Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Imam utisak da je Covic iz inata osvojio Aba ligu. Sa druge strane mislim da njemu nije jasno kako ce zatvoriti EL budzet ali u fazonu to je novi izazov, ceracemo se.
    KKCZ je obezbedio trogodisnji ugovor sa MTS-om, Aerodromom, Lutrijom, samo moze da bude jos bezobrazniji u sledecoj sezoni da sa par gostovanja na HEPI I PINK zakuka za jos para,ali koliko god da obezbedi preko ovoga sto vec imamo, slazemo se da cemo imati najmanji budzet u EL ( caki i od KKP kada dobiju licencu )

    Ono sto ce sigurno popraviti budzet u odnosu na ovu godinu je:

    - ne znam da li Sport KLub i dalje ima ugovor za EL, ako nema, moze lako da se desi da krenu u trku za pravom prenosa SK i O2 pa da se deo te trke oko dve konkurentne TV mi izvucemo benefite jer 50 % ide nama,
    - Ako dodje do prosirenja Pionira na 9.500 mesta, to je za 3.000 karata vec prihod koji se ne bi ostvario ni odlaskom u Arenu a moze biti dovoljan da oni koji ostanu bez karte za PIOnir sada budu prisutni.
    - Naravno Arena ce se koristiti protiv onih ekipa koje mogu da je napune a to je opet vezano za rezultate, mada ja biH uvek u Areni igrao otvaranje sezone ( plus ekipe iz top 4 plus Olimpijakos/PAO)
    - veca zainteresovanost sezonaca da ove sezone se vrate da kupe SEZONSKE karte,oni isti koji su odustali zbog igranja Cipiripija.Za neke stalne posetioce nauk kako su mozda izvisili za karte je i ova finalna serija.
    - 37.000 eur od svake pobede, na guzice cemo uzeti sigurno 10 pobeda u ligi od 34 utakmica,
    - "novi" mali sponzori koji ce " prepoznati" marketinski potencijal da se bas sada ukljuce da se reklamiraju preko KKCZ i El
    - mogucnost dovodjenja jos kvalitetnijih igraca za manju cifru nego sto vrede,doduse i nekim nasim igracima raste ugovor za nastupajucu sezonu, ali LAZIC< KESELJ<RADANOV<ZIRBES su bez ugovora a ovde je vec preko pola miliona eur.

    Comment


    • Lepo je cuti neke nove stvari @Sarac
      Kad znas da nisi prvi pik sistema onda je normalno da svako pomalo strahuje kako ce sve izgledati. Koliko je realno da O2 ima pravo na Euroligu? Kapiram da je sav taj fajt posledica sukoba Telekoma i SBB-a ali nekako sam navikao na Spotklub.
      iz mog ugla lepo bi bilo napraviti aranzman sa Radanovim za buducnost. Da li je definitivno trenutak da se Lazic unovci? Jedva cekam Covicev brifing o idejama, zeljama u fazonu tako stoje stvari.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post

        - ne znam da li Sport KLub i dalje ima ugovor za EL, ako nema, moze lako da se desi da krenu u trku za pravom prenosa SK i O2 pa da se deo te trke oko dve konkurentne TV mi izvucemo benefite jer 50 % ide nama,
        Ima, pričao sam ja sa Plavšićem posle utakmice, rekao mi je da mu se smučio EC i da jedva čeka EL da prenosi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Lazicu je ovo poslednja sansa da se proda. On je tu od spajanja sa igrackim kadrom FMP-a, a opet nije realno da dobije onoliki ugovor. Pitanje je ko ce biti zainteresovan s obzirom na njegov stats. In Radonja he trust. Za Radanova bi bilo najbolje da se pozajmi 1 godinu. Nema kvalitet za EL a bilo bi pogubno da opet bude izvan 12, dok bi za klub bio gubitak njegova prodaja. Tako da je najbolje resenje pozajmica. Jovanovicu ta pozajmica u Trentu istice, tako da je i on nas jos godinu dana.

          Comment


          • Svi kojima isticu ugovori, ne mogu da se prodaju.

            Comment


            • Jedna, mozda glupa, ideja: Da se na nivou KK otvori racun u nekoj banci i da se pokrene akcija: Svaki Zvezdas (koji moze) da uplati po 10 (deset) evra, ima nas, hvala Bogu, 100.000 nas i eto milionce za Tea. Mozda bi pristao da za tu sumu i sa ovim timom odigra sledecu sezonu. Mislim da bi to bio bum i u kosarkaskom i finansijskom smislu za nasu Zvezdu.
              P.S. Ako je neko o ovome vec pisao, izvinjavam se, nisam mislio nikome da "kradem" ideje.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Svi kojima isticu ugovori, ne mogu da se prodaju.
                Kako da igraju ako se ne prodaju?

