Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Raduje pristup. Samo manje Keselja Tomicu. Nije mi jasno zasto on igra pre Radanova...
    Radanovu istice ugovor na kraju sezone, nece da ga produzi zato sto ne igra, a ovi nece da ga puste da igra zato sto nece da produzi ugovor. Sasvim je moguce i da karijeru nastavi u Partizanu.

    Comment


    • Originally posted by Borca View Post
      Radanovu istice ugovor na kraju sezone, nece da ga produzi zato sto ne igra, a ovi nece da ga puste da igra zato sto nece da produzi ugovor. Sasvim je moguce i da karijeru nastavi u Partizanu.
      Смрад мали,ако има истине у томе онда је оправдано неиграње.

      Comment


      • Originally posted by poacher View Post
        Смрад мали,ако има истине у томе онда је оправдано неиграње.
        Decko nije dobio sansu i ne bi je dobio ni sledece sezone, nije lud da produzi igovor

        Comment


        • Neobjasnjivo je da nasa deca zavrsavaju u Partizanu. Deca nasih kosarkasa takodje. Ne postoji nijedan razlog za tako necim a opet se desava. Tesko da Radanov moze da ima brzi napredak u Partizanu. Jednsotanvo u pitanju je nivo kosarke.

          Comment


          • Pa nije bas isti nivo, jedan osvaja trofeje drugi se bori za PO. Talenat sam po sebi nije dovoljan, treba ponekad pokazati timski duh, zelju za radom, da se prihvati odluka trenera... Nista ne pada sa neba, sve mora da se zasluzi i zaradi, pa he tako Simanic iskoristio sansu, Dobrica je malo povreda omela ali se vratio na kraju, Davidovac takodje, evo sad Ristic...
            U svakom slucaju, trener koji osvoji ABA sa Filipom kao jedinim plejem i koji svaki dan radi sa njima valjda zna bolje od nas.

            Comment


            • Naravno da talenat sam po sebi nije dovoljan ali sansu nije dobio zbog zna se koga..tanka je linija izmedju pobednika i gubitnika i sad moze kako hoce...Ne treba mu zameriti nista, pa cak ni partizan, gde drugde da ode? U FMP? U Kozalin? Neka ide u KKP njemu ne ogu nista da zamerim...samo licemerno je pricati o nekakvom mladom timu gde imas jednog mladog i to Simanica i posle prdis o buducnosti srpske kosarke..licemerno je pre svega..doduse ja sam i pricao da me ne zanimaju mladi igraci koji ne mogu pomoci timu, ali nisam bar pricao kako samja stub srpske kosarke i kako mladim ljudima u Srbiji treba dati sansu itd...ali ko ce toga sad da se seti...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Simanic je na svojoj poziciji imao samo Fajea, Davidovac ne bi dobio sansu koju je dobio da se nisu desile one povrede, a Dobric nije na tom nivou jer se vec dokazao ranijih sezona pa je njegova minutaza mogla biti i veca. Nisam znao da Radanovu istice ugovor, onda je ovo dovodjenje KC jos nebuloznije. Najveci problem i fail strucnog staba ove sezone je gomilanje igraca na poziciji 2/3. Ako kao za posledicu Radanov ode kod gradskog rivala, onda smo stvarno usrali. Po meni to ne smemo da dozvolimo ni po koju cenu. Ako je cena da mu se pruzi sansa u Evroligi ja bih razmislio o tome.... Lazi je ionako vreme za inostranstvo, a o KC sam se vec izjasnio.

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Neobjasnjivo je da nasa deca zavrsavaju u Partizanu. Deca nasih kosarkasa takodje. Ne postoji nijedan razlog za tako necim a opet se desava. Tesko da Radanov moze da ima brzi napredak u Partizanu. Jednsotanvo u pitanju je nivo kosarke.
                  Zapravo postoji. Ogrese se o njih cesto. Decko u tim godinama mora da igra a mi ih kovemo za klupu ili van protokola. Umesto pozajmis nekom Borcu i sl pa da pljuska. Nije sramota sa 18-19 godina igrati i drugu ligu ali trenirati i igrati. Ovako samo gube samopouzdanje.

