Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja da kažem bih smeo da ćemo osvojiti Evroligu ako dođe Teo. Može i Stefan Marković da dođe, što da ne i Đenka, pa ajd da vidim ko bi imao hrabrosti da nam izađe na megdan a da mu gaće same ne spadnu od straha.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      Ja da kažem bih smeo da ćemo osvojiti Evroligu ako dođe Teo. Može i Stefan Marković da dođe, što da ne i Đenka, pa ajd da vidim ko bi imao hrabrosti da nam izađe na megdan a da mu gaće same ne spadnu od straha.
      vidim slavilo se sinoc

      Comment


      • Po mom misljenju nije nemoguce da Teo dodje. Naravno da ga ne mozemo platiti po trzisnoj ceni, ali je pitanje dal je njemu do toga i stalo.
        Dete se tek rodilo, Jelisaveti ce verovatno trebati pomoc familije, a to ce najbolje organizovati u svom gradu....usput mozda odigra i koju predstavu ili snimati serije, sto nece moci ako budu bili stacionirani u bilo kojoj evropskoj zemlji. Poklopilo se na jedan na jedan cini mi se.

        Comment


        • https://twitter.com/EuroLeague/statu...996973056?s=19

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Po mom misljenju nije nemoguce da Teo dodje. Naravno da ga ne mozemo platiti po trzisnoj ceni, ali je pitanje dal je njemu do toga i stalo.
            Dete se tek rodilo, Jelisaveti ce verovatno trebati pomoc familije, a to ce najbolje organizovati u svom gradu....usput mozda odigra i koju predstavu ili snimati serije, sto nece moci ako budu bili stacionirani u bilo kojoj evropskoj zemlji. Poklopilo se na jedan na jedan cini mi se.
            kakva gluma druze odglumila je ona dobro gde treba i ubola premiju ..obezbedila se za ceo zivot i to je to ....
            on treba da gleda da odigra jos par godina na nivou i to je to ,,,njemu cena vise nije astronomska kao sto je bila ...dolaze mladji zdraviji zeljni dokazivanja i volje za igrom ...

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Filip nije vodja? Filip je najveći vodja. Nmg se nerviram šta čitam, sreća pa se ne pitate ništa.

              https://www.google.com/amp/s/www.b92...15&version=amp

              Evo za one koji su potrčali da se zgrožavaju, nije cigla.
              Nmg? Koliko imaš godina? 15? Da se lepo ti vratiš na fudbal. Ovo je KKCZ topic.

              Comment


              • Ajde sada, kapiram da nas puca euforija, ali nećemo od Filipa praviti Ajzeu Tomasa.

                Pokazao je srce i muda u plej ofu, sad treba sesti i videti šta su nam dogodine ciljevi, pa tako i odlučivati o tome da li će on biti u reosteru ili ne.

                Stvar je prosta.

                I na kraju, još jednom bravo momci i stručni štab, naklon do poda.

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Nmg? Koliko imaš godina? 15? Da se lepo ti vratiš na fudbal. Ovo je KKCZ topic.
                  Uros je dobrodosao ovde, kao i svi. Necemo nikoga da teramo

                  Comment


                  • pa da pocnemo ..

                    Teo Djenka Covic
                    Beron Lazic Dobric
                    Perper KC Rivers
                    Faje Simanic
                    Kuzmic Zirbes Ojo

                    Comment


                    • Imam utisak da je Covic iz inata osvojio Aba ligu. Sa druge strane mislim da njemu nije jasno kako ce zatvoriti EL budzet ali u fazonu to je novi izazov, ceracemo se.

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Imam utisak da je Covic iz inata osvojio Aba ligu. Sa druge strane mislim da njemu nije jasno kako ce zatvoriti EL budzet ali u fazonu to je novi izazov, ceracemo se.
                        upravo je tako ...obezbedili smo EL a sponzora nema ,grad i drzava trpaju kod komsija dzakove para a mi cemo imati daleko najmanji budzet u EL ...ponavljam DALEKO NAJMANJI!

