Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, ali tu je i opasnost od lakih povreda u tin godinama, Mo moze da izgura jos jednu sezonu, lepi Grk ako Tomic proceni, uglavnom otpada Kes i najverovatnije Cirbi za sad

    Comment


    • Oglasio se i Tomić: Budućnost pokušala da uzme titulu, a da ne igra košarku

      https://www.mozzartsport.com/kosarka...kosarku/325433

      ”Od samog ulaska na teren dogodio se fizički obračun. Mene su na poluvremenu sprečili da uđem u tunel. Prišla su mi dvojica i pljuvala me direktno u lice i opet nisam reagovao na to. Napadali su igrače, gađali su članove Zvezdine uprave. Ljudi nisu mogli da gledaju utakmicu, pokušavali su da ostanu koncentrisani, da ne reaguju na provokacije. Hteli su da dobiju titulu, a da ne igraju košarku”.

      Comment


      • Originally posted by hallucinogen12 View Post
        treba vam 2 jaka igraca, i da odrzite atmosferu..opet, evroliga ce vas iscijediti do sredine aprila
        Znamo mi to dobro,prvi smo na ovim prostorima igrali El u ovom formatu

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          Prvo i osnovno ove igrace koje smo doveli kostaju manje od stranaca koje smo ranije dovodili ...ovo su igraci realno za EC a ne za EL ,druga stvar je da domace igrace placamo veoma veoma malo u poredjenju sa uspehom koji smo postigli plasirajuci se u EL ..
          Beron,Faje,Ojo,Cirbes koji se vratio posle 2 godine katastrofalne kosarke i povreda.....to su sve igraci koji ne kostaju puno ...tu nema nikakve tajne
          Dobric ,Radanov,Keselj,Filip,Davidivac ...Nenadic ... nemoj da se sprdamo ..svi zajedno ne dobijaju 400k.....ima li potrebe dalje da objasnjavam
          Placeni igraci su Perper i Regland kao i na kraju KC Rivers(placeni vrlo skromno obzirom na kvalitet jer su u godinama) ..ako su to ulaganja velika onda ja nemam pojma sta su mala ulaganja obzirom na cilj koji smo imali a to je EL!
          Sve si ti to lepo srocio, samo cinjenica jeste da ne znas nijednu platu i tacnu cenu igraca, vec pausalno iznosis predikcije...npr poslednja sezona DR je imala Tompsona koji je placen od Januara, Nejta koji je igrao za mocni Besiktas od Novembra i Carlsa koji se tad vratio iz Milana gde fakticki nije ni igrao... Uz Kuzmica koji nije igrao u PAO, ajde Bjelicu i uz domace Jovica, Dangubica, Lazica,Simonovica.. znaci to je tri stranca i 6 domacih igraca.. na to dodati Simainca,dobrica i Gudurica..

          Imas 3 stranca samo naspram sadadnjih 7 i ako uporedis Stratosa, Reglanda, KC samo za ova tri tadasnja stranca dosta toga ti bude jasno..ili sezonu pre sa Kinzijem, Milerom i Zirbesom ili se zonu pre sa Vilijamsom, Zirbesom, Blazicem i Dzenkinsom...

          Tako da ti ta prica ne pije bas vodu )

          Sto se tice pisanja ovde, osvezenje je Many, ne slazem se sa dosta toga sto je pisao ili pise ali lepo je videti da neko pise o kosarci a ne o Bokanu, platama, aparhejdu i slicnim glupostima koje ne samo da nisu tacne, nego srozava ovaj PDF i ljudi beze odavde uglavnom...

          Imate lep rezime sezone o nasim igracima, lepo je videti napredak trenera, da uci tokom sezone...Da Dobric ima kvalitet za rotaciju, da smo doveli iskusne strance koji ce znati da svojim iskustvom uticu na domace igrace i da ih razvijaju kao svojevremeno sto je Vilijams radio...Da smo od Oja napravili masinu ispod kosa, da smo nasli relativno jeftine strance u vidu Fayea i Berona, u odnosu cena kvalitet...