                  Da ne pricam o deci nasih bivsih igraca gde itekako imaju razloga da idu tamo, s obzirom da su im roditelji izvisili za pare cesto, sjebo ih klub i sl. Mora da shvatis da roditelji gledaju sta je najbolje za njihovu decu. Ne kazem ja da je to Partizan ali mora da shvatis da imaju los istorijat sa klubom.

                  Comment


                  • I ja bih otišao, da sam na mestu Radanova. Kada mu je pružena šansa? Odigrao par mečeva na početku sezone i to je to. Tomić ga je na sva usta hvalio, kao i Borišu. Nagomilao je igrače na njegovoj poziciji, dok je Kešelja nezasluženo ubacivao u 12, kada se povredio Faje ili nije igrao Kup. Nisam siguran da će dobiti šansu u EL, pa je logičnije da ide. E, sad, u Partizan ako ode, to je samo iz inata, kao i Aranitović. Ne bi me čudilo i da prođe kao on.

                    Comment


                    • O talentu Radanova sam samo slusao.
                      Davidovac, Dobric, Gudura su imali sjajne sezone u FMPu pre prelaska u Zvezdu.
                      Radanov nije uspeo ni u FMPu da se nametne.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Neobjasnjivo je da nasa deca zavrsavaju u Partizanu. Deca nasih kosarkasa takodje. Ne postoji nijedan razlog za tako necim a opet se desava. Tesko da Radanov moze da ima brzi napredak u Partizanu. Jednsotanvo u pitanju je nivo kosarke.
                        Kada ce im se pruziti sansa u prvom timu?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • neko je već napisao...a gde da ide Radanov iz tima u kojem su minuti odavno prežaljenog Kešelja bitniji od razvoja mladog prospekta i gde kapiten kao drugi najplaćeniji igrač ne može da spoji dvocifreni učinak u napadu pola sezone.
                          kakva Evroliga, pomirisao je ne bi?

                          inat nema veze sa tim...Partizan je za njega surova okolnost ali i jedino razumno rešenje.
                          ako mi nemamo vremena i prostora, nek bar komšije napakuju reprezentativca od njega kad su se već ošurili sa ludim Jankelom.

                          samo zamišljam reakcije njegovog menadžera, porodice i prijatelja svaki put kada ga vide na tribinama onako smorenog a živ, zdrav i željan dokazivanja ili kada jebeni Vojvoda uđe na parket...dokle?
                          Last edited by Wingwalker; 28-04-19, 12:23.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Kada ce im se pruziti sansa u prvom timu?
                            Sustinski su svi dobili sansu. Neko sezonu pre neko sezonu kasnije. Ne svidja mi se to uslovno receno prespavanje sezone imajuci u vidu potencijale igraca ali tu smo da komentarisemo.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Zapravo postoji. Ogrese se o njih cesto. Decko u tim godinama mora da igra a mi ih kovemo za klupu ili van protokola. Umesto pozajmis nekom Borcu i sl pa da pljuska. Nije sramota sa 18-19 godina igrati i drugu ligu ali trenirati i igrati. Ovako samo gube samopouzdanje.

                              Da ne pricam o deci nasih bivsih igraca gde itekako imaju razloga da idu tamo, s obzirom da su im roditelji izvisili za pare cesto, sjebo ih klub i sl. Mora da shvatis da roditelji gledaju sta je najbolje za njihovu decu. Ne kazem ja da je to Partizan ali mora da shvatis da imaju los istorijat sa klubom.
                              Da, ali ako je Simnic kao vrhunski prospekt mogao godinu dana da guli u FMP-u i da igra mogu i drugi. Docice na red da dobiju minute u prvom timu. Sto se dece kosarkasa tice, mislim da je tu klub kriv. Gorak je ukus gledati ih tamo negde.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                O talentu Radanova sam samo slusao.
                                Davidovac, Dobric, Gudura su imali sjajne sezone u FMPu pre prelaska u Zvezdu.
                                Radanov nije uspeo ni u FMPu da se nametne.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                Gudura i Dobric su igrali KLS.. Davidovac je imao solidnu sezonu...slicnu statistiku a 3g je stariji..

                                A i Borisa je imao smesnu sezonu u fmpu...a ni ove nije bio ne znam sta, mora to bolje..
                                Last edited by LosmiSK; 28-04-19, 13:10.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X