                Comment


                • Originally posted by majobab View Post
                  Jedna, mozda glupa, ideja: Da se na nivou KK otvori racun u nekoj banci i da se pokrene akcija: Svaki Zvezdas (koji moze) da uplati po 10 (deset) evra, ima nas, hvala Bogu, 100.000 nas i eto milionce za Tea. Mozda bi pristao da za tu sumu i sa ovim timom odigra sledecu sezonu. Mislim da bi to bio bum i u kosarkaskom i finansijskom smislu za nasu Zvezdu.
                  P.S. Ako je neko o ovome vec pisao, izvinjavam se, nisam mislio nikome da "kradem" ideje.
                  Ne dolazi u obzir.
                  Neka naprave akcionarsko drustvo pa da se da i vise od 10evra (ko moze) ali da se zna sta se dobija, a ne da se sirotinja tali da bi zvezdici dali milionsku platu. Teo je dobrodosao ukoliko zeli da igra za slavu, posto trzisnu cenu ovde ne moze, niti treba da dobije.

                  Comment


                  • Originally posted by majobab View Post
                    Jedna, mozda glupa, ideja: Da se na nivou KK otvori racun u nekoj banci i da se pokrene akcija: Svaki Zvezdas (koji moze) da uplati po 10 (deset) evra, ima nas, hvala Bogu, 100.000 nas i eto milionce za Tea. Mozda bi pristao da za tu sumu i sa ovim timom odigra sledecu sezonu. Mislim da bi to bio bum i u kosarkaskom i finansijskom smislu za nasu Zvezdu.
                    P.S. Ako je neko o ovome vec pisao, izvinjavam se, nisam mislio nikome da "kradem" ideje.
                    Doniraj i dominiraj, imas pa uplati.

                    Comment


                    • Originally posted by majobab View Post
                      Jedna, mozda glupa, ideja: Da se na nivou KK otvori racun u nekoj banci i da se pokrene akcija: Svaki Zvezdas (koji moze) da uplati po 10 (deset) evra, ima nas, hvala Bogu, 100.000 nas i eto milionce za Tea. Mozda bi pristao da za tu sumu i sa ovim timom odigra sledecu sezonu. Mislim da bi to bio bum i u kosarkaskom i finansijskom smislu za nasu Zvezdu.
                      P.S. Ako je neko o ovome vec pisao, izvinjavam se, nisam mislio nikome da "kradem" ideje.
                      Već postoji
                      https://www.did.rs/

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Kako da igraju ako se ne prodaju?
                        Jedno je prodaja kada klub prihoduje na osnovu prava na ugovor vazeci sa igracem.
                        Ako je igrac bez ugovora ili mu istice za mjesec, dva, moze komotno da bira sledeci klub i ponudjenu visinu plate. Maticni klub sa tim nema nista ako ne moze da parira visini ponudjene plate.

                        Comment


                        • Rekao sam MOZDA glupa ideja. A sto se tice igranja za slavu, to ga odaaaavno nema. Samo imam veliku zelju da ga gledam pa mi takva ideja pala na pamet. Kao da se poklapaju kockice: porodjaj, Beograd, lepe godine, dosta zaradjeno...Al' opet da igra za dzabe, tesko...

                          Comment


                          • Nisam mislio na takvu vrstu donacije, mislio sam da tema bude bas Teo. Ovo su uplatnice bas za ono sto Victor BG pise.

                            Comment


                            • Dakle, od nase dece za sledecu godinu trio Davidovac, Dobric, Simanic. Ako se bruse kako treba i dozive bum svako na svoj nacin to ce biti sjajna prica. Ipak samo tri igraca u prvom timu iz nase skole jeste malo. Nema novih igraca u usponu po potencijalu. Zbog toga sam spomenuo Radanova. U odnosu na ovogodisnji roster Stratus, Rivers, Faje. To je 6/12... Malo je to sa stanovista kontinuiteta. Najvaznije je suzbiti razoran uticaj Miska. Da li u nekom ludom promenadzerskom scenariju mozemo ocekivati Gogu u Zvezdi i Evroligi ???
                              Last edited by suptil; 23-04-19, 12:45.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Jedno je prodaja kada klub prihoduje na osnovu prava na ugovor vazeci sa igracem.
                                Ako je igrac bez ugovora ili mu istice za mjesec, dva, moze komotno da bira sledeci klub i ponudjenu visinu plate. Maticni klub sa tim nema nista ako ne moze da parira visini ponudjene plate.
                                Naravno, mislio sam da se licno proda a ne klub da ga proda. Ako ne uspe da nadje adekvatan klub, nisam siguran da cemo mu ponuditi iste ili bolje uslove koje je imao.

                                Comment

                                Working...
                                X