          Dobilis mo finale, to mi nije cudno,ali me cudi nacin..domaci teren je bio presudan ali trebalo je odigrati ova zadnja cetri meca na ovakav nacin. Napravili smo dobar i iskusan tim, platili smo kvalitet i dobili trenera koji ce njaverovatnije pokazati kvalitet i ako da Bog nastaviti Dejinim stopama..sledeca sezona je bitna u smislu da potvrdi kvalitet koji je doneo na kraju sezone...bice mu znatno lakse.

          Rekao sam, ostavio bih ovaj tim sa dodacima Pefija i Kuzmica, jak defanzivni tim sa dosta iskusnih igraca moze biti dobro resenje...Imati dva velika centra ne znaci nista lose, moze se probati i vremenom neki small ball ali npr Real sa Tavaresom dominira dok npr Ayon im ne donosi nista ove sezone..sad kao treci centar bi Apic bio idealan ali smo ga uvalili u Rusiju...

          Naravno da ce i stranci uglavnom traziti vecu platu da ostanu, zasluzeno i videcemo dal Coki ima sluha da nagradi ove igre i ostavi ovaj tim koji pre svega ima hemiju....to bi bio odlican potez.

          Da se vratim na EC i cenu ove godine, prosto nijedan klub sa ovog podrucija nije imao bolji i skuplji EC tim, i svaka cast, da sam predsednik izasao bih i rekao...izgubio sam proslu godinu, nasao sam pare...hvala vucicu itd..posto je lova mogla kapkati samo iz jednog izvora...i to je meni skroz ok...samo ne znam ..meni je lose kad me prave budalom i kazu kako mi nemamo para i kako zamisli Buducnost ima skuplji tim i ako su igrali EL..valjda mi treba da tezimo da imamo sto vise para za plate a ne da kukamo kao neke devojcice svaki put kad neko ima veci ili slican budzet kao mi....

          Za sledecu sezonu COVIC treba osnovno da se bori da se kraj ABA lige odlozi za sto kasnije, imace vise meceva, vise putovanja..da se za duze distance gde je potrebno presedanja nadje carter i da to ne bude nekakvo svetsko cudo vec da se uradi....

          Licno ne volim covica, ali uradio je dobar posao, isao je all in i dobio je...bilo je tutto roso i palo je na crveno...uz sva sranja ali je odneo pobedu i ako bih najvise voleo da ode i da se odradi privatizacija i da se krene neki stepenik vise dok jos imamo prostora da se penjemo njima..
          Last edited by LosmiSK; 24-04-19, 12:46.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post

            Many, bravo sto si objasnio Dekkardu ko vozi traktor a ko otvara kapiju. Kao i uvek dobar post. Mada Kuzmic i Pefi..pod must have
            Ma to nije poenta, batali ga nek gura to njegovo ludilo, ne treba trositi vreme na to.

            Sto se tice Kuzmica, mora da bude sekundarna opcija jer je on mrtav igrac bez kreacije na najvisem nivou za EL. Kao sto smo imali sa Jovicem. AKo ne resimo pleja koji ima bar taj nivo kreacije Kuzmic je glupost.

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Ma to nije poenta, batali ga nek gura to njegovo ludilo, ne treba trositi vreme na to.

              Sto se tice Kuzmica, mora da bude sekundarna opcija jer je on mrtav igrac bez kreacije na najvisem nivou za EL. Kao sto smo imali sa Jovicem. AKo ne resimo pleja koji ima bar taj nivo kreacije Kuzmic je glupost.
              Slazem se sa tim, ali negde moramo napraviti prednost. Ova dva centra daju veliku dominaciju u reketu, posebno defanzivno...opet da, kad bi imali pleja koji to spaja moze biti svasta..Pefi je dobar asistent..Izmisliti nekog Markusa mamojeba sa Pefijem bi bilo surovo za protivnicke timove.....Videcemo, bice interesantno ..Mozemo napraviti dobar tim, ima se dobra osnova, svakako bih voleo borbu za PO, nije EL tako jaka da ne bi mogli da se ubacimo bar borbu za F8...uz jak domaci teren, publika je zeljna sad EL,ako se pogodi momentum i pojacanja sledeca sezone bi mogla biti jako dobra...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Cenim da ce Stefan Markovic sigurno biti u igri. Za Tea danas rekose da razmatra ponude iz Turske i Rusije. Tesko da bi se Radonja odrekao Jovica, jedino ako ga najure iz Bajerna pa dodje neko drugi. Za Vasu nemamo para, sto znaci ako se sa Stefanom ne dogovorimo trazice se inostrani plej. Takodje, Tomic ne bi dovodio Reglanda da nema poverenja u njega, tako da ako ne dobije neku mnogo vecu ponudu vrlo je moguce da produzimo sa njim kao i sa Beronom.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Oglasio se i Tomić: Budućnost pokušala da uzme titulu, a da ne igra košarku

