Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrs u picku materinu kakav debil Rivers idi u picku materinu.

    Ajde vidimo se u Pioniru pa valjda tu dobijemo 50/50 sudjenje picka vam materina lopovska.

    Comment


    • Glupan Tomić zaboravio Čovića na klupi
      Bez pleja igra celu četvrtinu

      Nudili nam se u oba meča da ih rešimo oba puta popusili...dobijaju nas u Bg 100 posto zakon velikih brojeva nijedan brejk nije vidjen ceo play off i u psihološkoj su presnosti. Plus povrede

      Comment


      • Jbg, opet sve staje u jedan mec. Steta.

        Comment


        • Da smo imali Grka veceras resili bi ovo.

          Comment


          • Grk jedini ume da pogodi kad treba. A i Beron previše davi loptu.

            Comment


            • Ljudi kakav Peperoglu ne bi dobili ni sa Lebronom evo cak i na ovih pet razlike oni im daju loptu.

              Comment


              • I sad ako ih krene u Bg ostasmo mi bez EL. Koja nepravda, ali to je zivot.

                Comment


                • U Pioniru 40min konstatnog pritiska na ova govna u zelenom.

                  Bez dva igraca znali smo da ce biti tesko, znali smo da ce i krasti ali ovo je frapantno. Pionir da gori, da progovori, da se otvori i nebo i zemlja da ih dobijemo.

                  Ne mogu vise, izvinjavam se moderatorima, mozak me zaboleo koliko sam popizdeo zbog ovakvih sudijskih odluka.

                  Comment


                  • Oni i jesu biki favoriti ali smo ovo mogli uzeti da nije bilo kradje... Bukvalno ti iz ruke uzmu, ovo je strasno vise!

                    Comment


                    • Ja sam ogorcen, iskreno..ali ogorcen ovo vise nema veze sa sportom, o tome sam.vam pricao dok ste svi vec slavili nakon 2-0.

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        U Pioniru 40min konstatnog pritiska na ova govna u zelenom.

                        Bez dva igraca znali smo da ce biti tesko, znali smo da ce i krasti ali ovo je frapantno. Pionir da gori, da progovori, da se otvori i nebo i zemlja da ih dobijemo.

                        Ne mogu vise, izvinjavam se moderatorima, mozak me zaboleo koliko sam popizdeo zbog ovakvih sudijskih odluka.
                        Tako je svuda. Gledao sam malo evroligu i tamo je domacin i tim sa vecim budzetom zasticen, pogotovo u poslednjoj cetvrtini. Nasa je sreca sto Buducnost ima samo dva od pet normalnih igraca pod kosem i sto se u gostima raspadaju.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Kako naci karte za ponedeljak?

                          Comment


                          • Rezultatski gledano ovaj meč broj 4 je taman
                            onaj promašen zicer Zirbesa na 10 sec do kraja poluvremena,
                            kad smo trebali da povedemo 8 razlike, umesto toga
                            popijemo trojku u poslednjoj sekundi i oni odu sa minus 3 na odmor.

                            O sudijama ne bih večeras više.

                            Comment


                            • Ma uvuko se strah u ekipu, trenerov poraz - Simanic bez minuza poslednja cetvrtina bez Lazica i Čovića, Deki je gotivna glava i zahvalan igrač ali ipak je Čović play jedini. Previse puta se staje sa driblingom, to prouzrokuje brdo teških suteva sto ulazi jednom u 4 utakmice.
                              Rivers žali bože sto on nekom uzima minute pa bolje da igra Keselj. Odigrao dobro 1.pol u prošloj i od tad nije dao kos smrad bezobrazni.
                              Povredom Perpera smo im dali tu ulogu favorita iako smo vodili 2-0 jednostavno su jači imaju bolju rotaciju i to je to.

                              Nesa Ilic jednom idiot!

                              Comment


                              • Zasto kmecite. Videli ste kada se pritisak desi kako Buducnost tone. Ako pobedis kuci tekmu igras Evroligu. I to je to. Jaci smo pod kosem. Raduje da smo suterski jako kvalitetni.

                                Comment

                                Working...
                                X