                        Comment


                        • Pre nego sto odem za USA jer se zna da uvek "bezim" sa megdana i u dobru i u zlu da se i ovde javno izvinim (licno) LOSMISK za vredjanje , nije mi bila namera, pukla je zica na gitari, ne prihvataj to licno kao sto ja mnogo puta prihvatam prozivke ovde licno.

                          Hvala i moderaciji sto Ban nije bio duzi, ili trajni.

                          Pouka ove sezone bez namere da sada nastupam kao neko koji je branio neke poteze kluba nasuprot nekih koji su tvrdili da ce se desiti suprotno od onoga sto se desilo osvajanjem titule je da se crta podvlaci na kraju.Kao sto mnogi twiterasi kao i live komentari na forumima tokom same trajanje utakmice ispadaju smesni kada se rezultat desi suprotno od onoga sto oni predvide u trecoj minuti utakmice, tako smo i ovde imali silne zakljucke ko ce koga pojesti na terenu, ko ce zabagovati jer nema iskustva, ko nije za kKCZ a ko je trebao doci itd. Iskreno, ja nisam verovao ( nada mu niko nije mogao oduzeti, pa cak ni svi vi koji ste ubedjeni bili da cemo ispusiti i najzad videti ledja Covic family) da mozemo uzeti ABA titulu cak i sa kompletnim rosterom a pogotovo ne sa 3 playa od koga jedan igra jer je tatin sin, drugi je prinudni, a treci cak nije ni prinudni samo zelja navijaca da se on napravi playem da bi sin izgubio mesto u timu.

                          Zelje i pozdravi za sledecu sezonu?


                          Znam samo da ce Tomic imati mnogo laksi zadatak ove sezone da sastavi ekipu, pogotovo sto je dokazao da zna da odabere igrace koje on zeli, a i da od onoga sto mu nametnuto da uklopi u neku svoju viziju, pa makar to bilo i 3 drveta i sin na tatko na rezervnom playu.

                          O imenima jos je rano, mozda ce sam spisak za KLS koji se mora predati za dva dana, dati neki odgovor u kom pravcu razmisljaju oko stranaca.
                          Sve price oko Stratosa, lecenje kod Marijane, da ga cuvamo za 5tu utakmicu su srecom juce demantovane kada je covek izasao na stakama. Ako je neko pomislio da je mogao da zaigra, cak i Edin se nalupetao sinoc u prenosu, da je pokusao sa treniranjem,

                          Uzivajte, neko vise neko manje ali oko srca im toplo sigurno bez obzira sto su im se prognoze nisu ostvarile, neka izbegavaju kladionice u svakom slucaju, ne ide im od ruke. ( ne mislim na tebe LOSMISK

                          Comment


                          • Odlični Saša Ozmo ...

                            https://t.co/GZ67XPByMR

                            Sve price oko Stratosa, lecenje kod Marijane,
                            Priznajem , zezno me Dule Veteran
                            Last edited by Samo Zvezda; 23-04-19, 11:42.

                            Comment


                            • KC Rivers out, Zirbes out.
                              Odzo i Baron In.

                              Regland, Stratos i Faye u zavisnosti od kompozicije ostatka tima.

                              Najveci problem je kako rascistiti guzvu na 2/3. KC bi mi tu definitivno otpao jer je pokazao da njegova igra ne cini tim boljim. Sve poene postize u mrtvim minutama, sutira nerezonski, ne stvara visak, ima gubitnicki pogled i energiju, a za sve to sto pruza tj. ne pruza je verovatno preskup. Dobric vec puno sezona igra u CZV iako bih voleo da ostane. Lazic takodje....njega jedino Radonja moze da odvede. Nenadic je tek dosao ali je pitanje da li ima kvalitet za EL. Svakako bih rizikovao sa njim. Covic samo kao treci plej i game changer ako zatreba

                              Comment


                              • Zbog broja stranaca Rivers bi izvisio i za KLS da se nije povredio Stratos. Ovako ostaje.

                                Comment

                                Working...
                                X