Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Mislim da je postalo vise nego jasno da njihova igra zavisi iskljucivo, ISKLJUCIVO od Gordica i Ivanovica. Srecom po nas, pa Dzikic ne igra sa obojicom u petorci. E onako kako su oni stisli mRocestija maksimalnim pritiskom, tako isto bi trebalo mi da uradimo sa onim ko je u igri od njih dvojice.

    Mozemo li mi to?
    Bez Dangubica u rotaciji, tesko. Mozemo kao i do sad da minimalizujemo uloge ostalih a suteve njih 2 svedemo na sto teze preko ruke. Da se kod blokova ne preuzima vec (ili centar iskoci za korak da zaustavi prodor ili centar ostavi prostor pleju da prodje ispod kao sto radi Antic u tim situacijama). Mozemo da sl bacanja koristimo u vecem procentu. Ovo bi trebalo da bude ideja na osnovu vidjenog u finalu.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Mislim da je postalo vise nego jasno da njihova igra zavisi iskljucivo, ISKLJUCIVO od Gordica i Ivanovica. Srecom po nas, pa Dzikic ne igra sa obojicom u petorci. E onako kako su oni stisli mRocestija maksimalnim pritiskom, tako isto bi trebalo mi da uradimo sa onim ko je u igri od njih dvojice.

      Mozemo li mi to?
      Igra sa Ivanovicem i Gordicem u petorci cesto. U 1.mecu juce i jedan i drugi su igrali preko 30 minuta, minimum 20 minuta zajedno. Njihov problem je bio sto nemaju drugih raspolozenih igraca i sto je i Ivanovic baldisao u ovom mecu. Oni i Doelman su jedini koji igraju nesto ovu seriju: u 1. mecu 51/80 poena i 66/90 indeksnih poena, u 2. mecu 41/59 pts i 33/43 indeksnih poena.

      Nije za njih karakteristicno da ovako slabo sutiraju i u Moraci ne padaju ispod 38% i 8 pogodjenih trojki. Ako dobijemo uprkos njihvoh 10+ trojki na mecu svaka cast, ali ne verujem u to. Verujem u pobedu Radonjinim stilom, ubijanje igre i besomucno spustanje na centra, tu se slabije snalaze.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • @ Victor BG:

        I da otpustimo Alimpijevića a da Top završi seriju, gori od ovog dunstera ne može da bude.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Eno ih pevaju:
          Mi mu ti monis matia mu
          Pu fevgo ja ta ksena..

          File, milas elinika ??

          Comment


          • Jos nesto, bitno, sudije ne smiju onakav flop Sehovica da dozvole sto rece Ganac! Nama dosta kontakta pod kosem nije svirano, Lazicu svirase cistu izgubljenu loptu Doelmana... To kad je egal utakmica moze dobro da ukanali tim i odnos u odbrani.

            Comment


            • Kapa dole i Rocestiu, vuce ekipu samo tako (znam, ima sumnjive pasove), Bjelica je decko ne blago, nego tesko retardiran. Feldin kriminalan al uleteo 2 minuta dobre igre gde nam je pomogao i to bi bilo to. Jankovic samo malo vise da razmislja i bio bi kralj, ovako uradi dobro i onda po pravilu zasere skroz.

              Cak i Lesor je igrao solidno veceras, po meni bolje nego juce.

              Omic je nas spasitelj veceras, namestio decko rucicu i pogadjao posle oba slobodna.

              I dalje pored ociglednih problema zvezde, 2 mamlaza Feldin i Bjelica ne mogu da se probude iz svog sna i da urade nesto korisno.


              I mnogo nas kostaju slobodna bacanja, generalno smo ocajni tu.


              EDIT: Sad u petak napasti ih samo tako i odmah vratiti brejk, a 4ta ce obrni okreni biti na noz.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Mislim da je postalo vise nego jasno da njihova igra zavisi iskljucivo, ISKLJUCIVO od Gordica i Ivanovica. Srecom po nas, pa Dzikic ne igra sa obojicom u petorci. E onako kako su oni stisli mRocestija maksimalnim pritiskom, tako isto bi trebalo mi da uradimo sa onim ko je u igri od njih dvojice.

                Mozemo li mi to?
                Morate da odigrate obe utakmice savrseno kao tim, a ne na osnovu trenutne inspiracije pojedinca. Omic je veceras odigrao odlicnu partiju, ali isto tako je i Dragic odigrao protiv Mornara, a veceras se nije video. Sve je do postavke igre i znanja vodjenja iste od strane trenera, a tu ste, na zalost, tanki i to vam je ahilova peta.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Comment


                  • Hebali smo im nanu naninu. Napred Zvezdo!
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Nije bas Omic resio mec vec nasi of skokovi...branili smo dobro sut za tri poena..po meni je to kay facts...bacanja su bila dobra ovaj mec sa tim ko ih je izvodio....nije da je Rocesti promasio 3 bacanja vec Lesort..Omic bio najbolji danas ali nije da je on bas prelomio mec...

                      Sad treba otici tamo pred izbore i resiti pricu...cenim da ce biti majstorica...ali videcemo...bice svaki mec kao prva dva....na par lopti...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Hebali smo im nanu naninu. Napred Zvezdo!
                        Da smo izgubili znam ko ziv ne bi bio
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          @ Victor BG:

                          I da otpustimo Alimpijevića a da Top završi seriju, gori od ovog dunstera ne može da bude.
                          Bas sam protiv toga, ne slazem se. Nista dobro od toga, da su u kupu reagovali pa ajde ali samo trenerom sa imenom. Svima je jasno da niko od trenera ne voli da preuzima ekipe u padu pred kraj sezone. Po meni on cini koliko moze, siguran sam da Lesoru nikada nije rekao okreni ledja lopti, kad izleces na blok, nemoj praviti nepotrebna istrcavanja i sl. Siguran sam da Bjelici nije rekao da gleda u nevjeri tri sekunde i opet pogresnog igraca uzme. Jebga te stvari se desavaju a pogotovo u ovakvim mecevima. Dzile je opasan strateg nemoj to da zaboravimo, cita nas dobro, kao i mi njega i jasan je ovaj egal u obje utakmice. Sl bacanja su nam problem, da su na 65% imali bi obje pobjede a to nije bog zna kakav procenat. Nisam se bavio trenerskim poslom pa ne mogu da osudjujem, mozda greske koje ja vidim nisu sistemske. U svakom slucaju imaju od mene podrsku, ako ne osvoje ABA onda ocekujem reorganizaciju po svim nivoima jer bas volim EL a smor mi bez Zvezde da gledam.

                          Comment


                          • Koliko je sve ovo samo stresno

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by salelesa View Post
                              Pu fevgo ja ta ksena..

                              File, milas elinika ??
                              Ohi, then katalaveno ala prospatho na matho merika.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Hebali smo im nanu naninu. Napred Zvezdo!

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X