Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tih 5,6 glavonja sam vidio prvi put u zivotu na utakmicama kluba a znam za ovih 30 god koliko idem , maltene svakog. Sramota. Izvinjavam se u ime normalnih navijaca. Sve je u redu, verbalno, psuj, pljuj ali sa tribina. Ulazak u teren neprihvatljiv.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Jeste jednostavno, ali u civilizovanom svetu gde svako treba da radi svoj posao, a Dulo i njegovi mandrili na terenu i van njega su definicija anarhije.
      Uleti policija/žandarmerija ispendreči ih i da vidiš kako će da se smire. Ali je problem što su njihovi mandrili iznad policije.
      U civilizovanom svetu ni Dulovi, ni Cokijevi mandrili ne bi smeli da pridju ni skolskom dvoristu, a kamoli stadionu/hali.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • E da i ti ubodes jedan post danas
        Bilo je vreme

        Comment


        • Sarac je apsolutno u pravu. Vidis da pljuju u facu, unose se i slicno. Serem vam se u Aba rukovodstvo. Meni je zao sto ljudi to moraju da trpe a onaj lazni gospodin Repesa se pravi da mu nista nije jasno a sutira upaljace iza klupe i ostale predmete.

          Samo da uzmemo ovo nece ni ovi jos dugo.

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post
            E da i ti ubodes jedan post danas
            Bilo je vreme
            Bilo je i vreme da shvatis sta pisem.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • U senci svega ovoga, devojke osvojile 31 titulu, bravo devojke!.

              Comment


              • Originally posted by From downtown View Post
                Sarac je apsolutno u pravu. Vidis da pljuju u facu, unose se i slicno. Serem vam se u Aba rukovodstvo. Meni je zao sto ljudi to moraju da trpe a onaj lazni gospodin Repesa se pravi da mu nista nije jasno a sutira upaljace iza klupe i ostale predmete.

                Samo da uzmemo ovo nece ni ovi jos dugo.
                Akobogda da se sklone i nasi, i vasi, i Stefanovi - vreme je za restart nekih pravih vrednosti, a ne ovih sto nam uprave namecu.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Akobogda da se sklone i nasi, i vasi, i Stefanovi - vreme je za restart nekih pravih vrednosti, a ne ovih sto nam uprave namecu.
                  Čim mi uzimamo titule odma bi restart. A kad ste vi gepekovali, udarali, štipali, vadili utoke i noževe po kafanama onda je bilo sve potaman. [emoji41]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Čim mi uzimamo titule odma bi restart.
                    A kad ste vi gepekovali, udarali, štipali, vadili utoke i noževe po kafanama onda je bilo sve potaman. [emoji41]
                    Cim ne uzmete titule - onda su svi drugi krivi sem vas. Za drugu recenicu: to samo govori o tebi i tvom sistemu vrednosti - ja to nikad nisam odobravao.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Tih 5,6 glavonja sam vidio prvi put u zivotu na utakmicama kluba a znam za ovih 30 god koliko idem , maltene svakog. Sramota. Izvinjavam se u ime normalnih navijaca. Sve je u redu, verbalno, psuj, pljuj ali sa tribina. Ulazak u teren neprihvatljiv.
                      Onda ovo što je objavljeno SK ima smisla ...Ionako je sve otišlo daleko izvan sporta

                      “Igrači i članovi stručnog štaba pljuvani su sa počasnih mesta pored Zvezdine klupe, kao i od strane pripadnika službe državne bezbednosti čija imena klub ima.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Onda ovo što je objavljeno SK ima smisla ...Ionako je sve otišlo daleko izvan sporta
                        Kaže se da je bilo dosta Rožajaca...
                        Btw, meta je već postavljena na majmuna od sina ovog ministra...ima tekst u telegrafu ko je šta je, kako često dolazi u BG...
                        Last edited by nebitan; 18-04-19, 21:05.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Kaže se da je bilo dosta Rožajaca...
                          Btw, meta je već postavljena na majmuna od sina ovog ministra...ima tekst u telegrafu ko je šta je, kako često dolazi u BG...
                          Po potrebi Srbi, po potrebi Crnogorci, po potrebi Bosanci... imam par kolega iz tih krajeva - "po potrebi" su sta god hoces.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment




                          • Романтика пред тежак дан

                            Comment


                            • https://www.facebook.com/37359801940...294565?sfns=mo
                              sin ministra unutrasnjih poslova na terenu pljuje igrace...

                              Comment


                              • Jel pravio neko neki prilog o deliocima pravde i njihovim bravurama od juce i iz BG a.?
                                Nekako se ,sa pravom,zanemario njihov ogroman uticaj na igru postovanje i nepostovanje pravila za sve igrace,a narocito Gordica.
                                Nestvarno kako su olako svirali svaki minimalni kontakt sa jedne i ociglednu tucu ,vucu,udaranje ,pogotovo na prenosu,u blokovima, tolerisali i precutkivali na drugoj strani.Cak nekoliko puta i ocigledne korake na ulazu im nisu svirali,izmisljali 2 plus 1 i sl.

                                Inace,zao mi nekako Jurasa i sutra onog Nikolica ,koji su postavljeni kao zrtveni jarci i nekako su dovedeni u bas nezahvalnu poziciju.Pa oni ni posteno nesmeju suditi.
                                Last edited by L a z a r; 18-04-19, 21:55.

                                Comment

                                Working...
                                X