                  https://www.mozzartsport.com/kosarka...kosarku/325433
                  Je li gospodin onaj koji u afektu iznese sve sto se desilo, ili onaj koji saceka da se zavrsi pa kaze?! Meni je nejasno da ljudi osudjuju Repesu a hvale Tomica za isto. Cak i Tomic ide dalje pa kaze sve detalje, sto nije rekao prosle godine ni Dzikic, Alilmpijevic, i svakako ne Repesa.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Cenim da ce Stefan Markovic sigurno biti u igri. Za Tea danas rekose da razmatra ponude iz Turske i Rusije. Tesko da bi se Radonja odrekao Jovica, jedino ako ga najure iz Bajerna pa dodje neko drugi. Za Vasu nemamo para, sto znaci ako se sa Stefanom ne dogovorimo trazice se inostrani plej. Takodje, Tomic ne bi dovodio Reglanda da nema poverenja u njega, tako da ako ne dobije neku mnogo vecu ponudu vrlo je moguce da produzimo sa njim kao i sa Beronom.
                    Ne bih ja Jovica uzeo, veoma su nezadovoljni sa njim u Bayernu zbog povreda, on je hipohondar i cim ga nesto malo zaboli, a to se cesto desava..on nece da igra...Da znam da je fit uzeo bih ga odmah..ali sumnjam da ce ga Dejo zadrzati...i on je malo zabagovao sa centrima ali i dva slicna pleja ove sezone...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                      Je li gospodin onaj koji u afektu iznese sve sto se desilo, ili onaj koji saceka da se zavrsi pa kaze?! .
                      Komentar ti je vise za pomracenje....dilema koju si izneo ne odredjuje gospodina. Veci je problem Repesina izjava jer je direktno uticala na naredne nemile dogadjaje, dok to kod Tomica nije bio slucaj.

                      Comment


                      • Precrtani Regland, Perper i Cirbes za KLS.....otprilike ocekivano.
                        Last edited by mmajstor; 24-04-19, 14:02.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ne bih ja Jovica uzeo, veoma su nezadovoljni sa njim u Bayernu zbog povreda, on je hipohondar i cim ga nesto malo zaboli, a to se cesto desava..on nece da igra...Da znam da je fit uzeo bih ga odmah..ali sumnjam da ce ga Dejo zadrzati...i on je malo zabagovao sa centrima ali i dva slicna pleja ove sezone...
                          Jbt, odakle ti ideja da Jovic ne igra kad on hoce??? Pa postoji medicinsko osoblje u klubu koje se bavi tom procenom. Zar mislis da bi iko potpisao igraca koji ne igra kad mu se nece?

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Precrtani Regland, Perper i Cirbes za KSS.....otprilike ocekivano.

                            To znaci da Cirbonja zavrsava sezonu... Ja bih mu dao ultimatum. Ako do avgusta sredi telo ugovor, ako ne, srecno u zivotu.

                            Je l’ se vraca Jovanovic iz Trenta za kls?
                            Last edited by Storm; 24-04-19, 14:09.

                            Comment


                            • Ako je Odzo istisnuo Cirbija onda je to pokazatelj kakav je Cirbes krater. Zbog cega bi mu neko davao drugu sansu? O tome je trebao da misli, kad je dosao. Mnogi su iskoristili Zvezdu tako sto si rehabilitovali karijere u njoj ili potvrdili kvalitet i nastavili dalje. Cirbi je u slobodnom padu njegom odlukom. Odzo ce definitivno dakle biti tu i sledece godine. Takva konstitucija, gabariti se ne vidjaju cesto. Samo neka krvari kolena i da ne brine.

                              Comment


                              • Rano je jos za takve procene.....ako Odzo dobije dobru ponudu (plus obestecenje) nisam siguran da ga nece pustiti. Ja bih voleo da ostane.

                                Comment

                                Working...
                                X