, onda u ABA mora da propusti pola, kao i u KLS. Njegov max mora da bude 40-50 tekmi, i to je to. Sto se tice restrikcije minuta to je 25 minuta po tekmi.

                                Comment

                                Working...
                                X