Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se, i meni je zao batina i povika ubij Srbina. Od "nase" brace, zato i zelim mastoricu! Nema potrebe da se izvinjavas, samo sam bio iyiritiran tvojim konstantnim negativnim stavom prema Covicu. Nisam ja njegov ljubitelj, daleko od toga, ali vidi sta se radi u srpskoj kosarci, ko je saveyu od nasih ljudi. Verovatno pravi puno gresaka, ali, seti se gde smo bili pre 7-8 godina. Grb smo zalozili, koseve sa kalisa nam skidali. On je, na neku cudnu foru, vratio osmeh Zvezdasima koji pored fudbala prate i kosarku. Ja idem redovno na sve tekme (skoro sve) i podrzavam pre svega ZVEZDU. Ako to u ovom trenutku znaci da podrzavam i Covica, pa neka tako i bude! Taman kad smo se digli opet napadi sa svih strana da nas ruse. Zato moramo biti svi ko jedan! Znam da je ovo samo forum, nema ovo nikakvu tezinu, ali ipak: ZVEZDA JE ZIVOT, SVI DRUGI SU SITNICE! Namerno sam promenio par slova u krilatici

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      U ovakvom delirijumu je pametnije nista ni ne pisati, nego imati ovakav izliv nekonstruktivne negativnosti.
      Necu,samo prestani da me stalkujes non-stop..necu ni pisati vise ovde dok se ne zavrsi PO...
      Last edited by LosmiSK; 17-04-19, 21:23.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ja te ne stalkujem nego si ti izgleda u nekom delirijumu i raznim teorijama zavere.

        Comment


        • Završavamo ovo u petak bolji smo tim, nema potrebe za panikom.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Ja te ne stalkujem nego si ti izgleda u nekom delirijumu i raznim teorijama zavere.
            Pa si ti video glave nasih navijaca tamo? I to je tebi teorija zavere..isto ce biti cetvrti mec ali i peti ako bude nesto...Ja to ne zelim, to mi se gadi.Rekao sam to sta mislim. Ovo je sport a ne ulica, nije ovo ni za ulicu. I ovde prekidam svaku diskusiju sa tobom, posto ovo ne moze biti teorija zavere...to sam bar video na slikama i bilo sad u prenosu..

            Nebitno..kazem moje iskljucenje sa ove teme, nervozan sam nepotrebno ovih dana oko sporta..ona serija sa dulom je bila poezija za ovo..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ma ne mora ni u petak, nasi u ponedeljak! Dobili su nas nasom gluposcu i sudjenjem. Idemo dalje!!!

              Comment


              • Провлачи се информација да Давидовац игра под блокадама и да не тренира неколико дана. Ако је тачно мораће Томић да искористи још неке играче пошто видим да двојица уопште нису играла вечерас, а Симанић мање од 5 минута ако сам добро видео.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pa si ti video glave nasih navijaca tamo? I to je tebi teorija zavere..isto ce biti cetvrti mec ali i peti ako bude nesto...Ja to ne zelim, to mi se gadi.Rekao sam to sta mislim. Ovo je sport a ne ulica, nije ovo ni za ulicu. I ovde prekidam svaku diskusiju sa tobom, posto ovo ne moze biti teorija zavere...to sam bar video na slikama i bilo sad u prenosu..

                  Nebitno..kazem moje iskljucenje sa ove teme, nervozan sam nepotrebno ovih dana oko sporta..ona serija sa dulom je bila poezija za ovo..
                  Sto bih gledao glave nasih navijaca... ako je bilo nekih tuca izmedju navijaca bilo ih je oduvek. Samo prica o kosarci jer je ovo sportski a ne navijacki ili politicki forum. Jedno je sta svako od nas bi zeleo da bude, ali je zivot ono sto je realnost, a ne projekcija nasih narcisoidnih zelja da bude onakav kako je neko od nas zamislio da mora da bude. Prihvati to vec jednom.

                  Comment


                  • Originally posted by Borca View Post
                    Провлачи се информација да Давидовац игра под блокадама и да не тренира неколико дана....
                    e do vraga.

                    Comment


                    • eto ko je vidio vidio je
                      Last edited by Victor BG; 17-04-19, 21:51.

                      Comment


                      • Elektricitet
                        Evo malo elektriciteta za razliku od linca u BG

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Sto bih gledao glave nasih navijaca... ako je bilo nekih tuca izmedju navijaca bilo ih je oduvek. Samo prica o kosarci jer je ovo sportski a ne navijacki ili politicki forum. Jedno je sta svako od nas bi zeleo da bude, ali je zivot ono sto je realnost, a ne projekcija nasih narcisoidnih zelja da bude onakav kako je neko od nas zamislio da mora da bude. Prihvati to vec jednom.
                          Sta ti pises brate... xD
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • https://twitter.com/RSBForum?ref_src...c%3D10750.1440


                            Zao mi sto moram da linkujem sa Rsba, ali malo " atmosfere" od pre utakmice.

                            Comment


                            • Strasno! i onda ovaj, kako ga neki forumasi nazivaju, "gospodin" izjavi: Репеша: Атмосфера ни близу оне у Београду, ако је неко увређен не знам шта да радим, да узмем пиштољ и убијем се?

                              Comment


                              • to i prođe nekako...umore se,
                                ali zamišljam stepen frustracije kada ti sviraju ono što su svirali Filipu i Dobriću...
                                Džekson jeste igrao odbranu kao đavo...ali su mu pre toga dozvolili da prebija naše bekove do nivoa preko kojeg ide prst u oko ili saplitanje s leđa.

                                serem vam se u suđenje finalne serije...šta napraviste od ove igre glodari jedni...nikad siti.
                                Last edited by Wingwalker; 17-04-19, 22:21.

                                Comment

                                Working...
                                X